Przegląd PrivateVPN

ZMIENIŁEM, W JAKI SPOSÓB PORÓWNAMY RECENZJE!
Niedawno zaktualizowaliśmy nasz proces oceniania wszystkich recenzji w ProPrivacy.com. Szczegóły naszych nowych kryteriów punktacji można znaleźć tutaj

PrivateVPN

 • cennik

  Od 1,89 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • Android

  • iOS

  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • Linux
 • Odblokowuje:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

Nagrody ProPrivacy.com są obecnie uznawane za wiodące na świecie wydarzenie z nagrodami za osiągnięcia w branży VPN. Podczas tegorocznej ekskluzywnej imprezy w Las Vegas PrivateVPN otrzymał drugie miejsce w rankingu Najlepsza sieć VPN dla obsługi klienta nagroda. Jest to świadectwo ich fantastycznej usługi czatu na żywo i wykwalifikowanego personelu! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tej wyjątkowej sieci VPN.

ProPrivacy.com Wynik
9,8 z 10

streszczenie

PrivateVPN to sieć VPN z siedzibą w Szwecji. Jest to bezpieczna usługa z indywidualnym klientem, z której można korzystać na maksymalnie sześciu urządzeniach jednocześnie. Jest to usługa VPN bez dzienników, która ma ponad 100 serwerów w 56 krajach na całym świecie. To ogromna liczba serwerów, którą regularnie zwiększa.

Szybkie statystyki

 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  50,41 Mbps
 • Jurysdykcja
  Szwecja
 • Jednoczesne połączenia
  6
 • Kraje
  60

Recenzja wideo

W naszej poręcznej recenzji wideo PrivateVPN przyjrzymy się niektórym z ich zalet i wad.

Przegląd PrivateVPN | ProPrivacy

Przegląd PrivateVPN | ProPrivacy

Przegląd PrivateVPN | ProPrivacy

cechy

Torrenting
Wybór portu
Przekierowanie portów
Jednoczesne połączenia 6
Wszystkich serwerów 100
Kraje 60
Obsługa routera
Serwery z czystego metalu lub wirtualne Kombinacja

PrivateVPN ma wszystkie zaawansowane funkcje prywatności i bezpieczeństwa, których prawdopodobnie będziesz potrzebować. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby VPN odblokowywał obce treści, czy też powstrzymywał Twojego ISP i rząd od szpiegowania twoich nawyków przeglądania - PrivateVPN zapewnia:

Serwery

PrivateVPN obsługuje serwery w 56 krajach. Lokalizacje te obejmują pięć miast w USA (w tym na zachodnim i wschodnim wybrzeżu), Wielkiej Brytanii, w całej Europie (w tym w Holandii i Szwajcarii). Plus: Brazylia, Australia, Kanada, Korea Południowa, Japonia, Singapur i Rosja. Jedynymi miejscami, które tak naprawdę nie są zainteresowane, są Afryka, Bliski Wschód i Chiny. W związku z tym, jeśli te lokalizacje są dla Ciebie szczególnie interesujące, musisz poszukać gdzie indziej.

Pomimo liczby objętych nimi krajów łączna liczba dostępnych serwerów jest zauważalnie niska w porównaniu do innych dostawców. Wynika to jednak z faktu, że PrivateVPN jest młodszą firmą, która ma znacznie mniej klientów niż konkurenci. W rzeczywistości PrivateVPN jest popularną usługą, która aktywnie zwiększa liczbę serwerów w miarę wzrostu. Z tego powodu nie stanowi to problemu.

Jednoczesne połączenia

Abonenci mogą jednocześnie podłączyć maksymalnie sześć urządzeń do PrivateVPN. To naprawdę wyjątkowe i bardzo niewiele VPN na rynku oferuje więcej. Mając to na uwadze, PrivateVPN można uznać za bardzo przydatną sieć VPN dla dużych rodzin, które mają wymagania VPN na wielu telefonach, tabletach i laptopach, zarówno w domu, jak i podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi.

Torrenting

Torrentowanie na PrivateVPN jest nie tylko dozwolone, ale jest rozkoszą dzięki szybkim połączeniom. Usługa zapewnia również silne opcje szyfrowania, aby twoje torrentowanie było bezpieczne i prywatne.

Czy PrivateVPN odblokowuje serwis Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego?

Netflix
iPlayer
Amazon Prime
Hulu

PrivateVPN należy do elitarnego klubu dostawców VPN, który wciąż odblokowuje imponującą liczbę usług przesyłania strumieniowego na całym świecie. W rzeczywistości może zapewnić dostęp do prawie każdej usługi przesyłania strumieniowego!

To fantastyczna sieć VPN dla subskrybentów Netflix, ponieważ odblokuje ona zawartość Netflix z całego świata. Umożliwia także oglądanie BBC iPlayer za granicą. Wynika to z faktu, że PrivateVPN zapewnia dostęp do bezpłatnych dynamicznych dedykowanych adresów IP za każdym razem, gdy użytkownicy łączą się przy użyciu domyślnego protokołu (OpenVPN TUN + UDP + 1194) w następujących lokalizacjach: Szwecja, Norwegia, Niemcy - Frankfurt 1, Holandia 1, Ukraina , Szwajcaria, Wielka Brytania - Londyn 2, Francja - Paryż, USA - Buffalo i USA - Los Angeles. PrivateVPN umożliwi także odblokowanie filmów z YouTube, które są ograniczone w twoim regionie.

Jest to niesamowite i oznacza, że ​​PrivateVPN jest jedną z niewielu sieci VPN, które zapewniają dostęp do prawie wszystkich usług przesyłania strumieniowego online! Jest to dość zadziwiające, ponieważ większość sieci VPN pobiera dodatkowe opłaty za dedykowane adresy IP współpracujące z usługami przesyłania strumieniowego.

Szybkość i wydajność

Prędkości pobierania PrivateVPN

Testy zostały przeprowadzone przy użyciu naszego najwyższej klasy naukowego systemu testów prędkości. Średnie prędkości pobierania wynoszą 52,59 Mbit / s, co jest bardzo szybkie i korzystnie wypada w porównaniu z najlepszymi na rynku sieciami VPN. Prędkości serii (maksymalne prędkości pobierania) osiągają 139,62 Mbit / s, co biorąc pod uwagę cenę tej sieci VPN jest monstrualnie szybkie. W rzeczywistości nie sądzę, że można uzyskać lepszy stosunek prędkości do kosztów niż w przypadku PrivateVPN.

Testy szczelności

Limity danych
Ograniczenia przepustowości
ProPrivacy.com SpeedTest (max / burst) 118,93
ProPrivacy.com SpeedTest (średnia) 50,41
Wykryto wyciek IPv6?
Wykryto wyciek WebRTC?
Wykryto wyciek IPv4?

PrivateVPN przeszedł wszystkie testy wycieków IP, DNS i WebRTC w żywych kolorach, co jest świetną wiadomością dla ich subskrybentów. (Nie ma wycieków IPv4 ani IPv6).

Cena £

24 miesiące

Zaoszczędź 83% na dwuletnim planie!

83% zniżki

1,89 USD
na miesiąc

3 miesiące

4,20 USD
na miesiąc

6 miesiąc

5,99 USD
na miesiąc

1 miesiąc

6,95 USD
na miesiąc

Jedną z najlepszych rzeczy na temat PrivateVPN jest to, że otrzymujesz usługę VPN premium w przystępnej cenie.

Ta tania sieć VPN nie przeszkadza w dzieleniu swoich usług na różne plany, co jest odświeżające. Jednak VPN jest nieco tańszy dla osób, które decydują się na dłuższe okresy: nagradzanie lojalności klientów rabatem.

Testy i gwarancja zwrotu pieniędzy

W przeciwieństwie do wielu dostawców na rynku, PrivateVPN oferuje hojny 7-dniowy bezpłatny okres próbny ich usługi. Mówi to wiele o zaufaniu, jakie firma ma do swojego produktu i jego zdolności do dostarczania oślepiającej usługi, ponieważ trudno jest znaleźć bezpłatne wersje VPN.

PrivateVPN oferuje również bardzo hojną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jest to o wiele lepsze niż wiele VPN na rynku. Gwarancja braku zastrzeżeń oznacza, że ​​subskrybenci mogą zmienić zdanie, jeśli chcą.

PrivateVPN akceptuje wszystkie główne metody płatności - jak można oczekiwać od usługi VPN premium. Ale coś, co może zainteresować bardziej dbającego o prywatność użytkownika, to fakt, że teraz akceptuje on również Bitcoin do zapłaty. Oznacza to, że możesz zapłacić za VPN z dodatkową anonimowością, jeśli chcesz.

Łatwość użycia

Android
iOS
Windows
System operacyjny Mac
Linux
telefon Windows

PrivateVPN zdecydowanie stara się uczynić wszystko tak prostym, jak to możliwe dla swoich subskrybentów. Oprogramowanie VPN jest estetyczne i łatwe w użyciu. Ponadto PrivateVPN jest wyposażony w opcje protokołu szyfrowania i najwyższej klasy funkcje prywatności, aby zapewnić bezpieczeństwo subskrybentom.

Dostępne platformy

Klient systemu Windows

Klient Windows VPN jest prosty. Daje to użytkownikom możliwość przełączania wielu opcji protokołu, a wbudowana ochrona DNS przed wyciekiem. Klient PrivateVPN zawiera przełącznik zabijania o nazwie "Ochrona połączeń" (co zapobiega przemieszczaniu się ruchu internetowego poza tunel VPN). Przełącznik zabijania pozwala nawet wybrać określone oprogramowanie, które powinno zostać zakończone w przypadku zerwania połączenia VPN.

Ogólnie rzecz biorąc, klient był wspaniały i na pewno tak dobry, jak każdy inny, z którego korzystałem pod względem łatwości użytkowania i funkcjonalności. Ma nawet funkcję automatycznego łączenia, która połączy ponownie VPN po kolei z killwitchem w przypadku połączenia.

Klient Mac

Klient Mac VPN wygląda podobnie do innych wersji i implementuje bezpieczny protokół OpenVPN z AES / GCM do szyfrowania danych. Niestety, klient nie ma wbudowanego przełącznika zabójstw. Jednak przełącznik zabijania można wdrożyć, jeśli masz doświadczenie techniczne, korzystając z wbudowanego narzędzia wiersza poleceń o nazwie pf. Z drugiej strony, możesz po prostu połączyć się za pomocą Tunnelblick (który ma teraz wbudowany przełącznik zabójstwa), ponieważ ograniczyłoby to wiele dodatkowych prac.

Chociaż nie ma wbudowanej aktywnej ochrony przed wyciekiem DNS, podczas naszych testów nie zarejestrowano żadnych wycieków DNS. Oto, co powiedział mi PrivateVPN:

"Mamy własny DNS dla każdego serwera, który jest automatycznie przesyłany do twojego klienta OpenVPN za każdym razem, gdy się z nim łączysz. Powodem, dla którego nie publikujemy tych informacji, jest to, że są to tylko serwery nazw DNS w tunelu i nie działają jako publiczne serwery nazw DNS. W związku z tym istnieją dwa nasze statyczne serwery nazw DNS, które są wypychane wraz z serwerami nazw DNS specyficznymi dla serwera: 108.59.1.193 & 95.211.121.23"

Klienci mobilni

PrivateVPN oferuje Android VPN (4.0.3 i wyżej), a także aplikację iOS VPN (9.0 i wyżej). Jest dostępny zarówno w Google Play Store, jak i App Store. Można go również pobrać jako plik .apk dla Androida bezpośrednio z PrivateVPN.

Aplikacja jest nowym dodatkiem (styczeń 2017) do rodziny PrivateVPN. Podobnie jak aplikacja komputerowa, aplikacja na Androida jest intuicyjnie zaprojektowana i działa doskonale. Świetna wiadomość, nie wykryłem wycieków DNS podczas korzystania z klienta Android.

Obsługa klienta

Długość gwarancji zwrotu pieniędzy 30
Bezpłatny okres próbny Tak - 7 dni
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Całodobowe wsparcie
Czat na żywo

PrivateVPN ma wsparcie 24/7, które jest obsługiwane przez e-maile i funkcję czatu na żywo na swojej stronie internetowej. W weekend wypróbowałem funkcję czatu na żywo i okazało się, że jest niedostępna. Skłoniło mnie to jednak do wysłania wiadomości, na którą odpowiedziano w odpowiednim czasie. Podejrzewam zatem, że chociaż funkcja czatu nie jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, mają oni personel pomocniczy pracujący całą dobę.

Aby mieć absolutną pewność, ponownie spróbowałem czatu na żywo w poniedziałek rano (w europejskich godzinach pracy) i okazało się, że działa. Przedstawiciel był przyjazny i starał się odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Podsumowując, podejrzewam, że czat na żywo jest prawdopodobnie dostępny tylko w europejskich godzinach dziennych. W związku z tym, jeśli mieszkasz gdzie indziej, będziesz musiał komunikować się przez e-mail (co nie jest tak naprawdę problemem, ponieważ odpowiadają szybko).

Prywatność i ochrona

Samoobsługowy / proxy DNS Pełnomocnik
Wyłącznik awaryjny
Obfuscation (podstęp)
Ochrona przed wyciekiem IPv4
Ochrona przed wyciekiem IPv6
Ochrona przed wyciekiem WebRTC

PrivateVPN ma siedzibę w Szwecji. Z uwagi na fakt, że Szwecja ma przepisy dotyczące zatrzymywania danych, nie jest to idealne rozwiązanie. Jednak po dyskusji na ten temat z PrivateVPN, wyjaśnili mi bezpośrednio, że powodem, dla którego nadal ma siedzibę w Szwecji, jest to, że ma pełny dostęp do swojego centralnego centrum danych, w którym jest właścicielem całego sprzętu, a nawet kontroluje router. Z tego powodu PrivateVPN może być bardziej pewny niż większość swoich roszczeń dotyczących braku logów.

Polityka rejestrowania

Chociaż Szwecja nie jest najbardziej idealnym miejscem dla siedziby firmy VPN. Dobrą wiadomością jest to, że jest to VPN bez dzienników, nie przechowują żadnych dzienników. W związku z tym, jeśli zostanie poproszony o przeprowadzenie dochodzenia (przy użyciu nakazu), PrivateVPN nie może w ogóle przekazać władzom swoich subskrybentów. W rzeczywistości miało to miejsce w przeszłości i musiało powiedzieć władzom, że nie ma nic.

Zapytałem PrivateVPN bezpośrednio, w jaki sposób omija lokalne przepisy dotyczące zatrzymywania danych i IPRED, i powiedział mi, że IPRED dotyczy tylko dostawców usług internetowych i że nie jest zobowiązany do przechowywania żadnych dzienników. Firma była również na tyle uczciwa, by przyznać mi, że są pod presją „otrzymujemy skargi”, powiedział mi jej przedstawiciel, ale ponieważ nie ma „takich informacji o naszych klientach”, nie może pomóc w żadnych dochodzeniach.

Ponadto PrivateVPN poinformował mnie, że w 100% zapewnia prywatność swoim klientom. Zadałem mu następujące pytanie: czy ktoś miał kiedyś kłopoty z powodu piractwa - lub czegokolwiek innego - korzystającego z Twojej usługi? I dała mi decydującą odpowiedź: „Nie, nigdy”.

Biorąc wszystko pod uwagę, wydaje się, że subskrybenci są naprawdę bezpieczni przy użyciu PrivateVPN. Jego polityka zerowych dzienników jest wodoszczelna, a polityka prywatności, która obejmuje nigdy nieudostępnianie danych stronom trzecim, jest godna pochwały. Dlatego dajemy PrivateVPN aprobatę za prywatność.

Również pozytywne: VPN powiedział mi, że jeśli kiedykolwiek zdarzy się coś, co zagrozi ich działalności w Szwecji - wyprowadzi się z kraju.

Protokoły szyfrowania

IKEv2
OpenVPN
Inne protokoły IPSec, Shadowsocks
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

Z technicznego punktu widzenia szyfrowanie wykorzystywane przez PrivateVPN dla połączeń OpenVPN jest fantastyczne z użyciem szyfru AES-256, uzgadniania RSA-2048 i uwierzytelniania danych HMAC SHA256. 2048-bitowe klucze DHE zapewniają Perfect Forward Secrecy.

Ponadto wiele innych protokołów szyfrowania jest dostępnych natywnie w kliencie PrivateVPN. Wśród nich jest PPTP, ale ponieważ nie jest on już wystarczająco silny, aby chronić prywatność użytkowników, zdecydowanie odradzamy. Zamiast tego zachęcamy do wybrania jednego z pozostałych (najlepiej OpenVPN). Dostępne protokoły to OpenVPN (UDP i TCP), L2TP, PPTP, IPSec, IKEv2, HTTP Proxy i SOCKS5.

PrivateVPN obsługuje żądania DNS za pośrednictwem własnych serwerów, a jego klienci zapewniają ochronę przed wyciekiem IPv6 i ochronę przed wyciekiem DNS, co czyni go wszechstronnym świetnym rozwiązaniem zapewniającym prywatność i bezpieczeństwo.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Oprogramowanie PrivateVPN jest dobrze zaprojektowane i ma wyłącznik awaryjny do odcięcia internetu w przypadku utraty połączenia VPN. Jest to przydatna funkcja, która pozwala subskrybentom zagwarantować, że przypadkowo nie wyciekną z sieci do swojego dostawcy usług internetowych. Ponadto użytkownicy mogą określić oprogramowanie, które ma być uwzględnione w funkcji wyłącznika awaryjnego. Killswitch jest oparty na WFP i ma dwie warstwy bezpieczeństwa: zabijanie przełącznika i zabijanie aplikacji. Daje to klientom możliwość użycia funkcji zabijania aplikacji tylko wtedy, gdy wolą. Jest to wypróbowany i przetestowany wyłącznik bezpieczeństwa, za który możemy ręczyć.

Ponadto przekierowanie portów jest również obsługiwane przez PrivateVPN. Musisz jednak sprawdzić listę serwerów lub komunikować się z nimi bezpośrednio, aby dowiedzieć się, który serwer lub serwery mają funkcje niezbędne do skonfigurowania konkretnego urządzenia.

Serwery Stealth to funkcja dodatkowa dla każdego, kto żyje w restrykcyjnym systemie i musi ukrywać każdy ruch, który może połączyć VPN z nimi.

Wreszcie usługa oferuje również DNS w postaci serwera proxy, co jest przydatne, jeśli chodzi o odblokowywanie treści. Jednak w rzeczywistości dynamiczne adresy IP zapewnią ci dostęp do nich.

Dla każdego, kto chce skorzystać z dodatkowej prywatności zapewnianej przez wspólne adresy IP, wybierz protokół OpenVPN - TUN + TCP + 443 w ustawieniach szyfrowania. Możliwość przełączania między dedykowanym dynamicznym IPS (OpenVPN TUN + UDP + 1194) a współdzielonymi adresami IP jest wyjątkową częścią usługi.

Szyfrowanie

Inne funkcje prywatności

Serwery HQN

Serwery sieciowe wysokiej jakości są dostępne w sieci PrivateVPN. PrivateVPN twierdzi, że ma na celu „zakup pojemności Internetu bezpośrednio od dostawcy tranzytu IP”. Te serwery poziomu 1 pozwalają PrivateVPN na brak pośredników w swojej sieci, co, jak twierdzi, pozwala na dostarczanie lepszych prędkości połączeń. Sprawdź sekcję prędkości połączenia w przeglądzie, aby uzyskać wyniki testu prędkości.

Pilot

Dla prawdziwych technofobów dostępna jest funkcja zdalnej instalacji. Po wdrożeniu umożliwi technikowi obsługi klienta PrivateVPN zdalne przejęcie maszyny abonenta na chwilę, aby pomóc mu w skonfigurowaniu sieci VPN. Nie powinno to być konieczne, ponieważ VPN jest bardzo łatwy w konfiguracji. Jednak ta funkcja jest doskonałym dodatkiem, który z pewnością można uznać za zaletę, która wyróżnia ją na tle konkurencji. Ta funkcja jest również dostępna do ogólnej konserwacji i jest obsługiwana za pomocą oprogramowania zdalnego wsparcia TeamViewer. PrivateVPN zapewnia nawet przewodnik konfiguracji pilota w obszarze zasobów.

Końcowe przemyślenia

PrivateVPN to usługa, która istnieje już od kilku lat. W tym czasie ustanowiła światowej klasy usługę. Abonenci uzyskują dostęp do sieci serwerów poziomu 1, doskonale zlokalizowanych na całym świecie. Prędkości połączeń działają dobrze na wszystkich serwerach, z niewielkim spadkiem wydajności po podłączeniu. To sprawia, że ​​VPN jest idealny do przesyłania strumieniowego i innych zadań wymagających dużej ilości danych.

Prywatność w sieci VPN jest świetna, a polityka zerowych dzienników mówi sama za siebie. Szyfrowanie jest również silne, a możliwość przełączania między UDP i TCP w kliencie jest fantastyczna. Ogromną zaletą jest także dostępność proxy HTTP, SOCKS5 i przekierowywania portów. Plus bezpłatny dostęp do dynamicznych dedykowanych adresów IP. Wreszcie, funkcje automatycznego ponownego łączenia i killswitch są miłym dodatkiem, który zapewni prywatność, nawet jeśli VPN chwilowo się wyłączy.

Z serwerami zlokalizowanymi na całym świecie, moje ogólne wrażenie na PrivateVPN jest takie, że jest to doskonała usługa VPN, która jest warta pieniędzy, o które prosi (szczególnie, jeśli zarejestrujesz się na rok). Dzięki siedmiodniowej wersji próbnej i 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy każdy może przetestować go bez ryzyka, aby upewnić się, że odpowiada on jego potrzebom. Imponująca sieć VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me