Przegląd odblokowania

Odblokuj

 • cennik

  Od 4,99 USD
  / miesiąc

ProPrivacy.com Wynik
4.6 z 10

streszczenie

UnblockUs oferuje doskonałą alternatywę VPN - „SmartDNS”- to zmienia routing DNS. Oprócz wygody i dostępności na wielu różnych urządzeniach, UnblockUs również twierdzi, że tak nie spowolni twojego połączenia internetowego jak czasem mogą to robić inne tradycyjne sieci VPN.

cechy

UnblockUs to świetna alternatywa dla VPN, która twierdzi, że zapewnia bezpieczeństwo danych bez spowalniania Internetu. Głównym celem UnblockUs jest odblokowanie treści ograniczonej geograficznie. Zgodnie ze swoim słowem UnblockUs jest zdecydowanie skutecznym rozwiązaniem, jeśli chodzi o dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi.

Odblokuj Korzysta ze SmartVPN

UnblockUs oferuje również technologię VPN nazwaną „SmartVPN”. Odblokuj SmartVPN zapewnia użytkownikom „warstwę bezpieczeństwa” dla ich połączeń online. Ponadto UnblockUs SmartVPN twierdzi, że „uszczelnia zawartość twoich danych”, aby nie wpatrywać się w wścibskie oczy.

Subskrybując SmartDNS, automatycznie dołączasz SmartVPN do pakietu. Instalator można znaleźć, przechodząc do karty SmartVPN.

Szybkość i wydajność

UnblockUs twierdzi, że ma prędkości, które przekraczają prędkości większości tradycyjnych sieci VPN. Z przyjemnością dowiedziałem się podczas moich własnych testów, że nie kłamią.

Podczas testowania bez ustawień DNS UnblockUs moja prędkość pobierania wynosiła 38,53 Mbps, a prędkość wysyłania 5,85 Mbps. Przy ustawieniach DNS UnblockUs moja prędkość pobierania wynosiła 37,07 Mbps, a prędkość wysyłania wynosiła 5,70 Mbps.

Cena £

Plany subskrypcyjne UnblockUs można nabyć co roku lub co miesiąc. Obie opcje są dość przystępne, dostępne w:

 • 4,99 USD / miesiąc
 • 49,90 USD rocznie (10 USD zniżki)

Oprócz swoich dwóch planów subskrypcji UnblockUs oferuje również siedmiodniową bezpłatną wersję próbną zarówno dla SmartDNS, jak i SmartVPN (więcej informacji na ten temat później). Niestety UnblockUs jest ograniczony, jeśli chodzi o opcje płatności. Możesz płacić tylko kartą kredytową, w szczególności Visa i MasterCard.

Obsługa klienta

UnblockUs oferuje kilka opcji obsługi klienta, w tym wsparcie przez e-mail i forum pomocy. Na szczęście ich obsługa poczty e-mail jest porównywalna z czatem na żywo, ponieważ czas reakcji jest bardzo szybki (około 15-20 minut).

Aby nadać swoim roszczeniom pewną wiarygodność, UnblockUs publikuje również swoje oceny obsługi klienta na swojej stronie internetowej, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Wreszcie, jeśli osobiste wsparcie nie jest Twoim pierwszym wyborem, UnblockUs ma również Centrum pomocy, które oferuje szeroki zakres informacji - od licznych FAQ i artykułów, po instrukcje konfiguracji i usuwania.

Łatwość użycia

Konfiguracja UnblockUs jest łatwa.

 1. Na pasku wyszukiwania systemu Windows wpisz i kliknij Ustawienia
 2. Wybierz sieć & Internet
 3. Wybierz WiFi lub Ethernet (w zależności od typu połączenia)
 4. Przewiń i wybierz Zmień opcje adaptera
 5. Kliknij połączenie prawym przyciskiem myszy
 6. Wybierz Właściwości
 7. Odznacz Protokół internetowy w wersji 6 (TCP / IPv6)
 8. Podświetl Protokół internetowy w wersji 4 (TCP / IPv4)
 9. Wybierz Właściwości
 10. Wypełnij swoje serwery DNS, aby pasowały do ​​zdjęcia poniżej
 11. Odśwież stronę UnblockUs
 12. Instalator DNS powinien powiedzieć Verified

Inne urządzenia

UnblockUs jest dostępny na szerokiej gamie urządzeń, w tym:

 • Mac OS X
 • Windows XP / Vista / 7/8/10
 • PS3, PS4 & PS Vita
 • Xbox 360 & Xbox One
 • Wii & Wii U
 • Sony TV
 • Panasonic Viera
 • Samsung TV
 • LG SmartTV
 • Telewizor apple
 • Roku
 • Google TV
 • Boxee
 • WD TV
 • iPhone
 • iPod
 • iPad
 • Android
 • Amazon Kindle

UnblockUs na iOS

Konfiguracja UnblockUs na iOS jest łatwa i szybka, a konfiguracja bardzo podobna do konfiguracji systemu Windows. Aby skonfigurować Odblokuj na urządzeniu z iOS, wykonaj następujące czynności:

 1. Przejdź do swoich ustawień
 2. Wybierz Wi-Fi
 3. Wybierz swoje aktualne połączenie
 4. Przewiń do DNS
 5. Wybierz Konfiguruj DNS
 6. Przełącz na tryb ręczny
 7. Wybierz Dodaj serwer
 8. Dodaj następujące serwery: 64.145.73.5, 209.107.219.5
 9. Uruchom ponownie urządzenie iOS
 10. Przejdź do strony głównej UnblockUs
 11. Konfiguracja DNS powinna wyświetlać Verified iOS VPN, a twój będzie działać

Prywatność i ochrona

Przed skorzystaniem z UnblockUs ważne jest, aby zrozumieć, czym dokładnie jest - a czym nie jest. UnblockUs nie jest usługą VPN. Zamiast tego działa, kierując wszystkie zapytania DNS przez serwery UnblockUs, zmieniając lokalizację na podstawie odwiedzanych witryn.

Jeśli chodzi o prawdziwą prywatność i bezpieczeństwo, UnblockUs twierdzi, że oferuje „całkowite bezpieczeństwo”, filtrując tylko „niewielki procent danych” przez swoje serwery. Biorąc to pod uwagę, UnblockUs jest tak bezpieczny, jak tylko może być alternatywa VPN. Jeśli szukasz tradycyjnej usługi VPN o wysokim poziomie bezpieczeństwa i bez zapisanych dzienników, prawdopodobnie skończysz szukać gdzie indziej.

Końcowe przemyślenia

Ogólnie rzecz biorąc, UnblockUs to świetna alternatywa dla korzystania z VPN. Usługa robi dokładnie to, co twierdzi: zapewnia szybki dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. W tym aspekcie UnblockUs jest zdecydowanie wart zakupu. Biorąc to pod uwagę, UnblockUs wciąż nie jest VPN, dlatego jego bezpieczeństwo i prywatność nie są na równi z tradycyjnymi usługami VPN.

Podsumowując, jeśli wszystko, czego szukasz, to obejść zablokowaną zawartość, UnblockUs jest prawdopodobnie dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me