Przegląd gruntów VPN

VPN Land


 • cennik

  Od 4,17 USD
  / miesiąc

ProPrivacy.com Wynik
1 z 10

streszczenie

VPN Land to kanadyjski dostawca VPN z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Niestety rozwijały się one powoli w tych latach.

VPN Land to usługa VPN działająca w Kanadzie, która z dumą stwierdza, że ​​ma ponad 10-letnie doświadczenie w terenie, a także obsługuje usługi Blacklogic VPN. Myląco nie udało nam się znaleźć żadnych istotnych różnic między obiema firmami i obie używają tej samej treści i oprogramowania.

Szybkie statystyki

 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  21 Mbps
 • Jurysdykcja
  Kanada
 • Jednoczesne połączenia
  5
 • Kraje
  4

cennik & Plany

VPN Land ma trzy główne pakiety. Spośród nich roczny pakiet jest rozsądnie wyceniony i znajduje się w środku przedziału cenowego, ale ich inne usługi są znacznie bardzo drogie, zwłaszcza konto Premium. Oferują również na sprzedaż dwa różne routery z uruchomionymi DD-WRT i VPN, które są w rozsądnej cenie. Jeśli zapoznasz się z ich Regulaminem, w szczególności pkt 26, będziesz mógł ubiegać się o kredyt w wysokości 10 USD.

VPNLand_Pricing VPNLand_RouterPricing
Ceny gruntów VPN Ceny routerów lądowych VPN

cechy

VPN Land obsługuje 107 serwerów, ale na szczęście są one oparte na 4 głównych krajach: Kanadzie, USA, Wielkiej Brytanii i Holandii, z których wszystkie oprócz Ameryki pozwalają na torrenty. To świetna wiadomość, ponieważ umożliwia dostęp do wielu treści geolokalizacyjnych.

Odwiedź VPN Land »

Bezpieczeństwo & Prywatność

W tej chwili VPN Land zapewnia tylko szyfrowanie L2TP, PPTP i SSTP, ale mówią, że OpenVPN jest w trakcie przetwarzania. Dla nich zapewniają one odpowiednio 128 168 i 256-bitowe szyfrowanie. Niestety, mając siedzibę w Kanadzie i przeglądając swoje ToS i PP, przechowują wiele szczegółów w pliku, w tym niektóre podstawowe dzienniki połączeń, które przechowują przez 5 dni - nie wspominając, że otwarcie oświadczają, że w razie potrzeby będą współpracować z władzami, co jest trochę rozczarowania.

Strona internetowa

Witryna VPN Land jest ładna i przejrzysta, a wszystkie ważne informacje są dostępne za jednym kliknięciem. Ponadto łatwo jest znaleźć odpowiednie informacje, a oni mają bazę wiedzy dla klientów, która pomoże ci rozwiązać wszelkie poważne problemy, które możesz mieć.

VPNLand_Homepage

Wsparcie

VPN Land oferuje szeroki zakres rodzajów wsparcia, w tym telefon i Skype. Mimo że twierdzą, że mają wsparcie 24/7/365, odkryliśmy, że ich serwis wsparcia jest oznaczony jako „Z dala” i faktycznie nie otrzymujesz odpowiedzi do późniejszego dnia. Gdy odpowiedzą, podana przez nich wiedza techniczna jest OK.

VPNLand_Support

Proces

Logować się

Rejestracja konta jest dość prosta, jednak wymagają one dużej ilości informacji, które jak omówiliśmy w "Bezpieczeństwo & Prywatność" nie radzą sobie tak dobrze, jak to możliwe. Następnie wystarczy wybrać rodzaj płatności i przetworzyć ją. Niestety, w przeciwieństwie do innych dostawców, nie dostajesz swojego konta od razu (do 12 godzin), ponieważ potrzebują czasu, aby upewnić się, że nie ma nieuczciwej działalności, która ma zalety i wady.

Klient Windows VPN

W przeciwieństwie do większości dostawców VPN Land nie ma jednego oprogramowania, zamiast tego mają osobne dla L2TP i połączeń SSTP - nieco irytujące, jeśli o to poprosisz. Ponadto nie ma ikony pojedynczego paska zadań (choć widoczna w ustawieniach sieci), aby szybko obserwować status i szczegóły połączenia, nie wspominając już o tym, że jest oznaczony marką innej marki - Blacklogic. W oprogramowaniu nie ma nic dodatkowego i zauważyliśmy, że w rzeczywistości wszystko, co robi, to konfiguracja wbudowanego narzędzia do połączeń VPN, co nie jest problemem, ale jak wspomniano, nie daje nic więcej (jest to poparte faktem, że ich oprogramowanie to tylko zmieniona wersja Menedżera połączeń Microsoft).

VPNLand_Software

Wydajność (test prędkości, DNS i IP)

Daliśmy VPN Land nasz zwykły test, który przeprowadzamy dla dostawców VPN. Wyniki testu prędkości, jak pokazano w poniższej tabeli, nie były spektakularne. Ich testy szczelności DNS również nie były zbyt obiecujące, ponieważ mieliśmy 5 serwerów, amerykańską witrynę hostingową, pokazują się bez względu na to, z której lokalizacji jesteśmy połączeni, ale po sprawdzeniu ich oprogramowania doszliśmy do wniosku, że było to spowodowane DNS używają. Zauważyliśmy również, że na ich stronie internetowej, gdy byliśmy połączeni z ich brytyjskimi serwerami za pośrednictwem SSTP, powiedziano nam, że jesteśmy w Kanadzie, po bliższej inspekcji stwierdziliśmy, że dzieje się tak, ponieważ serwer był w Kanadzie, ale używają pewnego rodzaju fałszowania lokalizacji IP.

VPNLand_NoVPN VPNLand_L2TP VPNLand_SSTP
Brak prędkości VPN Szybkość połączenia L2TP Szybkość połączenia SSTP.
VPNLand_IPIssue
Problem VPN Land IP

Inne platformy

VPN Land wyświetla na swojej stronie internetowej, że z dumą obsługuje wiele platform, jednak wyraźnie brakuje instrukcji dla Blackberry, Linux i DD-WRT. Testowaliśmy usługę L2TP na naszym telefonie z Androidem podłączonym do ich brytyjskich serwerów, a wyniki były podobne do tych na komputerze.

VPNLand_NoVPN_Android VPNLand_L2TP_Android
Brak VPN na Androidzie Połączenie VPN Land L2TP na Androidzie

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, nie możemy znaleźć wielu pozytywnych rzeczy do powiedzenia na temat VPN Land poza tym, że mają dość niską cenę i OK prędkości, ale nie ma nic nadzwyczajnego, aby wyróżnić się z tłumu.

Lubiliśmy

 • Dość tani roczny VPN

Nie byliśmy tak pewni

 • Oprogramowanie
 • Ich obsługa klienta

Nienawidziliśmy

 • Ich sprzeczne stwierdzenia

Odwiedź VPN Land »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me