Przegląd DefenceVPN

DefenceVPN

 • cennik

  Od 2,49 USD
  / miesiąc

ProPrivacy.com Wynik
7 z 10

streszczenie

DefenceVPN to dostawca VPN, który rozpoczął działalność pod koniec 2016 roku, więc jest to bardzo nowa usługa. Firma ma siedzibę w Kanadzie, dzięki czemu jest rodakiem TunnelBear i Windscribe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze w naszym eksperckim przeglądzie, czytaj dalej!

Usługa DefenceVPN rozwija się prawie codziennie. Firma rozpoczęła działalność bez własnej aplikacji, ale teraz ma ją. Sieć serwerów jest również poddawana ciągłemu przeglądowi, dodając 20 nowych lokalizacji serwerów za jednym razem, w maju 2017 r.

Szybkie statystyki

 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  27 Mbps
 • Jurysdykcja
  Kanada
 • Jednoczesne połączenia
  5
 • Kraje
  16

cechy

DefenceVPN służył do oferowania wersji, która obsługiwała dostęp do sieci peer-to-peer (P2P) oraz wersji, która go wykluczała. Teraz działa tylko wersja przyjazna dla P2P. Inne funkcje obejmują:

 • Brak ograniczeń przepustowości danych
 • Brak dławienia aplikacji
 • Szybkie prędkości połączenia
 • Podwójne szyfrowanie danych
 • Prywatna rozdzielczość DNS
 • Wyłącznik awaryjny
 • Ochrona przed wyciekiem DNS

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z VPN podczas torrrentowania, spójrz na najlepszą VPN dla stron torrentowych.

Odwiedź DefenceVPN »

Szybkość i wydajność

Do testów prędkości przetestowałem niechronione połączenie z Miami (USA), a następnie z Londynem (Wielka Brytania). Połączyłem się z Miami z Karaibów z serwerem DefenceVPN w Nowym Jorku, a następnie ponownie z serwerem w Chicago. Następnie podłączyłem się do serwera DefenceVPN w Londynie i ponownie spróbowałem prędkości połączenia z Wielką Brytanią. W każdym przypadku testowałem połączenie pięć razy, korzystając ze strony testmy.net. Obrona Vpn 15

Wykresy pokazują najwyższe, najniższe i średnie prędkości dla każdego serwera i lokalizacji.

Prędkości wytwarzane na połączeniach zarządzanych przez VPN były niezwykle podobne do prędkości osiąganych na połączeniach niechronionych. Chociaż na wykresach powyżej widać, że prędkości, w których nie wszystkie są dokładnie takie same, pewna miara zmienności została prawdopodobnie utworzona przez leżącą u podstaw usługę internetową.

Testy wycieków IP przeprowadzono na serwerze VPN w Londynie zastosowanym do linii. Próby te obejmowały usługi kilku stron internetowych. Są to ipleak.net, test-ipv6.com, wycieki IPv6 i doileak.net. DefenceVPN przeszedł wszystkie możliwe testy. Mój dostawca usług internetowych nie obejmuje tłumaczenia IPv6, więc te testy nie były możliwe.

Ceny i plany

Firma zaczynała od szeregu pakietów, ale teraz oferuje tylko jeden. Możesz uzyskać lepszą stawkę miesięczną, jeśli zarejestrujesz się na dłuższy okres i zapłacisz z góry. Wszystkie okresy subskrypcji objęte są siedmiodniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Ceny DefenceVPN

Ponieważ usługa jest tak nowa, wiele ulepszeń jest nadal w przygotowaniu. DefenceVPN planuje zaakceptować Bitcoin, ale ta opcja płatności nie jest jeszcze dostępna. W tej chwili możesz zapłacić kartą kredytową lub PayPal.

Prywatność i ochrona

DefenceVPN przyznaje, że Kanada nie jest idealnym miejscem do prywatności. Łagodzi to jednak poprzez outsourcing swoich serwerów w obcych krajach, aby mógł twierdzić, że nie jest w stanie niczego zalogować. Witryna stwierdza, że "DefenceVPN nie śledzi ani nie monitoruje działań użytkownika podczas połączenia z VPN." To prawdopodobnie będzie częściowa prawda.

Serwer VPN musi śledzić, które przychodzące odpowiedzi pasują do danego klienta, w przeciwnym razie nie mógłby przekazać dalej odpowiedzi. Dlatego podczas połączenia musi być rejestrowane działanie. Głównym problemem związanym z prywatnością VPN jest to, czy firma VPN zachowuje te informacje o aktywności po zakończeniu sesji i informacje te nie są już potrzebne do operacji.

Innym powodem, dla którego firma może zginąć prawdę za pomocą tego oświadczenia, jest to, że twierdzi, że zleca usługi na zewnątrz. Zatem, gdy stwierdza, że ​​DefenceVPN nie rejestruje działań, nie oznacza to, że nikt nie prowadzi dzienników. Firma outsourcingowa mogłaby dobrze przechowywać zapisy działań użytkowników, a dzienniki te mogłyby być legalnie dostępne przez DefenceVPN pod presją.

Firma prowadzi kanarka nakazów. Jest to dziennik zawierający okresowe oświadczenie, że firmie nie doręczono nakazu ujawnienia informacji. Informatorzy są zobowiązani nie informować podejrzanych, że są objęci dochodzeniem, więc żadna firma VPN nie byłaby w stanie ostrzec swoich użytkowników wezwań do sądu. Dlatego doświadczeni klienci powinni szukać luk na osi czasu oświadczeń. Brak jednego okresu oznacza, że ​​firma otrzymała polecenie przekazania informacji.

Szyfrowanie i ustawienia

DefenceVPN zmienił swój system szyfrowania od momentu rozpoczęcia operacji. Na lipiec 2017 r. Planuje to zmienić ponownie. VPN jest dostępny tylko z metodologią OpenVPN. To dobrze, ponieważ ten protokół VPN jest najlepszy z dostępnych. Jednak OpenVPN jest bardziej biblioteką typu open source niż ścisłym zestawem reguł.

Pierwotnie firma wdrożyła OpenVPN przy użyciu szyfrowania Advanced Encryption Standard (AES) z kluczem 256-bitowym. Później zmienił to na szyfrowanie Blowfish. Nie martw się jednak tym zbytnio, ponieważ firma planuje przywrócić 256-bitowe szyfrowanie AES przed początkiem sierpnia 2017 r..

Ustanowienie sesji jest chronione przez 2048-bitowe szyfrowanie RSA. Jest to akceptowalny poziom bezpieczeństwa. Jednak główni gracze w branży wzmacniają ten etap połączenia, zwiększając długość klucza RSA do 4092 bitów. DefenceVPN używa Diffie-Hellman do dystrybucji kluczy, co zapewnia, że ​​nowe klucze są używane dla każdej sesji.

Inne środki bezpieczeństwa są zintegrowane z oprogramowaniem klienckim działającym na komputerze. Obejmują one przełącznik „zabicia”, który zapewnia, że ​​komputer nie będzie kontynuował połączenia z Internetem, jeśli sieć VPN nie jest włączona. Firma zapewnia własną usługę DNS (Domain Name System), która jest metodą wykorzystywaną przez komputery do tłumaczenia adresów internetowych na adresy internetowe.

Łatwość użycia

Podobnie jak wszystko inne w tej sieci VPN, strona internetowa całkowicie się zmieniła od początku istnienia firmy. Strona główna witryny to jedna długa seria sekcji, która obejmuje pierwsze cztery elementy na górnym pasku nawigacyjnym. Opcje menu logowania, blogu i pomocy technicznej prowadzą do innych stron.

Pęcherzyki mowy w prawym dolnym rogu ekranu dają dostęp do wsparcia czatu na żywo. Na dole strony głównej znajduje się seria szybkich linków.DefenceVPN stopka

Wsparcie DefenceVPN

Kliknij dymki w prawym dolnym rogu strony, aby otworzyć okno czatu. Być może będziesz musiał poczekać chwilę, zanim ktokolwiek odpowie na twoje pytanie. Brak wskaźnika kolejki, więc możesz pomyśleć, że zostałeś zignorowany. Trzymaj się jednak tam.

Przycisk pomocy na pasku menu prowadzi do strony z często zadawanymi pytaniami. Na tej stronie znajduje się również przycisk, który umożliwia podniesienie zgłoszenia do pomocy technicznej. Kliknij "Otwórz zgłoszenie do pomocy technicznej" aby wysłać wiadomość do zespołu wsparcia, jeśli stwierdzisz, że czat na żywo jest bezzałogowy. Strona kontaktowa wsparcia jest standardowym formularzem internetowym.

Obrona Vpn 8

Proces

Pamiętaj, że masz siedem dni na przetestowanie systemu i nadal otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli nie podoba ci się VPN. Nie rejestruj się, jeśli w następnym tygodniu prawdopodobnie rozproszą Cię pilne zadania.

Logować się

Kliknij opcję Cena na górnym pasku menu witryny, a następnie naciśnij "Zaczynaj" przycisk dla wybranego okresu subskrypcji. Pojawi się nakładka pokazująca opcje płatności. Kliknij preferowaną metodę, aby kontynuować. Subskrybowanie usługi nie jest całkowicie anonimowe, ponieważ zawsze można przypisać metodę płatności. Proces płatności na koncie ustanowi umowę o powtórnej płatności.

Po zakończeniu płatności sprawdź skrzynkę odbiorczą, ponieważ zostaną tam przesłane dane Twojego konta. Musisz potwierdzić swój adres, klikając przycisk w wiadomości e-mail, zanim konto stanie się aktywne. Następnie możesz zalogować się w obszarze użytkownika witryny i pobrać oprogramowanie klienckie VPN na swój komputer.

Aplikacja

Musisz podać dane logowania do konta przy pierwszym użyciu aplikacji. Jeśli klikniesz na "Zapisz login" pole wyboru, nie będziesz musiał tego robić ponownie. W nazwie użytkownika i haśle rozróżniana jest wielkość liter. Są to dane uwierzytelniające określone podczas konfigurowania konta. Po wejściu musisz określić lokalizację, w której chcesz się znajdować. Musisz kliknąć dwa kolejne ekrany przed otwarciem aplikacji.

Aktywna aplikacja jest bardzo mała i pojawia się w prawym dolnym rogu ekranu. Kliknij lokalizację serwera, aby przełączyć serwery i naciśnij suwak Wł. / Wył., Aby włączyć VPN. Za każdym razem, gdy klikniesz poza aplikacją, zniknie. Kliknij ikonę na pasku zadań, aby ją odzyskać. Aby uzyskać dostęp do menu Ustawienia, kliknij symbol koła zębatego w aplikacji. Istnieje bardzo niewiele opcji manipulowania. The "Wyłącz internet, jeśli VPN nie jest podłączony" pozycja menu to przełącznik zabicia.

Inne platformy

Obecnie DefenceVPN nie oferuje wersji swojej aplikacji na iOS. Przedstawiciel wsparcia firmy wyjaśnił mi, że napisał jeden, ale wciąż przechodzi proces zatwierdzania w Apple. Zamiast tego właściciele iOS otrzymują ręczne instrukcje konfiguracji VPN na iPadzie i iPhonie. Istnieje aplikacja dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Istnieje również wersja aplikacji napisana dla systemu Mac OS X, a także dla systemu Windows 10.

Końcowe przemyślenia

DefenceVPN działa dobrze. Usługa zmienia się szybko, więc zanim będzie można ją wypróbować, może być nieco lepiej. Skorzystaj z okresu zwrotu, aby upewnić się, że zapewnia on wszystkie usługi, których potrzebujesz z VPN.

Odwiedź DefenceVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me