Przegląd LeVPN

LeVPN

 • cennik

  Od 4,95 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • Android

  • Linux

  • iOS

Le VPN to usługa, która sprzedaje się na rynku międzynarodowym - ze szczególnym uwzględnieniem Francji. Jest to VPN z siedzibą w Hongkongu, która oferuje połączenie usług VPN i Smart Domain Name System (DNS). Abonenci mogą korzystać z nich w połączeniu. VPN implementuje silne szyfrowanie OpenVPN na swoich klientach stacjonarnych. Jednak brakuje jej klientów mobilnych, co oznacza, że ​​konsumenci muszą korzystać z aplikacji innej firmy, aby połączyć się przez OpenVPN. Pod względem prędkości VPN jest średni, a ponieważ fałszywie reklamuje się jako VPN z zerowymi logami (faktycznie utrzymuje znaczniki czasu połączenia obok adresów IP), ta VPN nie jest idealna, jeśli chodzi o prywatność.

ProPrivacy.com Wynik
7 z 10

streszczenie

Szybkie statystyki

 • Kraje
  114
 • Jednoczesne połączenia
  5
 • Jurysdykcja
  Hongkong
 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  63,9 Mbps

Cena £

12 miesięcy

4,95 USD
na miesiąc

6 miesiąc

7,50 USD
na miesiąc

1 miesiąc

9,95 USD
na miesiąc

Le VPN zapewnia zarówno subskrypcje VPN, jak i usługi Smart DNS. Zapewnia obie te funkcje w jednym planie. Możesz zmniejszyć miesięczny koszt subskrypcji, zobowiązując się na dłuższy okres. Jednak musisz zapłacić z góry za cały okres subskrypcji.

Oprócz standardowych opcji na stronie cenowej, warto mieć oczy otwarte na sezonowe rabaty na dwuletnią ofertę, które są publikowane na stronie głównej witryny.

Obsługiwane platformy płatnicze


Visa / MasterCard


Amex


Kryptowaluta

LeVPN zapewnia subskrybentom siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy we wszystkich opcjach subskrypcji. Le VPN akceptuje również długą listę rodzajów płatności, w tym karty kredytowe, PayPal i Bitcoin. VPN pozwala również ludziom płacić przy użyciu wielu płatności online, takich jak OneCard i OpenBux. Wreszcie LeVPN korzysta z zewnętrznych procesorów płatniczych: Stripe i Paypal.

cechy

Torrenting
Wszystkich serwerów 800
Kraje 114
Jednoczesne połączenia 5
Obsługa routera
Przekierowanie portów
Wybór portu
Obsługiwane routery ASUS AC56U DD-WRT, ASUS RT-AC5300 DD-WRT, NETGEAR NIGHTHAWK R7000, ASUS RT-AC68U, ASUS RT-N66U, LINKSYS E2500, NETGEAR WNR-3500L
Serwery z czystego metalu lub wirtualne Kombinacja

Le VPN ma siedzibę w Hongkongu, miejscu uznawanym za zapewniające prywatność. Terytorium nie ma wymagań dotyczących zatrzymywania danych.

Główne cechy pakietu dostawcy to:

 • Łącznie 800 serwerów w 114 krajach

 • Wielojęzyczna strona internetowa i aplikacja

 • Dozwolone jest BitTorrenting peer to peer

 • Brak zasad dzienników użytkowania (ale utrzymuje znaczniki czasu połączenia obok adresów IP użytkowników gromadzonych na etapie subskrypcji)

 • Smart DNS (teraz znacznie rozszerzony i dostępny we wszystkich planach subskrypcji)

 • Automatyczna ochrona WiFi

 • Opcjonalna usługa hybrydowa obejmująca Smart DNS

 • Protokoły OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 i PPTP

 • Aplikacje na Windows, Mac OS X, macOS, iOS i Android

 • Ręczna instalacja routerów i maszyn z systemem Linux

 • Split Tunneling

Imponująca sieć serwerów obejmuje wiele krajów na Karaibach i w Ameryce Południowej. Silna jest także obecność w krajach Bliskiego Wschodu, gdzie panuje cenzura, a kary są surowe.

Odwiedź Le VPN »

Odblokuj Netflix?

Jeśli szukasz VPN dla Netflix, polecam szukać gdzie indziej. Le VPN powiedział mi, że stara się zapewnić dostęp do usługi, ale w tej chwili jest „niestabilny”. Utrzymanie przewagi nad Netflixem nie jest łatwe, a jeśli odblokowanie Netflix jest dla Ciebie najważniejsze, zalecamy poszukać gdzie indziej.

Netflix
iPlayer

Dobrą wiadomością jest to, że LeVPN zapewnia odblokowanie BBC iPlayer poza Wielką Brytanią bez żadnych problemów. Kanał 4 i ITV w Wielkiej Brytanii pozwoliły mi również oglądać filmy. Ze strumieni amerykańskich: Nie byłem w stanie obejrzeć wideo na stronie ABC, ponieważ jego system wykrył VPN. Jednak bez problemu uzyskałem dostęp do filmów na NBC.

Prędkości i wydajność

Przeprowadziliśmy testy prędkości dla Le VPN przy użyciu naszego naukowego systemu testów prędkości opartego na serwerze. Nasz unikalny system testów prędkości testuje prędkości VPN trzy razy dziennie na serwerach w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii i Hongkongu. Średnie są ustalane na podstawie 40% lokalnych prędkości serii (testowane w Wielkiej Brytanii) i 60% średnich prędkości pobierania (w Mb / s) we wszystkich czterech lokalizacjach. Daje to konsumentom najbardziej niezawodny i realistyczny obraz prędkości VPN dostępnych na rynku.

czy Le VPN jest szybki?

Powyższy obraz pokazuje wyniki prędkości Le VPN dla okresu czterech miesięcy, rozciągającego się od października 2018 r. Do 20 stycznia 2020 r. Jak widać, średnie prędkości Le VPN wynoszą 28,7 Mb / s dla prędkości pobierania. Szybkość serii wynosi 99,4 Mb / s.

Prędkości te są wystarczająco dobre, aby przesyłać strumieniowo w jakości 4k HD, co prawdopodobnie spowodowałoby pewne buforowanie. Jednak można powiedzieć, że prędkości są wystarczająco szybkie, aby większość ludzi mogła cieszyć się transmisją strumieniową na platformach takich jak Netflix lub YouTube.

Podsumowując, wyniki testu prędkości nie są straszne, ale łatwo jest zobaczyć inne sieci VPN na wykresie, które działają około dwa razy szybciej niż Le VPN.

Testy szczelności IP

Wykryto wyciek IPv4?
Limity danych
Ograniczenia przepustowości
Wykryto wyciek WebRTC?
Wykryto wyciek IPv6?
ProPrivacy.com SpeedTest (max / burst) 125,67
ProPrivacy.com SpeedTest (średnia) 63,9

Testowałem pod kątem wycieków IP na IPv4 podczas połączenia z serwerem Le VPN w Nowym Jorku. Testy nie wykazały wycieków adresu IP, wycieków DNS ani wycieków błędów WebRTC. Testy konsekwentnie wykazały, że moja lokalizacja jest w Stanach Zjednoczonych, gdy korzystałem z serwera DNS w Gruzji, co oznacza, że ​​VPN skutecznie maskował moją lokalizację. Użyłem ipleak.net, aby sprawdzić wycieki DNS i błąd WebRTC. Użyłem również strony testowej doileak.net do podwójnego sprawdzenia wycieków WebRTC. Witryna nie mogła wykryć mojej rzeczywistej lokalizacji podczas tych testów IPv4.

Niestety VPN nie wypadł tak dobrze na IPv6. Podczas tych testów połączyłem się z serwerem w Holandii, a VPN wykrył mój prawdziwy adres IP i pokazał również moją prawdziwą lokalizację w wyciekach WebRTC. To pokazuje regularny wyciek IPv6 IP i wyciek WebRTC IPv6. Wszystkie testy przeprowadzono na czystej maszynie wirtualnej na incognito, aby uniknąć problemów z pamięcią podręczną. Podczas naszych testów wykryto błąd WebRTC dla IPv6 na komputerach Mac i Windows. Możesz zobaczyć wyniki testu systemu Windows na obrazku poniżej.

Wyciek Le VPN IP

Prywatność i ochrona

Obfuscation (podstęp)
Ochrona przed wyciekiem IPv4
Ochrona przed wyciekiem IPv6
Ochrona przed wyciekiem WebRTC
Wyłącznik awaryjny
Samoobsługowy / proxy DNS pełnomocnik

LeVPN zapewnia silną OpenVPN i politykę braku dzienników, co wraz z jego lokalizacją w Hongkongu sprawia, że ​​VPN ogólnie jest dobry do celów prywatności. Ponadto firma zezwala na pobieranie P2P przez BitTorrent.

Polityka prywatności LeVPN wyjaśnia, że ​​firma nie rejestruje działań swoich użytkowników, co oznacza strony, które odwiedzają podczas połączenia. Jednak zachowuje niektóre dzienniki połączeń (znaczniki czasu). Jest to niezwykle problematyczne, ponieważ firma przyznaje w swoich Warunkach świadczenia usług, że:

„Podczas rejestracji zbieramy Twoją nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło (zaszyfrowane) i adres IP.”

Znaczniki czasu połączenia przechowywane obok adresów IP pozwalają na ataki z korelacją czasu. Ten rodzaj ataku może pozwolić władzom dowiedzieć się, co subskrybenci zrobili online. Trzeba przyznać, że atak korelacji czasu jest wysoce ukierunkowanym procesem, który prawdopodobnie zostanie wykorzystany tylko przeciwko przestępcom wysokiego szczebla. Mimo to jest to dziura w bezpieczeństwie LeVPN pod względem prywatności.

Szyfrowanie

Istnieje sześć różnych sposobów dostępu do każdego serwera VPN. Możesz użyć usługi Smart DNS lub połączenia VPN i Smart DNS. Jeśli chcesz pozostać przy połączeniu VPN, możesz użyć Open VPN over User Datagram Protocol (UDP) lub Transmission Control Protocol (TCP), L2TP / Information Protocol Security (IPSec), IKEV2 lub PPTP.

Implementacja OpenVPN Le VPN wykorzystuje:

 • Kanał danych: AES-256-CBC, HMAC SHA256

 • Kanał sterowania: AES-256-CBC, HMAC SHA256, DH-2048 dla uzgadniania TLS. Firma powiedziała nam, że wdraża PFS z DHE.

Jest to silne szyfrowanie OpenVPN, które przekracza nasze minimalne standardy prywatności. Jednak ze względu na wycieki IPv6 na komputerach Mac i Windows konsumenci będą musieli upewnić się, że nie cierpią z powodu wycieków, aby zagwarantować prywatność za pomocą tej usługi.

Obsługa klienta

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Całodobowe wsparcie
Czat na żywo
Długość gwarancji zwrotu pieniędzy 7
Bezpłatny okres próbny Tak - 7 dni

Członkowie mają wiele możliwości uzyskania wsparcia. Baza wiedzy jest przydatnym źródłem, które odpowiada na pytania na wiele tematów i często zadawanych pytań. Członkowie mogą jednak również podnieść bilet na wsparcie lub zadawać pytania za pośrednictwem czatu na żywo. Każdy może uzyskać dostęp do czatu na żywo w prawym dolnym rogu swoich stron internetowych. Jeśli w tym momencie nikt nie jest dostępny, zostaniesz poproszony o podniesienie biletu pomocy technicznej.

Niestety przez większość czasu czat na żywo był niedostępny. Pewnego razu zostałem w kolejce przez godzinę. Mimo to, kiedy udało mi się porozmawiać z agentem wsparcia, byli zawsze pomocni i kompetentni. Chociaż kiedy zadałem bardziej techniczne pytania, nieco się zawahały.

Baza wiedzy jest najbardziej przydatna do instrukcji instalacji. Nie ma wielu wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów. Istnieje jednak pole wyszukiwania, które pomaga je przejrzeć, dlatego zawsze warto szybko sprawdzić, czy istnieje wsparcie dla konkretnego problemu.

Aby uzyskać zgłoszenie do pomocy technicznej, możesz uzyskać dostęp do tej strony internetowej za pomocą menu na stronie głównej lub za pośrednictwem obszaru klienta. Istnieje możliwość zmiany języka formularza wsparcia.

Doświadczenie użytkownika

Doświadczenie użytkownika jest niezwykle ważne, jeśli chodzi o usługi VPN. Poniżej znajdziesz różne aspekty testowanej usługi, aby zobaczyć, jak działa ona w codziennym użytkowaniu.

Logować się

Aby zarejestrować się w usłudze, kliknij przycisk okresu subskrypcji, który chcesz kupić, na stronie cennika. Strona rejestracji jest wyjątkowo prosta. Wymaga tylko adresu e-mail, aby Cię zidentyfikować. Jeśli chcesz pozostać anonimowy, możesz utworzyć konto poczty internetowej palnika do komunikacji z LeVPN. Ważne jest jednak podanie prawdziwego adresu e-mail, ponieważ Le VPN wyśle ​​tam dane do logowania.

Opcje płatności PayPal pozwalają wybrać, czy chcesz wykupić jednorazową subskrypcję, czy też zawrzeć umowę o powtarzanie płatności.

Gdy płatność zostanie rozliczona, Le VPN wyświetli pokwitowanie online. Le VPN wysyła potwierdzenie zamówienia, powitalny e-mail, potwierdzenie od procesora płatności, e-mail z nazwą użytkownika i hasłem do usługi VPN oraz e-mail z potwierdzeniem płatności.

Kliknij przycisk swojego systemu operacyjnego, aby pobrać instalator. Jeśli masz inne sieci VPN na swoim komputerze, upewnij się, że nie działają przed uruchomieniem instalacji. Jako subskrybent masz dostęp do obszaru klienta witryny Le VPN. Kliknij "Moje konto" w górnym menu strony, aby uzyskać dostęp do strony.

Klient VPN VPN Le VPN dla systemu Windows

Aby zalogować się do Windows VPN, potrzebujesz nazwy użytkownika i hasła, które otrzymujesz pocztą e-mail po subskrybowaniu. Te wygenerowane poświadczenia nie są łatwe do zapamiętania. Możesz wyciąć i wkleić je z wiadomości e-mail. Dobrą wiadomością jest to, że musisz je wprowadzić tylko przy pierwszym użyciu aplikacji.

Układ głównego ekranu aplikacji jest bardzo prosty. Możesz kliknąć przycisk Połącz, aby połączyć się bezpośrednio z listy wyboru serwera lub kliknąć przycisk Wstecz i nacisnąć Połącz na ekranie głównym. Ustawienia systemu są dostępne poprzez menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu aplikacji.

Ekran ustawień ma kilka opcji. Jednak aplikacja zawiera przełącznik zabijania, który blokuje dostęp do Internetu, jeśli połączenie z VPN spadnie. Z tego menu można również zmienić język w aplikacji.

Aplikacja zapewnia dostęp do serwerów w ośmiu lokalizacjach w USA, w tym do specjalistycznego serwera multimediów strumieniowych. Le VPN oferuje teraz również bezpłatną usługę Smart DNS z abonamentem premium. Jest to przydatne dla osób, które lubią dużo przesyłać strumieniowo i chcą dużych prędkości połączenia (ale nie potrzebują specjalnie prywatności, aby to zrobić).

Inne platformy

Możesz zainstalować tę VPN dla komputerów Mac, Windows, Android, iOS i telefonów z systemem Windows. Możesz także załadować oprogramowanie Le VPN na routery DD-WRT i maszyny z systemem Linux.

Dostęp do usługi Le VPN Smart DNS można uzyskać osobno, zmieniając konfigurację sieci dla komputerów z systemem Windows, Mac OS X, macOS i Linux. Możesz także modyfikować urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS, aby korzystać z systemu Smart DNS Le VPN. Ponadto możesz uzyskać dostęp do Smart DNS z konsol do gier, telewizorów Smart i routerów.

Klient Androida

Od czasu ostatniego testowania LeVPN pod koniec 2017 roku, LeVPN twierdzi, że zaktualizował swoich klientów z Androidem i iOS. Jednak klient Androida nadal jest bardzo prosty, bez żadnych ustawień, które można przełączać. Nie znalazłem przełącznika Killswitch, żadnej możliwości przełączania protokołów szyfrowania w kliencie i braku dostępności funkcji, takich jak dzielone tunelowanie.

Dobrą wiadomością jest to, że klient Android VPN domyślnie korzysta z OpenVPN (UDP 53). Więc pomimo tego, co mówi ci, jeśli klikniesz "Więcej protokołów / lokalizacji" w kliencie (prowadzi do strony na swojej stronie internetowej, która nakazuje pobranie trzeciej części klienta OpenVPN) - dostajesz szyfrowanie OpenVPN.

klient iOS

Podobnie jak Android, ten klient nie ma wyłącznika bezpieczeństwa. Nie pozwala również użytkownikom na przełączanie się między protokołami szyfrowania ani na wykonywanie jakichkolwiek dodatkowych czynności, takich jak włączanie ochrony przed wyciekiem DNS lub dzielone tunelowanie. Klient iOS VPN domyślnie korzysta z IKEv2 z IPsec dostępnym również za pośrednictwem aplikacji. Podobnie jak w przypadku prawie wszystkich klientów iOS, użytkownicy muszą pobrać pliki konfiguracyjne OpenVPN innego klienta i pliki .ovpn, aby połączyć się przy użyciu szyfrowania OpenVPN.

Końcowe przemyślenia

Opcja korzystania z usługi Smart DNS w telewizorze domowym to świetna funkcja dla emigrantów. Przydział 5 równoczesnych połączeń jest porównywalny z innymi usługami VPN na rynku, co jest świetne.

Koncepcja hybrydowego Smart DNS / VPN to świetny pomysł. Tworzy to sytuację o nazwie "dzielone tunelowanie." W tej chwili jest to gorący temat w branży VPN i dobrze, że LeVPN zapewnia tę funkcję.

Chociaż ta usługa VPN jest w rozsądnej cenie, prędkości nie są tak szybkie, jak można by się spodziewać. Dla większości ludzi istnieją lepsze usługi z bardziej rygorystycznymi politykami prywatności (które nie przechowują znaczników czasu obok adresów IP) i lepszymi prędkościami połączeń dostępnymi na rynku. Nie subskrybowałbym LeVPN, ponieważ mogę wymyślić kilka lepszych VPN w tym przedziale cenowym.

Ta sieć VPN skutecznie kieruje się na rynek francuski, gdzie odnosi duże sukcesy. W ProPrivacy.com nie możemy nie współczuć tym francuskim konsumentom; kto może korzystać z lepszej sieci VPN za swoje pieniądze!

Odwiedź Le VPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me