Przegląd GOOSE VPN

GOOSE VPN

 • cennik

  Od 3,89 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • Odblokowuje:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Wynik
8 z 10

streszczenie

GOOSE VPN to holenderski dostawca VPN, który oferuje atrakcyjne funkcje, takie jak nieograniczona łączność z urządzeniami i całodobowa obsługa klienta w języku angielskim i holenderskim. Goose oferuje również bezpłatny okres próbny, aby wypróbować swoje usługi przed rozpoczęciem. Przyjrzyjmy się bliżej usłudze…

Szybkie statystyki

 • Kraje
  28
 • Jurysdykcja
  Holandia

Recenzja wideo

Goose VPN Review | ProPrivacy

Goose VPN Review | ProPrivacy

Goose VPN Review | ProPrivacy

cechy

Torrenting
Wszystkich serwerów 117
Kraje 28
Obsługa routera
Przekierowanie portów
Wybór portu
Serwery z czystego metalu lub wirtualne Kombinacja
Obsługiwane routery Asus RT-AC66U, Asus RT-N16 / RT-N18U / RT-AC68U / RT-AC87U / RT-AC3200, oprogramowanie TomatoUSB, Netgear (tryb L2TP), D-Link 600 (seria D-Link z obsługą L2TP / PPtP) , Konfiguracja GOOSE VPN przez protokół OpenVPN dla routerów DD-WRT

GOOSE VPN oferuje kilka kuszących funkcji, w tym:

 • 28 lokalizacji serwerów z ponad 63 serwerami
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia
 • Protokoły IKEv2, OpenVPN, PPTP i L2TP / IPSec
 • Dedykowane serwery dla P2P & strumieniowe przesyłanie multimediów
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Wielojęzyczna strona internetowa i aplikacja
 • Obsługa czatu na żywo
 • Obsługa klienta w języku angielskim i holenderskim

Funkcje oferowane przez GOOSE VPN są zdecydowanie najlepsze, szczególnie w przypadku protokołów OpenVPN i IKEv2. Dzięki 28 lokalizacjom serwerów dostęp do rzeczy takich jak zablokowane strony i treści z ograniczeniami geograficznymi powinien być niewielki lub żaden.

Fajnie, że Goose oferuje wielojęzyczną stronę internetową z obsługą klienta w języku angielskim i holenderskim. Nieograniczone równoczesne połączenia to zdecydowanie kolejny plus, chociaż zakaz udostępniania konta nieco go cofa.

Dodatek zapobiegający usterce

Goose oferuje dodatek w kasie za dodatkowe 0,80-1,00 USD / miesiąc, w zależności od wyboru subskrypcji. Dodatek zapewnia oprogramowanie antywirusowe, anty-malware i phishingowe, a także dodatkową ochronę zapory ogniowej. Za dolara więcej (lub nawet mniej) miesięcznie wydaje się, że jest to dodatek, który niektórzy ludzie chcieliby włączyć do swojej subskrypcji.

GOOSE VPN anti podatność dodaje dodatek

Szybkość i wydajność

Wybierając usługę VPN, należy wziąć pod uwagę wszystkie czynniki. Jako taki, bardzo ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest wydajność VPN - podobnie jak prędkość serwera i / lub wszelkie wycieki. Na szczęście wydajność jest również czymś, co dokładnie badamy w ProPrivacy.com, aby zaoszczędzić trochę czasu. Przyjrzyjmy się zatem prędkości i wydajności wycieków GOOSE VPN…

Prędkość & Przecieki

Mimo że ProPrivacy.com korzysta z nowego systemu testowania prędkości w naszych ostatnich przeglądach VPN, GOOSE VPN niestety nie kwalifikuje się, ponieważ nie udostępnia plików .ovpn na swojej stronie internetowej. Jeśli chodzi o prędkości Goose, użyłem naszej starej metody testowania prędkości - która jest wciąż dość dokładna - aby podać kilka przykładów.

Prędkości pobierania GOOSE VPN

Jak widać z testów prędkości pobierania, prędkość Internetu znacznie spadła po podłączeniu do Goose. Z drugiej strony testy prędkości wysyłania były dość stabilne. Polecam przetestowanie różnych serwerów, aby znaleźć najlepszą możliwą prędkość. Jednak ogólnie rzecz biorąc była to słaba wydajność w krytycznym obszarze.

Prędkości przesyłania GOOSE VPN

Testy szczelności

Wykryto wyciek IPv4?
Wykryto wyciek WebRTC?
Limity danych
Ograniczenia przepustowości
Wykryto wyciek IPv6?

Z przyjemnością informuję, że GOOSE VPN nie ma wycieków! Strony, z których korzystałem - ipleak.net i doileak.com - z powodzeniem zgłosiły adres IP i serwery DNS odpowiadające serwerowi VPN, z którego korzystałem.

GOOSE VPN test szczelności

Cena £

1 miesiąc

3,89 USD
na miesiąc

12 miesięcy

12,99 USD
na miesiąc

GOOSE VPN oferuje pakiety zarówno w opcji 1-miesięcznej, jak i 1-letniej. Opcja na 1 rok jest zdecydowanie tańszym wyborem, kosztującym 59,88 USD rocznie. Opcja 1-miesięczna oferowana jest w dwóch planach: nieograniczonej ilości danych i 50 GB danych. Oczywiście plan 50 GB jest tańszy - ale prawdą jest również to, że dostajesz to, za co płacisz.

Ceny GOOSE VPN

Goose oferuje bezpłatną 30-dniową wersję próbną, co jest idealne, jeśli jesteś sceptycznym użytkownikiem, który woli najpierw spróbować, a później kupić. To powiedziawszy, Goose nadal wymaga podania informacji o płatności przed skorzystaniem z bezpłatnego okresu próbnego. Nie martw się - jeśli nie polubisz usługi VPN, możesz ją anulować w dowolnym momencie i nie zostaniesz obciążony opłatą.

GOOSE VPN oferuje następujące opcje płatności:

 • Główne karty kredytowe (Visa, MasterCard itp.)
 • PayPal
 • MINT (system kart przedpłaconych) - tylko subskrypcje roczne
 • ideał

Goose oferuje kilka innych metod płatności, ale zlokalizowanie ich jest nieco trudne. W przeszłości obsługiwali płatności Bitcoin dla rocznych subskrypcji. Wydaje się, że ta metoda płatności została usunięta z opcji. W tym przypadku najlepszym wyborem dla anonimowości jest MINT. Chociaż nie jest tak anonimowy jak płatności w kryptowalutach (a nawet płatności w kryptowalutach niekoniecznie są anonimowe).

Konta są przeznaczone wyłącznie do jednorazowego użytku, ale możesz uzyskać zniżkę, gdy zaprosisz znajomych (i odwrotnie).

Łatwość użycia

Windows
System operacyjny Mac
Android
Linux
iOS
telefon Windows

Stronie internetowej

Strona główna GOOSE VPN

Witryna GOOSE VPN jest w dużej mierze atrakcyjna wizualnie i dobrze zorganizowana. Strona główna dzieli się częściami informacji o samej sieci VPN, a następnie, oczywiście, chwali się codziennymi rzeczami, do których można użyć sieci VPN (bezpieczeństwo w Internecie, dostęp do zablokowanych treści itp.) Menu zawiera łącza do odpowiednich stron, takich jak pliki do pobrania i ceny / plany. U dołu strony znajdują się bardziej odpowiednie linki do takich tematów jak obsługa klienta, społeczność, blog i FAQ.

Mam jedną skargę na stronę GOOSE VPN: byłoby miło, gdyby zaoferowali stronę poświęconą funkcjom VPN. Mimo że strona „Obejrzyj wycieczkę” jest odmianą tego, jest ona wciąż zbyt ogólnikowa dla moich upodobań. To powiedziawszy, strona internetowa nadal oferuje użyteczne informacje dla odwiedzających.

Korzystanie z GOOSE VPN

Konfiguracja GOOSE VPN jest prosta - pobierasz klienta odpowiedniego dla twojego urządzenia, postępujesz zgodnie z instrukcjami instalacji i bam! Jesteś gotowy do użycia Goose! Poniższe instrukcje dla klientów VPN systemu Windows OS GOOSE:

 1. Przejdź do strony pobierania w witrynie Goose
 2. Wybierz Oprogramowanie do pobrania
 3. Zabierze Cię na stronę z instrukcjami
 4. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami
 5. Po zakończeniu instalacji uruchomi się GOOSE VPN
 6. Pojawi się ekran logowania
 7. Wpisz swoje dane logowania
 8. Pojawi się interfejs klienta
 9. Kliknij na POZA przełącznik, aby go włączyć
 10. Zostaniesz połączony z zalecanym serwerem
 11. Aby zmienić serwer, wybierz menu rozwijane serwera
 12. Aby zmienić protokół, wybierz opcja protokołu w lewym dolnym rogu
 13. Kleszcz OpenVPN (lub wybrany protokół)
 14. Aby wyświetlić ustawienia połączenia, wybierz Połączenie patka
 15. Włącz swoje wyłącznik awaryjny, Wybierz automatyczne polączenie, lub wyłącz lista inteligentnych serwerów
 16. Wszystko gotowe!

Inne platformy

GOOSE VPN dostępne platformy

Klient GOOSE VPN jest dostępny dla: Windows OS, Mac OS, iOS, Android i różnych routerów. Oprócz klienta możesz skonfigurować ręczną konfigurację na wielu innych platformach, takich jak Linux, Synology OS, ChromeOS i Raspberry Pi 3. Ważne jest, aby pamiętać, że Goose VPN dla komputerów Mac używa IKEV2 zamiast openVPN. Więcej informacji na stronie internetowej dostawcy.

Aplikacje mobilne

Aplikacje iPhone VPN i Android VPN są wizualnie i mechanicznie podobne do klienta systemu operacyjnego Windows. Konfiguracja VPN jest identyczna, podobnie jak wybór serwera i dostęp do innych ustawień.

Aplikacja mobilna GOOSE VPN

Aby uzyskać aplikację mobilną GOOSE VPN, po prostu:

 1. Zarejestruj się w GOOSE VPN
 2. Przejdź do App Store lub Google Play Store
 3. Wyszukaj aplikację GOOSE VPN
 4. Pobierz i zainstaluj
 5. Wybierz Dopuszczać po wyświetleniu monitu o konfigurację VPN
 6. Otwórz aplikację i połącz się z serwerem!

Rozszerzenia przeglądarki

Rozszerzenie przeglądarki Google Chrome GOOSE VPN jest również wizualnie i mechanicznie podobne do klienta Windows VPN (i aplikacji mobilnych). Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do sklepu Google Chrome, wpisać GOOSE VPN i zainstalować rozszerzenie.

Rozszerzenie przeglądarki GOOSE VPN

Obsługa klienta

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Całodobowe wsparcie
Czat na żywo
Długość gwarancji zwrotu pieniędzy 30
Bezpłatny okres próbny Tak - 30 dni

Obsługa klienta oferowana przez GOOSE VPN jest doskonała. Obsługa czatu na żywo jest szybka, a przedstawiciele udzielają informacji. I chociaż znalezienie opcji obsługi klienta opartej na biletach stanowi wyzwanie, jeśli „Google obsługa klienta GOOSE VPN” wyskoczy, pojawi się osobna strona pomocy umożliwiająca wysłanie biletu.

GOOSE VPN skontaktuj się z nami

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z systemu wsparcia opartego na biletach zamiast wsparcia na czacie na żywo, z przyjemnością usłyszysz, że czas reakcji na bilet jest również szybki. Odpowiedź na moje pytanie otrzymano w ciągu 8 godzin. Ogólnie rzecz biorąc, Goose ma doskonałą obsługę klienta.

Prywatność i ochrona

Obfuscation (podstęp)
Ochrona przed wyciekiem IPv4
Ochrona przed wyciekiem IPv6
Ochrona przed wyciekiem WebRTC
Wyłącznik awaryjny
Samoobsługowy / proxy DNS Nie

GooseVPN rozlicza się jako usługa VPN bez dzienników. Nie rejestruje adresów IP po zalogowaniu się na konto, ale rejestruje adresy IP użytkowników tylko raz podczas rejestracji. Oznacza to, że aktywność konta można prześledzić na adres IP. Rejestruje również przepustowość.

Sytuacja prawna GooseVPN

Gęś ma siedzibę w Holandii, która zwykle byłaby uważana za kraj z dość dobrą polityką prywatności. Na przykład cenzura online w Holandii w zasadzie nie istnieje. Dzieje się tak dzięki ich domowi przedstawicieli, którzy nieustannie wypowiadają się przeciwko filtrowaniu / cenzurowaniu materiałów online. To powiedziawszy, podobnie jak wiele innych krajów, Holandia wciąż boryka się ze środkami antypirackimi.

Mimo to Holandia jest uważana za miejsce bardzo dobre dla prywatności, dlatego wiele firm zajmujących się ochroną prywatności ma tam swoje centralne bazy danych. W związku z tym GOOSE VPN może znajdować się w fantastycznej lokalizacji: szczególnie biorąc pod uwagę jego zasadę zerowych dzienników.

Procesor płatności

Zapytany o procesor płatności Goose przedstawiciel firmy udzielił odpowiedzi,

„Nie możemy ujawnić nazwy firmy, ale możemy powiedzieć, że jest to dostawca płatności, z którego korzystają wielkie firmy, takie jak Uber, AirBnB i Dropbox”. Ten brak przejrzystości jest bezcelowy i irytujący, w świecie usług ochrony prywatności przejrzystość jest niezbędna. Jeden czarny znak.

Śledzenie strony internetowej

Śledzenie strony GOOSE VPN

To fajne, małe narzędzie o nazwie Privacy Badger może pomóc ci poinformować o trackerach obecnych na odwiedzanych stronach. Jest to szczególnie przydatne w przypadku witryn VPN, ponieważ prawdopodobnie nie chcesz wybierać sieci VPN, która śledzi Cię na milion różnych sposobów. Niestety, Goose wydaje się śledzić za pośrednictwem usług Google - co nie jest niczym niezwykłym w przypadku witryny, ale nadal nie jest idealne.

Jeśli chcesz podjąć środki zapobiegające śledzeniu cię przez witryny, możesz to zrobić z łatwością!

Odwiedź GooseVPN »

Protokoły szyfrowania

IKEv2
OpenVPN
PPTP
SSTP
L2TP / IPsec

Goose zapewnia doskonałe szyfrowanie OpenVPN z szyfrem AES-256 i uwierzytelnianiem HMAC Sha1 dla kanałów kontroli i kanałów danych, uzgadniania RSA-2048 i tajemnicy przekazywania DHE-2048. Dzięki 256-bitowemu kluczowi Goose implementuje szyfrowanie klasy wojskowej, którego nie da się złamać - i chociaż RSA-4098-bitowe klucze są preferowane ze względu na najwyższe bezpieczeństwo, RSA-2048 jest również dobry. Przełącznik zabicia jest również dostępny dla użytkowników systemu Windows.

Więcej informacji na temat szyfrowania VPN można znaleźć w naszym Przewodniku szyfrowania VPN.

Końcowe przemyślenia

GOOSE VPN jest zdecydowanie warte wypróbowania - a dzięki bezpłatnej 30-dniowej wersji próbnej, dlaczego nie? Oferują doskonałe szyfrowanie, przyjazny interfejs, dedykowane serwery P2P i ścisłe zasady braku dzienników. Co więcej, dzięki GooseVPN możesz podłączyć dosłownie tyle urządzeń, ile chcesz! Jeśli chodzi o wady GOOSE VPN, śledzenie stron internetowych jest łatwe do uniknięcia, a obsługa czatu na żywo nie jest szkodliwa, jeśli nadal będą utrzymywać system wsparcia oparty na biletach.

Jedynym minusem Goose są problemy z brytyjską biblioteką Netflix. Poza tym warto przyjrzeć się tej sieci VPN, szczególnie dzięki hojnej bezpłatnej wersji próbnej VPN i przystępnej cenie. Wypróbuj Goose już dziś!

Odwiedź GooseVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me