Przegląd Ivacy

Ivacy

 • cennik

  Od 1,33 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • iOS

  • Windows

  • Android

  • Linux

  • System operacyjny Mac
 • Odblokowuje:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

  • iPlayer

Ivacy zdobyła trzecie miejsce za "najlepsza ogólna sieć VPN" podczas ProPrivacy.com Awards - złotego standardu branżowego za uznanie osiągnięć w sektorze VPN. Ponadto Ivacy VPN zdobyła nagrodę za to, że jest najszybszą siecią VPN; udowadniając, że ta sieć VPN jest fantastyczna i wszechstronna. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego Ivacy została koronowana Najlepsza sieć VPN dla prędkości podczas tegorocznych oficjalnych nagród VPN.

ProPrivacy.com Wynik
10 z 10

streszczenie

Ivacy to dostawca VPN bez dzienników z siedzibą w Singapurze. Chociaż istnieje już od lat, Ivacy niedawno i dość radykalnie zmieniła się, aby stać się jednym z najbardziej spektakularnych „nowych” graczy w branży, która staje się coraz bardziej profesjonalna.

Szybkie statystyki

 • Jurysdykcja
  Singapur
 • Jednoczesne połączenia
  5
 • Kraje
  50
 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  73,24 Mbps

Sponsor Ivacy VPN West Ham Utd

Ile kosztuje Ivacy?

Ivacy oferuje prosty podstawowy plan za jedyne 1,33 USD miesięcznie. Ich miesięczny koszt jest dość wysoki, ale gwałtownie spada, jeśli kupisz roczną lub dłuższą subskrypcję. Rzeczywiście, można śmiało powiedzieć, że jeśli kupisz plan długoterminowy, Ivacy to bardzo tania usługa.

5 lat

Uzyskaj 87% zniżki na 5-letni plan!

87% zniżki

1,33 USD
na miesiąc

24 miesiące

2,25 USD
na miesiąc

12 miesięcy

3,33 USD
na miesiąc

Dedykowane adresy IP nie są objęte planem podstawowym i kosztują dodatkowo 1,99 USD miesięcznie za adres IP. Zapora NAT z przekierowaniem portów kosztuje dodatkowo 1,00 USD miesięcznie.

Płatności można dokonać za pomocą karty, PayPal, AliPay, Perfect Money i Paymentwall. Możesz również płacić w Bitcoinach przez BitPay, a także w różnych kryptowalutach za pomocą CoinPayments.

Pamiętaj, że można użyć Bitcoin i niektórych innych kryptowalut, aby zapłacić anonimowo za usługę VPN, taką jak Ivacy, ale zawsze pamiętaj, że usługa VPN zna twój prawdziwy adres IP i może zobaczyć, co masz do zrobienia w Internecie.

Większość subskrypcji jest objęta 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, chociaż płatności w kryptowalutach nie podlegają zwrotowi. Zamiast tego miesięczne subskrypcje są objęte 7-dniową gwarancją.

Ivacy obecnie oferuje bezpłatną roczną subskrypcję Sticky Password Premium o wartości 29,99 USD dla wszystkich subskrypcji. Sickly Password to dobry menedżer haseł, który oferuje doskonałą integrację z przeglądarką, chociaż wolimy bezpłatne i otwarte rozwiązania, takie jak KeePass i Bitwarden.

Jakie funkcje oferuje Ivacy?

Klienci mogą podłączyć do pięciu urządzeń jednocześnie na jedno konto. Szybko staje się średnią branżową, co jest dobre, ponieważ powinno to wystarczyć dla zdecydowanej większości użytkowników.

Ivacy oferuje ponad 100 lokalizacji serwerów w ponad 50 krajach. Warto tutaj zauważyć, że Ivacy był kiedyś dystrybutorem PureVPN od białej marki i wykorzystywał sieć serwerów PureVPN. Proces ten jeszcze się nie zakończył, ale Ivacy pokazała nam dowody na to, że migruje z używania serwerów PureVPN do serwerów będących własnością i zarządzanych całkowicie przez siebie.

Nie, należy powiedzieć, że mamy problem z tym, że Ivacy i tak jest sprzedawcą. Zwłaszcza teraz, gdy PureVPN nie ma 100% dzienników.

Serwery to połączenie bezpiecznych serwerów typu „bare metal” i niepewnych instancji VPN. Z przyjemnością zauważamy jednak, że w przeciwieństwie do wielu innych usług VPN, Ivacy z przyjemnością dostarczyła listę tych, które są, kiedy poprosiliśmy. Umożliwia to łączenie się tylko z serwerami typu bare metal.

Ivacy umożliwia torrentowanie P2P, a nawet oferuje serwery P2P zoptymalizowane pod kątem zwiększenia prędkości udostępniania plików.

Dedykowane adresy IP

Ta funkcja daje użytkownikom statyczny adres IP w jednym z siedmiu krajów, który należy tylko do nich samych. Oznacza to, że jest mało prawdopodobne, aby znalazł się na czarnej liście witryn takich jak Netflix i rzadziej uruchamia testy weryfikacyjne CAPTCHA.

Ponieważ dedykowany adres IP jest bezpośrednio powiązany z jednym użytkownikiem, korzystanie z niego nie jest tak dobre dla prywatności, jak korzystanie z adresu IP współdzielonego przez wielu użytkowników. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś korzystał z niego tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, i ze zwykłego wspólnego adresu IP, gdy chcesz prywatności.

Zapora NAT + przekierowanie portów

Zapora sieciowa VPN NAT blokuje nowe połączenia przychodzące, aby uniemożliwić hakerom wykorzystanie otwartych portów. Wiele usług VPN domyślnie implementuje zaporę NAT, ale stwarza to problemy, ponieważ niektórzy użytkownicy muszą być w stanie zaakceptować nowe połączenia przychodzące.

Obejmuje to programy pobierające p2P i każdego, kto chce uzyskać dostęp do gier i serwerów multimediów, a także zasoby sieci LAN, takie jak drukarki i dyski twarde, w sieciach chronionych przez VPN za pomocą zapory NAT. Rozwiązaniem jest zaoferowanie przekierowania portów, które otwierają wybrane porty w zaporze NAT, umożliwiając nowe połączenia przychodzące.

Ivacy domyślnie nie oferuje zapory sieciowej NAT, ale można ją dodać jako dodatkową wtyczkę. Jeśli zapłacisz dodatkowo za jeden, Ivacy zezwala również na przekierowywanie portów, jeśli jest to potrzebne.

Brak domyślnej zapory sieciowej NAT tak naprawdę nie przeszkadza, ale ryzyko jest trudne do oszacowania. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym Przewodniku przekierowywania portów VPN.

Czy Ivacy może odblokować Netflix i iPlayer?

W naszych testach Ivacy bez problemu odblokował pełny katalog US Netflix w USA oraz BBC iPlayer.

Amazon Prime
Hulu
Netflix
iPlayer

Ivacy twierdzi, że odblokował wiele dodatkowych usług. Nie przetestowaliśmy ich wszystkich, ale możemy potwierdzić, że odblokowuje Amazon Prime US.

Ivacy Odblokuj usługi przesyłania strumieniowego

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z tymi lub innymi usługami przesyłania strumieniowego, dedykowana funkcja IP Ivacy powinna zapewnić ci adres IP, który nie został umieszczony na czarnej liście.

Jak szybki jest Ivacy? Czy to przecieka??

W naszych nagrodach ProPrivacy.com 2019 Ivacy zdobyła najlepszą nagrodę Best Speed ​​Award. I nie bez powodu! W naszych rygorystycznych testach prędkości Ivacy konsekwentnie wyprzedza konkurencję.

Prędkości & przecieki

Limity danych
Wykryto wyciek WebRTC?
Wykryto wyciek IPv6?
Ograniczenia przepustowości
Wykryto wyciek IPv4?
ProPrivacy.com SpeedTest (średnia) 73,24
ProPrivacy.com SpeedTest (max / burst) 254,89

Wycieki IP

Z przyjemnością informujemy, że nie wykryliśmy żadnych wycieków IP w systemach Windows i macOS podczas korzystania z samej aplikacji Ivacy. Obejmuje to wycieki DNS IPv4 i IPv6 oraz wycieki IPR4 i IPv6 WebRTC. Nie wykryto również wycieków IP w Androidzie ani iOS, chociaż obecnie możemy testować urządzenia mobilne pod kątem wycieków za pomocą połączenia tylko IPv4.

To świetnie, chociaż tylko rozwiązania oparte na przeglądarce mogą w 100% zagwarantować ochronę przed wyciekiem WebRTC. Dlatego świetnie jest, że Ivacy oferuje dodatki do przeglądarki Firefox i Chrome, które obejmują pełną ochronę przed wyciekiem WebRTC.

Testy szczelności IP

Przeprowadziliśmy testy szczelności DNS i WebRTC przy użyciu klientów Ivacy dla Windows i macOS (chcielibyśmy również przetestować pod kątem wycieków w aplikacjach mobilnych, ale z różnych przyczyn technicznych nie jest to obecnie możliwe).

Ivacy powiedziała nam, że aby nie dopuścić do wycieku adresów IP za pośrednictwem „funkcji” przeglądarki WebRTC, użytkownicy powinni korzystać z dodatku do przeglądarki Chrome lub Firefox oprócz oprogramowania klienckiego.

Zwykle krytykowalibyśmy Ivacy za to, że nie ostrzegają użytkowników o tym wyraźniej, ale w naszych testach i tak nie wykryliśmy żadnych wycieków. Obejmuje to wszelkie zwykłe wycieki DNS IPv4 i IPv6, ale także wycieki WebRTC (testowane z IPv6), nawet jeśli nie używasz dodatku do przeglądarki.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zagrożeń związanych z wyciekiem IP, zapoznaj się z Kompletnym przewodnikiem po wyciekach IP.

Jak łatwy w użyciu jest Ivacy?

Ivacy jest prosty w obsłudze i ma niestandardowe aplikacje dla systemów Windows, macOS, Android i iOS. Posiada również dodatki do przeglądarki Firefox i Chrome. Teoretycznie Ivacy oferuje dodatek OpenELEC VPN dla Kodi. To całkiem fajne, tyle że nie mogliśmy połączyć się ze źródłowym adresem URL.

Podręczniki instalacji ręcznej są dostępne dla różnych innych platform, w tym VPN dla Linuxa (Debian / PPTP i Mint / PPTP i SSTP), smart TV z systemem Android (PPTP i L2TP), routery DD-WRT (PPTP) i konsole do gier (przez Udostępnianie VPN).

Klient systemu Windows

Aplikacja Windows VPN wygląda na biznes i ma łatwy w obsłudze interfejs. Aby automatycznie połączyć się z pobliskim serwerem, wystarczy nacisnąć duży przycisk „on”. Klient domyślnie korzysta z IKEv2, ale obsługuje także OpenVPN (UPD i TCP) oraz L2TP / IPsec.

Chociaż IKEv2 nie jest tak sprawdzony, jak OpenVPN, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, jest teoretycznie bardzo bezpieczny i zwykle jest szybszy niż OpenVPN. Zakładamy, że OpenVPN TCP używa portu 443 w celu zapewnienia pewnych ograniczonych możliwości antycencencji.

Klient Windows Ivacy

Aplikacja Windows oferuje szereg dodatkowych funkcji, które są dostępne na wszystkich innych platformach. Podział tunelowania pozwala wybrać programy i aplikacje korzystające z tunelu VPN i wykluczyć resztę. Dzielone tunelowanie jest zatem bardzo przydatne, jeśli potrzebujesz sieci VPN tylko z pewnych powodów.

Bezpieczne pobieranie to niezwykła funkcja, która automatycznie skanuje wszystkie pobrane pliki za pomocą „zaawansowanej ochrony przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem na poziomie serwera”. Nikt nie zgadnie, jak skuteczna może być ta metoda, ale chociaż na pewno nie zalecamy odrzucenia obecnej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, nie jest to możliwe wszelkie szkody, aby mieć dodatkową warstwę ochrony.

Aplikacja jest wyposażona w przełącznik „zabicia”, chociaż nie jest on domyślnie włączony. Wykorzystuje to zaporę systemu Windows, aby zapobiegać połączeniom internetowym poza interfejsem VPN - nawet w przypadku awarii samego klienta.

W symulowanych testach z wykorzystaniem Wireshark widzieliśmy, że w żadnym momencie nie ujawniono naszego prawdziwego adresu IP, gdy połączenie internetowe zostało zakłócone lub kiedy zostało ponownie ustanowione, a klient VPN ponownie podłączony.

Klient systemu macOS

Aplikacja Mac VPN jest pod wieloma względami bardzo podobna do klienta Windows. Jest jednak tylko IKEv2 i nie obsługuje tunelowania podzielonego, przełącznika „zabicia” ani dedykowanych adresów IP. Użytkownicy komputerów Mac, którzy kupili dedykowany dodatek IP, muszą ręcznie skonfigurować ustawienia systemowe, aby z niego korzystać.

W szczególności brak przełącznika zabijania jest rozczarowujący, ale klient macOS obsługuje bezpieczne pobieranie i wszystkie opcje przesyłania strumieniowego.

Android

Podobnie jak rodzeństwo na pulpicie, aplikacja Android OpenVPN (UDP i TCP) ma atrakcyjny i funkcjonalny interfejs użytkownika. Jest również w pełni funkcjonalny, z przełącznikiem „zabicia”, dzielonym tunelowaniem, bezpiecznym pobieraniem i strumieniowym wyborem kanału, wszystkie obecne i poprawne.

Oferuje także funkcję Multiport, która automatycznie skanuje porty w celu znalezienia tych, które nie są blokowane ani dławione. Może to być przydatne do przezwyciężenia cenzury, gdy zwykłe porty VPN są blokowane przez zaporę ogniową.

Aplikacja mobilna Ivacy

Jednak podobnie jak w przypadku aplikacji macOS, musisz ręcznie skonfigurować system Android, aby użyć dedykowanego adresu IP.

iOS

Aplikacja iOS VPN wygląda bardzo podobnie do aplikacji Android, ale korzysta z protokołów IKEv2 lub L2TP / IPsec VPN. Nie ma przełącznika „zabicia”, funkcji wieloportowej, obsługi dzielonego tunelowania ani bezpiecznego pobierania. Istnieje jednak obsługa dedykowanych adresów IP w aplikacji.

Inne platformy

Chociaż obsługiwanych jest wiele innych platform, jesteśmy trochę rozczarowani, że przewodniki konfiguracji są przeznaczone głównie dla wyjątkowo niepewnego PPTP.

Dobrą wiadomością jest to, że Ivacy publikuje również ogólne pliki konfiguracyjne OpenVPN, co pozwala skonfigurować Ivacy na dowolnym urządzeniu, na którym można uruchomić aplikację OpenVPN. Dostępnych jest wiele poradników innych firm na różnych platformach, w tym wiele hostowanych w tej witrynie.

Dodatki do przeglądarki

Oprócz aplikacji dla głównych platform Ivacy oferuje dodatki do przeglądarek Firefox i Chrome. Zapewniają one połączenie proxy SOCKS5, które jest szyfrowane przy użyciu HTTPS. Powinien zapewniać solidne korzyści w zakresie prywatności i bezpieczeństwa (oczywiście tylko w przeglądarce).

Rozszerzenie przeglądarki Ivacy

Obsługa klienta

Wsparcie klienta oferowane jest przede wszystkim przez czat na żywo 24/7. Okazało się, że odpowiedzi na to pytanie są szybkie i kompetentne, co sprawia, że ​​kontaktowanie się z obsługą klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej jest raczej zbędne. I tak zrobiliśmy i chociaż odpowiedzi trwały nieco dłużej, jakość odpowiedzi była wysoka.

Istnieje również baza danych i FAQ na stronach internetowych. Nie są one w żadnym wypadku wyczerpujące, ale zawierają wiele przydatnych informacji, pomimo wielu artykułów dotyczących przestarzałych wersji oprogramowania Ivacy.

Bezpłatny okres próbny 7 dni
Długość gwarancji zwrotu pieniędzy 30
Całodobowe wsparcie
Czat na żywo
Gwarancja zwrotu pieniędzy

Protokoły i szyfrowanie

Polityka rejestrowania

Ivacy twierdzi, że w ogóle nie prowadzi dzienników, ale utrzymuje „minimalne raporty i statystyki wymagane do wysokiej jakości obsługi klienta i świadczonych usług.

Zebrane dane nie zawierają żadnych możliwych do zidentyfikowania informacji ani żądań DNS danych użytkownika, szczegółów ruchu ani adresów IP. Jedyne, co wiadomo, to kraje, z których pochodzą użytkownicy. Monitorujemy raporty o awariach i przeprowadzamy diagnostykę, aby ocenić nasze oprogramowanie w celu zapewnienia płynnej funkcjonalności naszych rozszerzeń, oprogramowania klienckiego i aplikacji.

Ponieważ ten minimalny poziom rejestrowania nie stanowi wiarygodnego zagrożenia dla prywatności użytkowników, z przyjemnością oznaczamy Ivacy jako VPN bez logów

Jurysdykcja

Ivacy ma siedzibę w Singapurze, który jest dość popularną lokalizacją dla serwerów VPN. Singapur cierpi z powodu represyjnej atmosfery politycznej, ale dostawcy usług internetowych (i prawdopodobnie dostawcy VPN) nie są prawnie zobowiązani do rejestrowania aktywności użytkowników w Internecie.

Protokoły i szyfrowanie

Klient Windows domyślnie korzysta z IKEv2, ale obsługuje także OpenVPN i L2TP / IPsec. Klient macOS używa tylko IKEv2 oraz aplikacji VPN VPN na Androida OpenVPN. Aplikacja na iOS domyślnie korzysta z IKEv2, ale obsługuje także L2TP / IPsec.

Pełna lista protokołów VPN znajduje się w naszym Przewodniku po szyfrowaniu VPN. W celu porównania takich samych usług z innymi usługami VPN i ponieważ uważamy, że usługa opieki przejmuje szyfrowanie OpenVPN wskazuje na jej ogólne podejście do bezpieczeństwa VPN, zawsze przyglądamy się zastosowanym ustawieniom OpenVPN:

Kanał danych: szyfr AES-256-CBC z uwierzytelnianiem skrótu HMAC SHA256

Kanał sterowania: Szyfrowanie AES-256-GCM z szyfrowaniem uzgadniania DH-4096 i uwierzytelnianiem skrótu HMAC SHA256. Idealną poufność przekazywania zapewnia szyfrowanie uzgadniania Diffie-Hellman.

Jest to bardzo bezpieczna konfiguracja. Korzystanie z wymiany kluczy Diffie-Hellmana bez RSA w celu zabezpieczenia uzgadniania TLS może być problematyczne ze względu na podatność na atak logjam (w wyniku ponownego użycia ograniczonego zestawu liczb pierwszych). Jednak duży 4096-bitowy rozmiar klucza skutecznie zmniejsza ten problem.

Inne kwestie dotyczące prywatności i bezpieczeństwa

Ivacy korzysta z połączenia instancji serwerów typu bare metal i współużytkowanych serwerów wirtualnych, ale z przyjemnością przedstawia listę tych, które są, aby klienci mogli dokonać świadomego wyboru, z których serwerów chcą korzystać. Wszystkie zapytania DNS są obsługiwane wewnętrznie przez własne serwery DNS Ivacy.

Rozległe śledzenie wykonywane przez witrynę Ivacy (w tym korzystanie z Google Analytics) nie jest tak różowe, chociaż nie ma to żadnego wpływu na prywatność sesji VPN.

Jedyną technologią zaciemniania oferowaną przez Ivacy jest wybór portu OpenVPN w systemach Windows i Android. Zakładamy, że ustawienie TCP używa portu 443 do emulacji regularnego ruchu HTTPS. Ta forma zaciemnienia jest dość łatwa do pokonania, ale może być skuteczna w wielu sytuacjach.

Jak już wspomniano, nie wykryliśmy żadnych wycieków adresów IP podczas korzystania z jakiegokolwiek oprogramowania Ivacy.

Moje ostatnie myśli

Ivacy istnieje od lat, ale dopiero niedawno wyłamał się z cienia PureVPN, aby nie tylko stać się własną usługą, ale także jedną z najbardziej imponujących usług VPN na rynku. Jest szybki, bezpieczny, przyjazny dla prywatności, tani (jeśli kupujesz roczną subskrypcję lub dłużej), oferuje świetne wsparcie 24/7 i ma 30-dniową gwarancję bez zastrzeżeń..

Wolelibyśmy mniej śledzić strony, ale poza tym niewiele możemy powiedzieć o tej usłudze.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me