Nejlepší průvodce Kodi pro streamování fanoušků

Tento průvodce Kodi vám ukáže, jak na to streamujte více, levněji a snadněji!

Normálně můžete utratit zhruba sto dolarů měsíčně za spoustu levných kanálů, o které byste se nemohli méně zajímat.

U těch, na kterých vám opravdu záleží, jste pravděpodobně uvízli sledovat reklamy na třetinu času. To není správné!

Kodi je populární program pro streamování, který lze nainstalovat téměř na každém zařízení na trhu. Ať už se jedná o PC, Mac, zařízení Android, Apple TV nebo Raspberry Pi, můžete si být jisti, že si můžete vychutnat výhody tohoto programu pro streamování..

Ať už jste technologický guru nebo jste úplný nováček pokud jde o technologii, naše jednoduchý průvodce vůle pomoci ti začít a streamovat v žádném okamžiku.

Co je Kodi?

Kodi je přehrávač médií sahá až do roku 2002, kdy byl poprvé nazván Xbox Media Player, nebo krátce XBMP. Jak již název napovídá, přehrávač médií byl vytvořen pro videohry první generace Xbox. O rok později byla slova „přehrávač médií“ vyhozena na stranu a přejmenována na Xbox Media Center, což je vhodnější název pro její schopnosti.

Mediální centrum však na platformě Xbox nebude navždy a v roce 2008 byl program přejmenován na XBMC. To bylo provedeno pro odstranění názvu Xbox, přičemž si stále zachovala část značky, kterou jeho dlouholetí uživatelé poznali.

V roce 2010 tým XBMC přidal klíčový prvek, který uživatelé Kodi dnes nemusí ocenit, ale ten, který pomohl zjednodušit a popularizovat možnosti mediálního centra. Tento postup se nazývá úložiště doplňků. Když se doplňky uživatelů začaly zvyšovat v oblibě, nebyl zdroj, z nichž by je všechny získaly. Tým vytvořil oficiální úložiště, ve kterém si uživatelé mohli konečně stáhnout všechny své oblíbené doplňky přímo od samotných vývojářů.

V roce 2014 byl program XBMC přejmenován na Kodi v důsledku právních sporů o jeho název a původ Xboxu. Mnoho uživatelů ze staré školy stále používá název XBMC pro nostalgické účely, ale po změně názvu začali vývojáři společnosti Kodi zefektivňovat uživatelský zážitek, který umožnil, aby se stal uživatelsky přívětivějším, a tudíž mimořádně populárním..

Proč je to tak populární?

Není to tak dávno, co jste slyšeli, je Netflix. Mnoho lidí bylo nadšeno, že mohli své kabelové společnosti propustit a nahradit je Netflixem za 8 $ měsíčně.. Je však Netflix stále odpovědí na sny všech řezačů kabelů?

To, co kdysi začalo jako fantastická služba, si uživatelé Netflix v poslední době stěžovali na mnoha fórech a blogech, že výběr není takový, jaký byl kdysi.

Je to proto, že Netflix zasáhl mnoho studií o streamování videa se studii, když neznal skutečnou hodnotu a popularitu online streamování videa. Jakmile Netflix začal získávat známost, studia začala požadovat více peněz nebo odešla, aby si vytvořila vlastní streamovací služby. Dalším negativem bylo, že některé země neměly přístup k určitým filmům nebo pořadům v jejich regionech, což vedlo k rozdělené komunitě.

"Měli byste dostat Kodi “ je nyní velmi populární termín právě z tohoto důvodu. Proč platit za službu, jako je Netflix, která nemá všechny pořady a filmy, které chcete? Zejména v zemích jako Kanada má asi 55% obsahu, ke kterému mají Spojené státy přístup. Jistě, můžete to obejít tím, že získáte VPN, která pracuje s Netflixem, ale kdo chce zaplatit za přihlášení k odběru Netflix, Amazon Prime, Hulu a HBO, stačí mít přístup ke všem filmům a pořadům, které chtějí sledovat?

Kodi nabízí svým uživatelům téměř všechny filmy a televizní pořady, které byly kdy vytvořeny pod jednou střechou. Svým uživatelům také poskytuje možnost streamovat živé sporty, živé televizní pořady a mnoho dalších funkcí - vše zdarma.

I když je program zcela zdarma, má balíčky, které si můžete zakoupit za měsíční poplatek, který může zlepšit váš zážitek ze sledování.

Je Kodi legální?

Zkrátka ano!

Zde existuje šedá oblast kolem programu. Kodi sám je mediální centrum, které umožňuje uživatelům instalovat různé doplňky a pluginy. V závislosti na nainstalovaném doplňku můžete mít možnost streamovat určité zdroje médií a to je otázka, která vyvolává otázku legality..

Kodi je sám o sobě 100% zcela PRÁVNÍ. Problémy s autorskými právy nebo zákonností začínají, jakmile použijete určité doplňky, které vám umožní přístup k živým proudům sportů nebo ke sledování filmů zdarma. Streamováním obsahu, za který jste nezaplatili, můžete porušovat zákon o porušování autorských práv.

V závislosti na vaší zemi a jejích zákonech došlo k několika hlášením, kde uživatelé obdrželi oznámení o porušení autorských práv od svého poskytovatele internetových služeb (ISP) kvůli jejich činnostem v oblasti streamování. Jedním ze způsobů, jak se vyhnout zákonným potížím, je nákup doplňků k odběru, které vysílají určité balíčky bezdrátových kanálů za měsíční poplatek.

Mnoho uživatelů Kodi se však stále rozhoduje nelegálně streamovat svá videa. Nepodceňujeme žádné nezákonné streamování; Doporučujeme však chránit sebe a své připojení k internetu.

Jak se vyhnout získání varovného dopisu s VPN

Aby se předešlo varovnému dopisu od jejich ISP, mnoho uživatelů Kodi začalo používat virtuální privátní síť (VPN), která uživateli umožňuje skrýt svou identitu a online aktivity.

Existuje mnoho sítí VPN pro společnost Kodi a možná budete chtít zkontrolovat náš nejlepší seznam kodi VPN pro nalezení nejrelevantnějšího v době čtení, pro rychlý přehled viz nejnovější hodnocení níže.

 1. ExpressVPN - nejrychlejší VPN, kterou testujeme, odblokuje vše, s úžasnou službou všude
 2. NordVPN - Velká značka s velmi dobrou hodnotou a cenovou cenou
 3. PrivateVPN - jedna z nejlevnějších sítí VPN tam, ale stále dobrá služba
 4. CyberGhost VPN - Dlouhodobě špičková VPN, se skvělou cenou a rychlostí
 5. IPVanish

Jak nainstalovat Kodi

Nyní přichází zábavná část: instalace Kodi do vašeho zařízení. Jak je uvedeno v úvodu, jednou z velkých výhod softwaru je to, že je instalovatelný téměř na každém zařízení na trhu. Ať už chcete používat stávající počítač, nebo máte-li Amazon Fire TV stick, nebo vám někdo minulý Vánoce dostal krabici Android, můžete si být jisti, že Kodi bude na vašem zařízení bezchybně fungovat..

Je důležité mít na paměti, že většina zařízení má různé operační systémy, takže instalace na některé platformy může být snazší než u jiných.

Abychom tento proces trochu usnadnili, vytvořili jsme průvodce pro každou platformu, která provozuje Kodi. Stačí vybrat zařízení, které chcete použít ke sledování všech vašich oblíbených filmů a pořadů, a my vám pomůžeme začít.

V systému Windows

Chcete-li nainstalovat Kodi do počítače nebo tabletu Windows, přejděte na oficiální stránku ke stažení Kodi a vyberte ikonu Windows. Po výběru ikony byste měli vidět následující obrázek:

Instalace systému Kodi Windows

Od této chvíle budete muset dokončit instalaci dvěma jednoduchými kroky:

 1. Ignorujte noční verzi a místo toho vyberte jednu z možností vydání. Pokud používáte mobilní zařízení Windows, například mobilní telefon nebo tablet, vyberte Windows Store. V opačném případě, pokud používáte počítač, vyberte možnost Installer (32bit), abyste mohli začít.
 2. Po stažení instalačního souboru EXE do počítače otevřete program poklepáním.
 3. Klepnutím na tlačítko Další přejdete na stránku Licenční smlouva.
 4. Jakmile budete chtít, můžete si přečíst smlouvu a zvolit „Souhlasím“, pokud chcete pokračovat v instalaci.
 5. Na další obrazovce budete jednoduše požádáni o instalaci potřebných doplňků.
 6. Nyní další obrazovka nabízí uživatelům možnost vybrat si, kam chtějí nainstalovat Kodi. Pokud si přejete zvolit jiné místo, než je výchozí, vyberte tlačítko Procházet a vyberte nové umístění. Jinak pokračujte klepnutím na Další, pokud si přejete, aby byl Kodi nainstalován ve výchozím umístění (tuto možnost by si měli zvolit noví uživatelé).

A to je vše! Kodi se začne instalovat a budete si moci nainstalovat všechny své oblíbené doplňky, abyste mohli začít s novým streamováním. Chcete-li pokračovat v nastavení, navštivte našeho Průvodce multimediálním průvodcem Kodi.

V systému Mac

Chcete-li nainstalovat Kodi do počítače Mac, vydejte se na oficiální stránku ke stažení Kodi a vyberte ikonu Mac. Po výběru ikony byste měli vidět následující obrázek:

Instalace softwaru Kodi Mac

Od této chvíle budete muset dokončit instalaci dvěma jednoduchými kroky:

 1. Ignorujte noční verzi a místo toho vyberte Installer z kategorie Release.
 2. Chcete-li zahájit proces instalace, přetáhněte Kodi do složky aplikací.

A to je vše! Kodi se začne instalovat a budete si moci nainstalovat všechny své oblíbené doplňky, abyste mohli začít s novým streamováním.

V systému Linux

Instalace zařízení Kodi na zařízení s operačním systémem Linux se velmi liší od způsobu instalace programu na zařízení se systémem Windows nebo Mac.

Kodi 17 Krypton, nejnovější verze Kodi, je součástí úložiště Ubuntu. Instalace nejnovější verze Kodi by proto měla být velmi jednoduchá a snadná, pokud to provedete v Ubuntu nebo v distribuci založené na Ubuntu.

Chystáte se otevřít terminál pomocí kláves Ctrl + Alt + T s vaší klávesnicí. Dále je třeba zadat níže uvedené čtyři řádky kódu:

 1. sudo apt-get install software-properties-common
 2. sudo add-apt repozitář ppa: team-xbmc / ppa
 3. aktualizace sudo apt-get
 4. sudo apt-get install kodi

Pokud jste tyto pokyny pečlivě dodržovali na svém Ubuntu distro, měli byste nyní mít možnost používat Kodi na svém Linuxovém zařízení.

Na Amazon Fire TV Stick

Instalace Kodi na Amazon Fire TV nebo Fire TV Stick, protože Amazon provozuje uzavřený operační systém s názvem „Fire OS“.

 1. Přejděte do nastavení Fire TV / Možnosti vývojáře a povolte aplikace z neznámých zdrojů.
 2. Vraťte se zpět na domovskou obrazovku a přejděte do vyhledávací oblasti a napište - ES Explorer - vyberte Průzkumník a nainstalujte jej kliknutím na tlačítko „Stáhnout“.
 3. Spusťte aplikaci ES Explorer a zadejte adresu do Správce stahování - http://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/kodi-17.3-Krypton-armeabi-v7a.apk a přejmenujte ji na KODI
 4. Klikněte na tlačítko Stáhnout a začněte stahovat KODI.
 5. Po dokončení stahování přejdete na instalační obrazovku. Než budete pokračovat, klikněte na tlačítko instalace a nechte Kodi nainstalovat se plně.
 6. Ukončete svou domovskou obrazovku a ujistěte se, že máte Kodi uvedeny v části aplikací. Spusťte Kodi a ujistěte se, že funguje správně.

Na Raspberry Pi

Instalace Kodi na Raspberry Pi bude vyžadovat několik věcí, než to bude možné. Mezi věci, které budete potřebovat, patří Raspberry Pi Model B + nebo novější, budete potřebovat kabel HDMI, napájecí adaptér USB 2A a kartu microSD (pro hladký zážitek se doporučuje 8 GB nebo více).

Pokud váš Raspberry Pi běží s operačním systémem Raspbian Jessie, můžete nainstalovat Kodi pomocí několika malých, krátkých kódů a váš život bude mnohem snazší. Proto doporučujeme nainstalovat Raspbian Jessie a poté pokračovat s instalací Kodi.

Po instalaci Raspbian otevřete okno terminálu a zadejte následující:

 1. sudo apt-get install kodi
 2. sudo nano / etc / default / kodi
 3. Změňte nastavení POVOLENO na 1.
 4. Stisknutím ctrl-z to dokončíte uložením a ukončením všech vašich změn.

Nyní můžete spustit Kodi kliknutím myši na ploše nebo otevřením terminálu a zadáním: kodi.

Na zařízeních Android

Náš tutoriál vám ukáže, jak si můžete nainstalovat Kodi do svého zařízení Android za méně než 5 minut, abyste si mohli rychle vychutnat všechny své oblíbené filmy, televizní pořady, živé sporty a mnoho dalších forem zvuku & video média.

Na trhu existuje mnoho krabic Android TV, které již mají Kodi a mnoho doplňků předinstalovaných. Na některých prodejních platformách však došlo k zákroku, který odstranil tato zařízení, která jsou součástí softwaru. Místo toho mohou být uživatelé požádáni, aby sami nainstalovali Kodi. Nemějte obavy, tento krátký průvodce vám pomůže rychle začít.

Jaký je nejlepší box pro Android?

S operačním systémem Android se prodávají stovky krabic a zařízení. Takže který z nich je pro vás ten pravý?

Na tuto otázku neexistuje žádná správná nebo nesprávná odpověď, protože mnoho krabic Android, které najdete na webech, jako je Amazon, dokáže Kodi a streamovat videa velmi dobře.

Zde je snímek výsledků vyhledávání, který získáte při psaní „Android boxu“ na Amazonu:

Multimediální box Android

Jak vidíte, u těchto vyhledávacích dotazů existuje asi 12 000 výsledků, takže je nejlepší si přečíst některé uživatelské recenze a odtud se rozhodnout.

Jak nainstalovat Kodi na libovolné zařízení Android Box

Pokud vaše krabička pro Android není dodávána s předinstalovanou aplikací Kodi, není třeba se obávat, protože proces instalace je velmi snadný.

 1. Spusťte aplikaci Obchod Google Play.
 2. Do vyhledávacího pole jednoduše zadejte Kodi.
 3. Budete chtít udělat první volbu, kterou vyvinuli oficiální vývojáři, XBMC Foundation.
 4. Jakmile navštívíte tuto další stránku, stačí kliknout na zelené tlačítko Instalovat a v zařízení Android bude nainstalována nejnovější stabilní verze Kodi..

Kodi Remotes

Z chytrého telefonu

Jednou z velkých věcí, které smartphony dělají, je to, že vylučují nepořádek z našich životů. Pamatujete si kalkulačku? Kdo tyto věci kupuje, když máte v telefonu aplikaci? Podobně váš smartphone nyní dokáže vyměnit dálkový ovladač ve vašem domě, takže se rozloučte s tím, že budete muset tyto baterie znovu a znovu nakupovat.

Nejlepší aplikace Kodi Remote pro Android

Zde je několik skvělých zpráv: nemusíte hledat žádné vzdálené aplikace třetích stran, protože vývojáři společnosti Kodi vyvinuli oficiální vzdálenou aplikaci pro zařízení Android. Stačí otevřít svůj obchod Google Play a stáhnout Kore od nadace XBMC, nikoli od Synced Synapse.

Zde jsou některé z funkcí Kore:

 • Ovládejte Kodi s naprostou lehkostí
 • Vyberte si z několika témat, která jsou vizuálně přitažlivá
 • Podívejte se, co se aktuálně hraje, a další důležité informace
 • Stahujte titulky pro zobrazení na obrazovce
 • Pošlete videa z YouTube na obrazovku Kodi

Jak nastavit Kore Kodi

Krok 1: Příprava

Ujistěte se, že vaše zařízení právě běží na Kodi, stejně jako aplikaci Kore v telefonu.

Dále se ujistěte, že jsou váš telefon i zařízení Kodi připojeny ke stejné síti. Tato aplikace nebude fungovat jako dálkový ovladač, pokud je připojena k celulárním datovým službám a musí být připojena k síti Wi-Fi.

Krok 2: Připojení Kore a Kodi

Po prvním otevření aplikace Kore budete vyzváni k přidání mediálního centra. Stačí kliknout na tlačítko Další a aplikace začne hledat zařízení Kodi.

Tento proces by měl trvat několik sekund a měli byste být uvítáni s obrazovkou „Media Center found“. Jednoduše vyberte zařízení Kodi a přejděte na tlačítko Další.

Poznámka: Pokud máte více než jedno zařízení Kodi, musíte tyto kroky provést pro každé zařízení samostatně.

A to je vše! Váš smartphone s Androidem nyní dokáže vaše zařízení Kodi ovládat naprosto snadno.

Nefungovalo to?

Pokud se váš chytrý telefon nemohl připojit k vašemu zařízení střediska médií, možná budete muset povolit několik možností na Kodi, aby rozpoznal další programy a zařízení.

Přejděte na kartu Nastavení a vyberte ji (může být ve starších verzích Kodi umístěna pod oblastí Systém) a poté vyberte možnost Služby..

Poté budete mít možnost vybrat Dálkové ovládání a musíte povolit obě možnosti. Pokud pro vás vzdálené připojení dříve nefungovalo, je pravděpodobné, že vaše nastavení Kodi neumožnilo jiným systémům mít kontrolu nad vaším programem Kodi..

Nastavení dálkového ovládání

Nejlepší aplikace Kodi Remote pro iOS

I když platforma iOS nemá stejné dálkové ovládání Kore, jaké má platforma Android, iOS má stále oficiální dálkové ovládání Kodi s názvem Oficiální dálkové ovládání Kodi od společnosti joethefox.

Zde jsou některé z funkcí Official Kodi Remote:

 • Ovládejte Kodi s naprostou lehkostí
 • Vyberte si z několika témat, která jsou vizuálně přitažlivá
 • Podívejte se, co se aktuálně hraje, a další důležité informace

Jak nainstalovat a nakonfigurovat oficiální aplikaci Kodi Remote pro aplikaci Kodi

Krok 1: Příprava

Zkontrolujte, zda je v zařízení aktuálně spuštěna aplikace Kodi, jakož i oficiální vzdálenou aplikaci v telefonu.

Dále se ujistěte, že jsou váš telefon i zařízení Kodi připojeny ke stejné síti. Tato aplikace nebude fungovat jako dálkový ovladač, pokud je připojena k celulárním datovým službám a musí být připojena k síti Wi-Fi.

Krok 2: Připojení oficiálního dálkového ovladače a Kodi

Po prvním otevření aplikace vás uvítá prázdná stránka. Nezapomeňte kliknout na tlačítko Přidat hostitele a zahájit připojení obou zařízení.

Na další obrazovce se zobrazí řada komplikovaných možností, které zahrnují adresy hostitele a MAC. Nemusíte se však obávat. Jednoduše stiskněte možnost; „Najít Kodi“ a tyto informace za vás automaticky vyplní.

Jakmile stisknete tlačítko Uložit, měli byste nyní mít možnost používat dálkový ovladač.

Nefungovalo to?

Stejně jako v případě vzdáleného průvodce Androidem může instalace vašeho Kodi bránit objevení vašeho smartphonu.

Přejděte na kartu Nastavení a vyberte ji (může být ve starších verzích Kodi umístěna pod oblastí Systém) a poté vyberte možnost Služby..

Poté budete mít možnost vybrat Dálkové ovládání a musíte povolit obě možnosti. Pokud pro vás vzdálené připojení dříve nefungovalo, je pravděpodobné, že vaše nastavení Kodi neumožnilo jiným systémům mít kontrolu nad vaším programem Kodi..

Nastavení dálkového ovládání

Z webového prohlížeče

Zatímco většina uživatelů Kodi má tendenci program používat ve svých televizorech s velkou obrazovkou, existují chvíle, kdy je budete potřebovat k přístupu prostřednictvím počítače. To může znamenat cokoli od umožnění přehrávání po naplánování budoucího prohlížení, když jste u počítače, až po skutečné streamování obsahu na vašem počítači ze zařízení Kodi.

To nemusí být příliš populární funkce, ale mít další funkce nikdy bolí.

Jak ovládat Kodi pomocí webového prohlížeče

 1. Jít do Nastavení
 2. Vybrat Nastavení služby
 3. Vybrat Řízení
 4. Vybrat Povolit dálkové ovládání přes HTTP

Poznámka: Výchozí hodnoty pro uživatelské jméno a port by měly být „kodi“ a „8080“.

Jak najít IP adresu vašeho zařízení Kodi

 1. Jít do Nastavení
 2. Vybrat Systémová informace
 3. Vybrat souhrn

Zde uvidíte vaši IP adresu, kterou byste si měli někde napsat pro další krok.

Připojení prostřednictvím webového prohlížeče

Otevřete prohlížeč a do adresního řádku zadejte:

http: // kodi-IP-adresa: port

Samozřejmě nahraďte slovo „port“ číslem 8080 a „kodi-IP-address“ adresou IP, kterou jste si zapsali v předchozím kroku..

Nejlepší Kodi Remotes

Jednou z mnoha stížností, které lidé mají u svých krabic Kodi, je to, že nelze dálkovým ovládáním psát dlouhé filmové nebo televizní tituly. Je to proto, že uživatel musí jednotlivě posouvat jednotlivé písmena, kliknout na Enter a poté pokračovat v posouvání k dalším písmenům. To je velmi frustrující, ale je to problém, který lze snadno vyřešit pomocí pomoci nejlepších dostupných kodi dálkových ovladačů.

Řešení 1: Kodi Remote s mini klávesnicí

Kodi Remote

Přestože si dálkový ovladač FeBite MX3 Pro zachovává stejnou minimální velikost jako běžné dálkové ovládání, má na zadní straně dálkového ovládání také úhlednou podsvícenou bezdrátovou klávesnici. To usnadňuje zadávání názvů vašich oblíbených filmů a pořadů, aniž byste museli zápasit s běžným dálkovým ovládáním.

Jednou z přidaných výhod je, že tato jednotka je dodávána s malým bezdrátovým klíčem USB, který lze připojit k zařízení Android, Smart TV, HTPC, Windows & Počítače Mac a mnoho dalších zařízení. Nemusíte dálkově programovat dálkové ovládání, pouze jednoduchý plug and play za 15 USD.

Jedinou zápornou stránkou této jednotky je, že její ovládací prvky myši jsou trochu pomalé a tuhé, takže pokud je funkce myši něco, po čem toužíte, další řešení pro vás může fungovat lépe..

Řešení 2: Mini Wireless Keyboard Controller

Ovladač Kodi

Pokud dáváte přednost typu s trochu větší velikostí než malé dálkové ovládání, pak je pro vás bezdrátová ruční klávesnice REIIE H9 + Wireless Mini Handheld perfektní volbou.

Zatímco dálkový ovladač FeBite MX3 Pro obsahuje omezenou funkci myši, toto ruční zařízení obsahuje touchpad, který je ideální pro navigaci jako myš s dotykem prstu.

Stejně jako dálkový ovladač FeBite i tato klávesnice využívá bezdrátový USB dongle, který využívá bezdrátovou technologii 2,4 GHz, takže si můžete sednout na gauč a nebát se žádných kabelů. Stačí připojit USB klíč k zařízení Kodi, které má port USB a můžete jej okamžitě použít.

Přehrávání obsahu

Hudba

Než začneme přehrávat hudbu z Kodi, musíme nejprve vědět, jak nainstalovat hudbu do knihovny.

Krok 1

V nabídce Domů vyberte Hudba a poté zadejte sekci Soubory.

Kodi Music Krok 1

Krok 2

Jakmile jste v prohlížeči, vyberte ikonu Přidat hudbu volba.

Hudba Krok 2

Krok 3

Jakmile se okno otevře, vyberte Procházet, nebo můžete ručně vyhledat a přidat svůj zdroj pomocí pole a zadat tam cestu.

Hudba Krok 3

Krok 4

V tomto novém okně vyberte cestu, kde se nacházejí vaše hudební soubory, a vyberte OK tlačítko vpravo.

Krok 5

Poté, co stisknete OK, budete dotázáni, zda chcete přidat svůj zdroj médií do knihovny, pokud stisknete ANO, nahraje všechny hudební soubory v této složce, pokud stisknete NE, můžete ručně vybrat mediální soubory, které Rád bych nahrál přes Prohlížeč hudebních souborů.

Pokud jste zasáhli ANO, prohledá vaši knihovnu a po dokončení můžete zkontrolovat všechny soubory v knihovně. Můžete je třídit v nabídce v sekci Kategorie (např. Kategorie-->Umělec).

Po nahrání hudby můžete nyní poslouchat všechny své skladby a nechat je uspořádat na jednom místě.

Videa

Jednou z velkých věcí na Kodi je snadné použití k přehrávání videa. V tomto krátkém členění vás provedeme zobrazením obrazovky Kodi na obrazovce, abyste se mohli během několika minut stát odborníkem..

Chcete-li používat různé funkce přehrávání na obrazovce, jednoduše stiskněte klávesu Enter nebo M na klávesnici nebo tlačítko OK na dálkovém ovladači. Jakmile to provedete, mělo by se zobrazit následující zobrazení:

Videobar

Níže zveřejníme, co odpovídající čísla a písmena představují:

1. Předchozí A. Downloader titulků (přes doplněk)
2. Převinout zpět B. Nastavení videa
3. Přehrát / Pauza C. Nastavení zvuku a titulků
4. Zastavte D. Záložky
5. Rychlý posun vpřed E. Nabídka DVD (při přehrávání disku DVD nebo ISO)
6. Další 7. Posuvná lišta (dotykem / klepnutím)

Fotky

Stejně jako u hudby a videa vám Kodi umožňuje prohlížet všechny vaše oblíbené a nejpamátnější obrázky. Můžete si je prohlédnout z:

 • Systémy pro sdílení souborů v počítači
 • Externí HDD, fotoaparáty s USB portem, USB klíče
 • Čtečky karet (v závislosti na zařízení)
 • Telefony s kabelem USB
 • Fotografie uložené přímo na pevném disku zařízení Kodi
 • CD / DVD / Blu-ray (v závislosti na zařízení)

Zlepšení výkonu přehrávání

Dochází při přehrávání videa k problémům s vyrovnávací pamětí? Pokud jste častým uživatelem Kodi, je pravděpodobné, že jste si nechali nastavit svůj popcorn nebo čipy a že jste byli připraveni se dívat na film, abyste zažili klasický problém s vyrovnávací pamětí.

Ale nebojte se. Uvádíme vás v další části našeho průvodce.

Vyčistěte mezipaměť

Kdykoli streamujete videa pomocí Kodi nebo jiného webového serveru, RAM v zařízení obvykle uloží několik sekund videa. Děje se tak, aby se vaše video přehrávalo plynule v případě, že se náhodou odpojíte od internetu.

Po vybalení bude Kodi ukládat pouze 60 MB mezipaměti. Pro ty, kteří čtou tuto příručku, kteří nerozumí této měrné jednotce, to v podstatě znamená, že Kodi bude stěží ukládat jakoukoli mezipaměť, protože 60 MB je malé množství video dat.

Jak vyčistit mezipaměť

Existuje mnoho doplňků programu, které uživatelé Kodi doporučí, budeme se však držet nejčastěji používaných nástrojů údržby, protože to funguje dodnes..

Abyste mohli nainstalovat nástroje údržby, musíte nejprve přidat úložiště Fusion. Pokud jste již nainstalovali pluginy jako 1Channel a Exodus, je pravděpodobné, že ve vašem systému již máte Fusion Repository..

Po dokončení je nutné nainstalovat doplněk podle těchto pokynů:

 1. Na domovské obrazovce Kodi přejděte na Programy a vyberte Získat více
 2. Vyhledejte seznamem Nástroj pro údržbu a vyberte ji
 3. Klikněte na tlačítko instalace a počkejte na oznámení o úspěchu

Nyní pomocí tohoto doplňku vymažte mezipaměť pomocí těchto jednoduchých kroků:

 1. Na domovské obrazovce Kodi přejděte na Programy a vyberte Nástroj pro údržbu
 2. Vybrat Obecná údržba ikona
 3. Vybrat Vyčistit mezipaměť

Gratulujeme! Nyní jste vymazali mezipaměť a měli byste si užít méně vyrovnávací paměti.

Staví společnost Kodi

Sestavy Kodi jsou verze Kodi, které jsou vyvinuty v komunitě a často přicházejí s tématy, které změní váš vzhled, a také přicházejí s velkým počtem nejoblíbenějších doplňků..

Sestavy Kodi jsou kompilace doplňků pro snadnější stahování, takže nemusíte stahovat každý doplněk samostatně. I když možná najdete sestavu, která se vám líbí, neznamená to vždy, že je aktuální s aktuální verzí Kodi, takže před stažením vždy zkontrolujte, zda jsou kompatibilní s aktuální verzí, a zkontrolujte, zda jsou kompatibilní s aktuální verzí.

I když někdy stojí za verzí nebo dvěma, jsou pro váš zážitek z Kodi stále velmi užitečné. Doporučujeme chytit sestavu Kodi, protože to z instalace holých kostí eliminuje spoustu času. Doporučujeme podívat se na tento kodi build post s nejnovějšími informacemi, které si vyberete.

Skiny Kodi

Kodi přichází s kůží nainstalovanou při prvním stažení s názvem Confluence, a přestože je to výchozí vzhled, je také jedním z těch lepších tam.

Pokud však stále chcete změnit výchozí vzhled Kodi, můžete postupovat podle následujících jednoduchých kroků:

Otevřete Kodi > Systém > Nastavení > Vzhled > Kůže > Získat více

Zde najdete velký výběr skiny na výběr. Pojďme se podívat na další skiny níže a projděte si pozitiva a negativy, abyste si mohli vybrat ten nejlepší vzhled pro svůj Kodi zážitek.

1. Zaostřete

Znovu zaostřit

ReFocus je jedna z krásně navržených, bohatých vzhledů, které jsou k dispozici, a nabízí spoustu možností přizpůsobení. Jste schopni přizpůsobit vše od domácích položek, dotykové podpory, widgetů pleti, stahování uměleckých děl a mnoho dalšího!

2. Aeon Nox

Aeon

Aeon Nox je jednou z nejoblíbenějších skinů v komunitě a je na druhém místě pouze za Confluence, výchozí skin.

Díky svému lehkému rozložení funguje dobře na všech zařízeních podporujících Kodi a nevyužívá mnoho systémových zdrojů.

Má také velmi elegantní vzhled, ale má také snadnou funkci přizpůsobení, pokud byste chtěli změnit rozvržení na uspořádání, které vám nejlépe vyhovuje.

3. Eminence

Eminence

Eminence je velmi elegantní vzhled a poněkud připomíná rozvržení Netflixu. Eminence je jednou z nejjednodušších vzhledů, protože nemá mnoho možností přizpůsobení.

Jeho jednoduchost je přitažlivá pro ty, kteří se nestarají o přizpůsobení rozvržení a chtějí skočit přímo do svého preferovaného zážitku ze sledování. Pokud máte rádi čisté rozvržení a nestaráte se o přizpůsobení, Eminence je perfektní pleť pro vás a ta, kterou důrazně doporučujeme.

4. Xperience 1080

Xperience

Xperience 1080 je panel založený vzhled, který je v plné šířce. Díky velmi čistému rozvržení a podobnosti s obrazovkou X-Box One je velmi uživatelsky přívětivý a používá ho mnoho lidí v komunitě Kodi.

Mezi jeho funkce patří: přizpůsobení domácích položek, horizontální nabídka, loga televizních pořadů a některé další malé funkce. Hlavní nevýhoda této pokožky je v tom, že nabízí velmi částečnou podporu dotyku.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me