Przegląd brytyjskiego serwera proxy

Serwer proxy UK

 • cennik

  Od 13,93 USD
  / miesiąc

AKTUALIZACJA: Serwer proxy UK działa teraz jako LibertyShield.com

ProPrivacy.com Wynik
5.5 z 10

streszczenie

Nie daj się zwieść nazwie pakietu ani firmie, ponieważ faktycznie zapewniają one dobrą usługę VPN z doskonałym wsparciem i dużymi prędkościami. Jeśli potrzebujesz szybkiego przesyłania strumieniowego, może to być na twojej ulicy.

Rynkami docelowymi UK Proxy Server są emigranci i osoby, które chcą oglądać programy telewizyjne z zagranicy, więc ich koncentracja na bezpieczeństwie nie jest tak dobra, jak mogłaby być, ale zamiast tego dążą do optymalizacji szybkości, wydajności i obsługi klienta - coś, co dostarczają fantastycznie. Mając to na uwadze, musimy wspomnieć, że jeśli używasz OpenVPN, to istnieją lepsze usługi, ale jeśli chcesz bezpiecznego szybkiego przesyłania strumieniowego, UK Proxy Server zapewni to zadziwiająco.

Ceny i plany

UK Proxy Server ma pakiety VPN dla 10 różnych krajów. 4 paczki w każdym z tych krajów są identyczne i nie ma znaczenia, który wybierzesz, ponieważ i tak będziesz mieć dostęp do wszystkich 10 krajów. To dodatkowo dodaje do innych nieporozumień, które omawiamy na stronie internetowej.

UK_Proxy_Server_Locations

Serwer proxy UK ma 2 różne pakiety, które oferują dokładnie to samo, z wyjątkiem tego, że jeden ma ograniczoną przepustowość 30 Gb, a drugi jest całkowicie nieograniczony. Ceny za te są pokazane poniżej, dla pakietu nieograniczonego jest to 16,57 USD / miesiąc, a tańsze 13,82 USD / miesiąc, jeśli zarejestrujesz się na cały rok. To zdecydowanie na droższą skalę widma, ale dostajesz rozsądną usługę za swoje pieniądze.

UK_Proxy_Server_Pricing

Sprzedają również router VPN Belkin N600 DD-WRT z połączeniem PTPP (L2TP na żądanie - i wysoce zalecane), co oznacza, że ​​wszystkie urządzenia w domu mogą korzystać z połączenia VPN. Ceny są bardzo rozsądne, a jeśli nie martwisz się tym, że nie korzystasz z OpenVPN, zalecamy.

cechy

Serwer proxy w Wielkiej Brytanii niedawno zaktualizował swoje technologie i serwery, a teraz działa na serwerach poziomu 2 w 10 krajach, co pomaga zapewnić doskonałe prędkości połączeń. Jak wspomniano, minimalnie obsługują OpenVPN, ale działa na ich starszych serwerach, więc nie oczekuj od niego wielkich prędkości.

10 krajów to idealne miejsca do strumieniowego przesyłania i oglądania telewizji online. Umożliwiają P2P na swoich serwerach w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech i Holandii, przy czym ten ostatni jest oczywiście zalecany do użycia. Ponadto, oprócz usługi VPN, zapewniają one usługę proxy, więc jeśli chcesz tylko przesyłać strumieniowo przez przeglądarkę internetową i nie chcesz ograniczać innego ruchu, jest to więcej niż to możliwe. Ponadto umożliwiają także korzystanie z 2 jednoczesnych połączeń.

Odwiedź brytyjski serwer proxy »

Bezpieczeństwo i prywatność

Zgodnie z oczekiwaniami brytyjski serwer proxy używa 128-bitowego szyfrowania dla swojego protokołu PPTP, ale 256-bitowego zarówno dla połączeń L2TP, jak i OpenVPN, co dobrze widać, ponieważ jest zgodne ze standardem. Oprócz tego używają wspólnego dynamicznego adresu IP, który pomaga zmniejszyć liczbę ataków, a także poprawić anonimowość.

Ponieważ brytyjski serwer proxy nie jest skierowany do osób, które mają absolutną 100% prywatności, przeprowadzają pewne logowanie, a także dzielą się informacjami z podmiotami zewnętrznymi.

Strona internetowa

Najgorszą cechą brytyjskiego serwera proxy jest niewątpliwie strona internetowa. Poruszanie się i nawigacja przy użyciu wszelkich informacji, które mogą być trudne do znalezienia, jest myląca. Ponadto instrukcje konfiguracji nie są zbyt dobrze wykonane i nie są tak naprawdę obszerne dla różnych urządzeń, a konfiguracje dla OpenVPN w zasadzie nie istnieją.

UK_Proxy_Server_Homepage

Podobnie jak w przypadku witryny, Strefa klienta jest nieco myląca, ale umożliwia wprowadzanie zwykłych zmian i daje dużą kontrolę nad kontem.

Wsparcie

Zaskakujące, ale na szczęście i w przeciwieństwie do strony internetowej, wsparcie jest naprawdę świetne. Mają wiele różnych rodzajów wsparcia: zdalne, czat, baza wiedzy i bilet. Chociaż obsługa czatu nie jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jest dostępna na żywo od 9:00 do 23:00 (czasu brytyjskiego) 365 dni. Wszystkie rodzaje wsparcia są świetne i otrzymujesz bardzo dobrą odpowiedź, która pomoże ci rozwiązać problem. Mają także bazę wiedzy, ale jak wspomniano wcześniej, nawigacja jest trudna i mało przydatna.

Proces

Logować się

Rejestracja jest prostym procesem i na szczęście nie musisz podawać żadnych szczegółowych informacji, dopóki nie będziesz musiał faktycznie kupić produktu. Przy zakupie nie mają niestety anonimowego schematu płatności, ale akceptują wszystkie główne typy płatności.

Klient Windows VPN

Klient systemu Windows VPN zezwala tylko na konfigurowanie połączeń PPTP i L2TP, których zalecamy używanie tylko L2TP, ponieważ PPTP jest uważany za bardzo niepewny. Przetestowaliśmy to i jest to proste, proste oprogramowanie, które sprawia, że ​​zmiana kraju jest naprawdę łatwa, ale nie ma żadnych dodatkowych funkcji ani funkcjonalności.

Oprogramowanie UK_Proxy_Server_Software

Wydajność (test prędkości, DNS i IP)

Testowaliśmy prędkości przy użyciu L2TP w oprogramowaniu, a także przy użyciu OpenVPN z klientem OpenVPN. Wyniki są w tabeli, szybkość L2TP jest fantastyczna. Ponieważ OpenVPN działa na starszych serwerach, prędkości są bardzo wolne - choć nadal możliwe do użycia. Testy szczelności IP i DNS wróciły absolutnie dobrze i nie mieliśmy z tym żadnych problemów.

UK_Proxy_Pure_Speed UK_Proxy_Server_L2TP_Speed UK_Proxy_Server_OpenVPN_Speed
Pure Speed Szybkość L2TP Prędkość OpenVPN

Inne platformy

UK Proxy Service ma także klientów dla komputerów Mac, iOS i Linux. Ponieważ można pobrać pliki konfiguracyjne .ovpn, możliwe jest skonfigurowanie połączenia OpenVPN na większości urządzeń, co na to pozwala, ale nie zawierają one żadnych przewodników. Udostępniają jednak przewodniki dla L2TP i PPTP, ale tam, gdzie to możliwe, zalecamy pozostanie przy OpenVPN. Testowaliśmy połączenie L2TP na naszym telefonie z Androidem (używając wbudowanego VPN) i stwierdziliśmy, że wyniki są nieco poniżej wyników, które osiągnęliśmy na komputerze.

Inne / bezpłatne usługi

Jak wspomniano, serwer proxy UK, co nie dziwi, oferuje również rozwiązania proxy. Przetestowaliśmy to na Google Chrome i IE, a także zadziałało fantastycznie przy minimalnej utracie prędkości.

Wniosek

Lubiliśmy

 • Fantastyczna obsługa klienta
 • Wielkie prędkości

Nie byliśmy tak pewni

 • cennik
 • Obsługa OpenVPN
 • Niektóre nieaktualne dokumenty

Nienawidziliśmy

 • Zła / myląca witryna
 • Mylące budowanie marki

Serwer proxy UK ma na uwadze jasno określoną grupę docelową i zapewnia to. To szybkie prędkości i jeden z najlepszych systemów obsługi klienta, które bez wątpienia mają dobrą pozycję, aby zapewnić klientom to, czego potrzebują, nawet jeśli nie mają specjalistycznej wiedzy technicznej. Ceny są nieco wyższe, ale dzięki hojnemu zwrotowi pieniędzy, bezpłatnemu okresowi próbnemu i wsparciu masz wiele okazji, aby ustalić, czy ten dostawca jest dla Ciebie.

Odwiedź brytyjski serwer proxy »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me