Proč potřebujete VPN pro cestování

Jednou z největších věcí internetového věku je to, že bez ohledu na to, kde se na světě nacházíme, jsme nikdy vzdáleni více než pár kliknutí od našich blízkých. Když cestujete do zahraničí, veřejné WiFi hotspoty jsou snadným a nákladově efektivním způsobem, jak se dostat online a komunikovat s přáteli a rodinou doma. Využití bezplatné WiFi na letištích, hotelech, kavárnách - nebo kdekoli jinde - bohužel není tak bezpečné, jak si mnozí z nás myslí.

Cestovní kampaň Obr

Kyberzločinci zahajují stále sofistikovanější útoky. Oblíbená metoda, kterou hackeři používají, je vytvořit falešný WiFi hotspot na místě, kde byste jej očekávali. Hacker chytře označí síť, aby se zdála oficiální. Tato technika „zlého dvojče“ velmi ztěžuje vědět, zda se připojujete k oficiálnímu hotspotu nebo které patří hackerovi..

Dobrou zprávou je, že turisté se mohou chránit pomocí virtuální privátní sítě (VPN). A co víc, kdokoli může získat 77% slevu z VPN předplatného právě teď kliknutím na následující odkaz na NordVPN .

Cestování časem

Infographic níže ukazuje, jak se věci, které si lidé berou s sebou na dovolenou, v průběhu let změnili ... Nezapomeňte na své 21. století, které je nezbytnou sítí VPN! Přejděte dolů pro více informací!

proč byste měli používat VPN pro cestování

Buďte na cestách v bezpečí pomocí VPN pro cestování

Pokud se omylem připojíte k síti Wi-Fi, která patří kybernetickému zločinu, mohou vidět vše, co děláte online. Budou také moci ukrást všechna zadaná data - například vaše přihlašovací údaje, hesla, soukromé informace a PayPal nebo údaje o kreditní kartě. Mohou zobrazit soubory, které stahujete, fotografie, které nahrajete, a přesměrovat vás na weby obsahující malware.

Jediným způsobem, jak zajistit, aby vaše data zůstala během cesty v bezpečí, je použití sítě VPN. Síť VPN bezpečně šifruje všechna vaše data před tím, než se připojí k internetu prostřednictvím hotspotu WiFi. Toto šifrování VPN bezpečně šifruje vaše data, takže hackeři nemohou odcizit nic od vás.

Odblokujte obsah v zahraničí

Skvělé na používání VPN pro cestování je to, že vás nejen chrání před hackery. Také vám umožňuje předstírat, že jste doma, abyste měli přístup ke službám s omezeným přístupem.

Například pomocí VPN můžete sledovat Netflix nebo přistupovat k online bankovnictví. Můžete se také přihlásit k místně blokovaným službám, jako je Facebook nebo Twitter.

Vpn na dovolené

Kromě toho se můžete vyhnout hrozným místním televizím a namísto toho sledovat geograficky omezené televizní proudy z domova. Například Aussie cestující do Velké Británie může předstírat, že je zpět v Austrálii a dívat se na deset. Britský turista ve Španělsku může sledovat BBC iPlayer. A americký občan na dovolené v Řecku může sledovat US Netflix nebo ESPN.

Ve skutečnosti můžete pomocí VPN předstírat, že jste kdekoli na světě - a můžete odblokovat jakoukoli online službu ... Digitální glóbus - klusání z pohodlí vašeho hotelového pokoje!

Jaký obsah mohu odblokovat?

Když cestujete do zahraničí, všechny služby s omezeným přístupem z domova jsou automaticky zablokovány. Je tomu tak proto, že tyto služby by cizincům neměly být k dispozici. Některé země jsou navíc velmi přísné a cenzurují řadu online služeb. Pomocí našich průvodců VPN můžete rychle a snadno zjistit, jaké populární služby jsou blokovány po celém světě.

Nejlepší VPN pro cestování?

Pokud chcete chránit své digitální soukromí a získat bezpečnost pro vás a vaši rodinu během dovolené - existuje několik VPN, které jsou naprosto ideální:

  • ExpressVPN je považován za crème de la crème VPNs. Je rychlý, bezpečný, dostupný pro všechny platformy a nemá žádnou 30denní záruku vrácení peněz, takže můžete službu otestovat a získat peníze zpět, pokud si nepřejete pokračovat!
  • NordVPN má silné nastavení šifrování a zabezpečení. Poskytuje vysoké rychlosti pro streamování všech vašich oblíbených pořadů, když jste pryč. Jedná se o absolutní smlouvu za pouhých 2,75 $ měsíčně (pokud si zakoupíte roční předplatné). Nezapomeňte, že mají 30-ti záruku vrácení peněz. Pokud se tedy rozhodnete, nechcete to celý rok; můžete získat náhradu.
  • ibVPN (Invisible Browsing VPN) je další služba, která se všem našim recenzentům velmi líbí zde na ProPrivacy.com. Je rychlý, má spoustu serverů a poskytne vám zabezpečení, které potřebujete, když jste pryč. Nejlepší ze všech ibVPN má v současné době speciální letní nabídku, která snižuje cenu VPN na velmi konkurenční 2,42 $ měsíčně.

Více VPN pro cestování najdete v našich 5 nejlepších VPN službách pro cestování.

Cestovní soutěž

Cestovní soutěž s ibVPN

Obrazové kredity: icemanphotos / Shutterstock.com, Ivanko80 / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me