Przegląd TotalVPN

TotalVPN

 • cennik

  Od 5,99 USD
  / miesiąc

ProPrivacy.com Wynik
4 z 10

streszczenie

TotalVPN to nowy dostawca, który chce zyskać popularność na rynku VPN. Dzięki swojej prostocie i dobrej wartości nie zdziwilibyśmy się, gdyby w ciągu kilku lat osiągnął swój cel. Od marca 2017 r. TotalVPN oraz siostrzana firma SaferWeb nie przyjmują nowych użytkowników. To, czy będzie to oznaczało ostateczny koniec TotalVPN i SaferWeb, dopiero się okaże, ale w międzyczasie zdecydowanie zalecamy sprawdzenie niektórych wiarygodnych, alternatywnych sieci VPN. Kliknij przycisk poniżej, aby zobaczyć nasze najlepsze rekomendacje!

AKTUALIZACJA 8 marca 2017 r .: Od tej chwili TotalVPN oraz siostrzana firma SaferWeb nie przyjmują nowych użytkowników. To, czy będzie to oznaczało ostateczny koniec TotalVPN i SaferWeb, dopiero się okaże, ale w międzyczasie zdecydowanie zalecamy sprawdzenie niektórych wiarygodnych, alternatywnych sieci VPN. Kliknij przycisk poniżej, aby zobaczyć nasze najlepsze rekomendacje!

AKTUALIZACJA 11 sierpnia 2016 r: Ponieważ przeprowadziliśmy ocenę tej usługi, otrzymaliśmy kilka niepokojąco negatywnych komentarzy, z których niektóre dotyczą nieoczekiwanych płatności pobieranych z kont klientów. Zamierzamy to przeanalizować i ponownie przejrzeć tę usługę. W międzyczasie zalecamy zarówno pełne przeczytanie poniższej recenzji, jak i przejrzenie sekcji komentarzy, aby podjąć świadomą decyzję.

Jeśli szukasz bezpłatnej usługi VPN, mamy tutaj darmową listę VPN z kilkoma dobrymi alternatywami.

cechy

 • 25 lokalizacji serwerów
 • 3 jednoczesne połączenia
 • Darmowa opcja
 • OpenVPN
 • SmartDNS
 • Brak dzienników użytkowania
 • Wsparcie dla wszystkich urządzeń
 • Brak ograniczeń przepustowości i danych

Szybkość i wydajność

Na szczęście w trakcie sprawdzania wycieków DNS nic nie było nie tak, w tym IPv6 i błąd WebRTC. Testy w obu przypadkach powinny być przeprowadzane okresowo jako zabezpieczenie i sprawdzanie, czy usługa VPN działa zgodnie ze standardem, za który zapłaciłeś.

Testy prędkości były nieco dziwne. Wydajność była niezmiennie dobra do świetnej, ale kiedy pojawiły się rzeczywiste dane, prędkości od jednego do dwóch Mb / s nie były rzadkością (co jest, co zrozumiałe, nieco niepokojące). Z drugiej strony Soundcloud, wiele kart i strumieniowe przesyłanie filmów online przez ponad dwie godziny wszystko poszło bez większego trudu tu i tam (a było ich niewiele i daleko). Ponownie warto skorzystać z bezpłatnego planu, aby spojrzeć na rzeczy, jeśli martwisz się tym podczas okresowych testów za pomocą testmy.net. Jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że TotalVPN anonimowo monitoruje swoją sieć pod kątem wykorzystania i zapewnia tylko przepustowość, której potrzebujesz.

Ceny i plany

TotalVPN oferuje subskrybentom dwie opcje: za darmo lub 7,79 USD miesięcznie za Total Premium Plan. Ten pierwszy ma tylko trzy opcje wyboru serwera, podczas gdy drugi obejmuje ponad 30 serwerów i nie jest ograniczony przez ograniczenie prędkości związane z darmową opcją. Oba plany omówiono bardziej szczegółowo w dalszej części tego przeglądu.

Jeśli zdecydujesz się na abonament Total Premium, otrzymasz specjalną zniżkę 20% ProPrivacy.com! To powiedziawszy, promocyjne ceny są ograniczone do pierwszej rundy płatności. Następnie zostanie naliczona standardowa kwota.

Jednak żaden z tych planów nie złamie banku. Darmowy plan - choć ograniczony - jest niewątpliwie atrakcyjny, zaś całkowity plan premium należy do najbardziej konkurencyjnych cenowo na rynku. Możesz zarejestrować się i zapłacić za oba za pomocą karty kredytowej. Kryptowaluty, takie jak Bitcoin, niestety nie są jeszcze opcją.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z Total Premium Plan, otrzymasz również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Ta gwarancja, w połączeniu z bezpłatnym abonamentem, daje możliwość dwukrotnego przetestowania usługi, aby upewnić się, że jest ona dla Ciebie. Całkiem nieźle!

Prywatność i ochrona

TotalVPN oferuje cztery protokoły szyfrowania: IKEV2, IPsec, PPTP i OpenVPN - ostatni z nich zalecamy najbardziej ze względów bezpieczeństwa i ze względu na ekstremalne problemy z prędkością. Udostępnianie plików P2P nie jest wyraźnie zabronione ani wyraźnie zachęcane, ale jest dozwolone, jeśli wyrażasz zgodę na ich Warunki korzystania z usługi.

Lokalizacja firmy w Wielkiej Brytanii budzi wątpliwości dotyczące zgodności z władzami, a TotalVPN zrobi to, jeśli zostanie wezwana przez agencję rządową. To powiedziawszy, jeśli nie angażujesz się w jakąś niebezpieczną działalność nielegalnej odmiany online, powinieneś być w porządku.

Na uwagę zasługuje również fakt, że spory dotyczące sprzedaży podlegają prawu Stanów Zjednoczonych zgodnie z precedensem dotyczącym stanu Massachusets. Rejestrowanie połączeń nie jest idealne, ale wystarczające dla wielu ludzi i dość powszechne - niestety.

Szyfrowanie podczas korzystania z OpenVPN odbywa się przy użyciu AES-128 bit CBC, z certyfikatem uwierzytelnienia 4096. Byłoby miło zobaczyć aktualizację do AES 256 w przyszłości i być może SHA-1, chociaż dostępne szyfrowanie nie jest w żadnym razie odrapane.

Końcowe przemyślenia

Każde dziecko odczuwa coraz większy ból, podobnie jak każda firma, w tym Total VPN. Chociaż, jak pokazuje nasza opinia, przewyższa oczekiwania na tym wczesnym etapie, a dostępny klient ma kilka drobnych usprawnień, gładką stronę internetową, bardzo ekonomiczne opcje cenowe i bezpłatny plan. Odwiedź jego stronę już dziś, aby sprawdzić, czy TotalVPN jest odpowiednią usługą VPN dla Ciebie!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me