Przegląd VPN bez ograniczeń

VPN bez ograniczeń

 • cennik

  Od 2,78 USD
  / miesiąc

 • Odblokowuje:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Hulu

VPN Unlimited to usługa z siedzibą w USA, która jest ogólnie uważana za dobry wszechstronny. Siedziba w USA nie jest idealna do usług prywatności. Jednak VPN nie prowadzi żadnych inwazyjnych dzienników - i implementuje szyfrowanie OpenVPN - co powinno zapewnić VPN wystarczające bezpieczeństwo dla większości ludzi.

VPN ma szeroki wybór serwerów w 70 krajach, co sprawia, że ​​jest dobry do odblokowywania dużej ilości treści na całym świecie. Z drugiej strony wycieki WebRTC na macOS i Windows będą musiały zostać ręcznie podłączone, aby zapewnić bezpieczeństwo VPN na IPv6. Jeśli chodzi o prędkości, ta sieć VPN działa dobrze - zapewniając prędkości połączenia wystarczająco dobre do przesyłania strumieniowego w jakości HD.

ProPrivacy.com Wynik
7.4 z 10

streszczenie

Podobnie jak w przypadku innych dostawców VPN, VPN Unlimited ma kilka poziomów subskrypcji, z korzyściami i rabatami przyznawanymi klientom, którzy zobowiązują się na dłuższy okres. Zaletą VPN Unlimited jest to, że odblokowuje popularne serwisy streamingowe, takie jak Netflix US i BBC iPlayer. Potencjalni subskrybenci mogą również przetestować VPN przy użyciu 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Szybkie statystyki

 • Jurysdykcja
  USA
 • Kraje
  70
 • Jednoczesne połączenia
  5
 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  56,64 Mbps

Cena £

3 lata

2,78 USD
na miesiąc

1 rok

5,00 $
na miesiąc

1 miesiąc

9,99 USD
na miesiąc

VPN Unlimited znacząco zmienił swój schemat cenowy od czasu ostatniego przeglądu usługi. Pierwotnie Keepsolid VPN Unlimited był tanim VPN z budżetem na jeden miesiąc. Obecnie jest to usługa zgodna z bardziej standardowym schematem cen VPN.

Aby być uczciwym VPN Unlimited jest nadal wyjątkową wartością, jeśli zobowiązujesz się przez trzy lata - przy zaledwie 2,78 USD miesięcznie można to uznać za okazję. Jednak przy równowartości 5 USD miesięcznie według taryfy rocznej (płatnej w pojedynczej racie 59,99 USD) i 9,99 USD za jeden miesiąc, można uczciwie powiedzieć, że VPN Unlimited to niedrogie sieci VPN dla swojego przedziału.

Nowość od czasu ostatniego przeglądu usługi VPN Unlimited pozwala teraz użytkownikom na zakup subskrypcji dla pięciu lub dziesięciu urządzeń jednocześnie. Użytkownicy, którzy chcą podłączyć do 10 urządzeń (na przykład rodzin), mogą zapłacić 14,99 za jeden miesiąc, 89,99 USD rocznie lub 149,99 USD za trzyletnią umowę.

Użytkownicy mogą również wybrać dożywotnią subskrypcję, która kosztuje 199 USD za 5 urządzeń lub 299 USD za 10 urządzeń. Jednak, jak zawsze, zwykle zalecamy odradzanie planów na całe życie, ponieważ nie można zagwarantować, że usługa będzie zawsze dostępna (lub że w przyszłości będzie nadal zapewniać niezawodną i godną zaufania usługę).

Obsługiwane platformy płatnicze


Visa / MasterCard

VPN Unlimited akceptuje płatności Paypal i kartą kredytową, a także Bitcoiny dla każdego, kto woli płacić z większą prywatnością. VPN zapewnia również 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która, choć nie jest to najhojniejsza gwarancja, jaką napotkaliśmy, zdecydowanie wystarcza do przetestowania działania usługi.

Czy VPN Unlimited odblokowuje Netflix?

VPN bez ograniczeń
NordVPN
ExpressVPN

Netflix
iPlayer
Hulu

Dobrą wiadomością jest to, że VPN Unlimited jest lepszy od streamingu. Jeśli szukasz VPN współpracującego z Netflix, ta usługa jest warta rozważenia. VPN Unlimited może również odblokować BBC iPlayer poza Wielką Brytanią, a także mnóstwo innych usług. Dostęp do Hulu jest również dostępny, co jest świetne. Ta sieć VPN pozwoli również odblokować filmy z serwisu YouTube, które są ograniczone w Twoim regionie.

Ich agent wsparcia powiedział nam, że użytkownicy VPN Unlimited nie mogą uzyskać dostępu do Netflix UK. Nie stanowi to jednak problemu, ponieważ i tak znacznie lepiej jest mieć dostęp do katalogu amerykańskiego.

Jeśli chodzi o dostęp do stron streamingowych, takich jak Putlockers, 123 filmy itp., Ta sieć VPN działa idealnie i pozwala odblokować je prywatnie. A ponieważ zapewnia odpowiednią szybkość połączenia dla przesyłania strumieniowego - powinieneś być w stanie oglądać zawartość bez uciekania się do problemów z buforowaniem.

cechy

VPN Unlimited zapewnia wszechstronną usługę pod względem funkcji. Oto, co otrzymują subskrybenci:

 • Ponad 400 serwerów w 70 krajach

 • Killswitch (Android, iOS, Windows i Mac)

 • 5 lub 10 jednoczesnych połączeń (w zależności od tego, co płacisz)

 • Brak zasad dzienników użytkowania (i tylko wyjątkowo minimalne i nieinwazyjne dzienniki połączeń)

 • Silne szyfrowanie OpenVPN, L2TP / IPSec i IKEv2

 • KeepSolid Wise (zaciemnianie w celu ukrycia użycia VPN i ominięcia zapór ogniowych)

 • Odblokuj Netflix, Hulu i iPlayer

 • P2P Torrentowanie dozwolone na wybranych serwerach

 • Znakomita aplikacja na iOS (z OpenVPN i przełącznikiem bezpieczeństwa)

 • Dedykowane adresy IP (dodatkowa funkcja za dodatkową opłatą)

 • Obsługa czatu na żywo

 • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szybkość i wydajność

Testujemy prędkości VPN trzy razy dziennie za pomocą naszego naukowego systemu testowania prędkości opartego na serwerze. Nasze dedykowane serwery testujące VPN sprawdzają serwery w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Hongkongu i Australii zarówno pod kątem średnich prędkości pobierania, jak i prędkości serii (najwyższych). Poniżej możesz zobaczyć średnie prędkości pobierania VPN Unlimited z ostatnich sześciu miesięcy.

Test VPN Unlimited Speed

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy VPN Unlimited wydaje się mieć pewne problemy. Chociaż na rynku dostępne są szybsze sieci VPN (i niektóre są również nieco tańsze), nie jest to źle działająca sieć VPN. Średnie prędkości pobierania wynoszące 22,5 Mb / s oznaczają, że powinno wystarczyć do streamowania w jakości HD. Z drugiej strony wydaje się, że VPN od kwietnia przeciętnie zbliża się do 15 Mb / s.

Szczerze mówiąc, nie otrzymujemy wielu skarg dotyczących problemów z prędkością VPN, co oznacza, że ​​VPN powinien działać w porządku dla większości ludzi. Jeśli jednak masz szczególnie duże wymagania dotyczące danych, możesz przetestować je przy użyciu 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy (aby upewnić się, że nie występują problemy).

Biorąc pod uwagę cenę tej usługi VPN, radzimy doradzać, że na rynku są szybsze opcje, które prawie na pewno będą działać lepiej w przypadku przesyłania strumieniowego treści HD.

Wycieki IP, DNS i WebRTC

Testowaliśmy klientów stacjonarnych tego VPN pod kątem wycieków IP za pomocą testowej strony internetowej ipleak.net. Nie wykryliśmy żadnych wycieków IPv4, wycieków DNS IPv4 ani wycieków IPR4 WebRTC.

Jednak podczas testowania połączenia IPv6 wykryliśmy wycieki WebRTC w systemach Windows i Mac. Tak więc, aby zabezpieczyć tę VPN na połączeniach IPV6, musisz albo całkowicie wyłączyć IPv6, albo wyłączyć WebRTC (w samej przeglądarce lub za pomocą rozszerzenia Easy WebRTC Block dla Chrome lub Firefox).

Co więcej, gdy testowaliśmy klienta Mac z połączeniem IPv6, oprócz wycieków WebRTC dostaliśmy proste wycieki IP IPv6. Jest to bardzo problematyczny wyciek, w wyniku czego będziesz musiał kompetentnie wyłączyć IPV6 na komputerze Mac, aby bezpiecznie korzystać z tej sieci VPN. Nieprzestrzeganie tego będzie oznaczać, że przeciekasz swój adres IP do stron internetowych i usług, z których korzystasz. W rezultacie znacznie trudniej jest polecić tę sieć VPN użytkownikom komputerów Mac.

Prywatność

VPN Unlimited ma siedzibę w Nowym Jorku, co może zniechęcać niektórych dostawców VPN. Uważa się, że USA to miejsce, które jest szkodliwe dla prywatności, ponieważ jest domem dla NSA i CIA. Ponadto USA to miejsce, w którym władze mogą obsługiwać firmy technologiczne (w tym VPN) z nakazem i rozkazem kneblowania.

Oznacza to, że VPN Unlimited może teoretycznie zostać zmuszony do rozpoczęcia tajnego logowania (a nawet do logowania się na międzynarodowych serwerach i wysyłania tych danych z powrotem do USA). Chociaż jest to prawdziwa obawa, która może zniechęcić niektóre osoby do korzystania z usługi, nie mamy powodu, aby sądzić, że VPN Unlimited został do tego zmuszony. Tak więc dla większości ludzi usługa prawdopodobnie zapewni więcej niż odpowiedni poziom prywatności. To naprawdę zależy od twojego osobistego modelu zagrożenia.

Chociaż VPN Unlimited twierdzi, że ma politykę zerowego dziennika na swojej stronie internetowej, w rzeczywistości wydaje się, że utrzymuje pewne ograniczone dzienniki połączeń (wykorzystana przepustowość). Jednak twierdzi, że nigdy nie przechowuje znaczników czasu z adresami IP, co oznacza, że ​​tę VPN można uznać za wyjątkowo zbliżoną do braku dzienników i, co ważniejsze, całkowicie bezpieczną.

„Nie przechowujemy dzienników witryn odwiedzanych przez naszych klientów, przechowujemy tylko dane związane z ruchem pobranym przez użytkownika. Informacje te można wyświetlić tylko na jego koncie. Należy również zauważyć, że za każdym razem, gdy klient loguje się do VPN Unlimited, system przypisuje dynamiczne adresy IP. Nie są one statyczne i nie ma sposobu, abyśmy mogli zapisać dokładne adresy IP lub określone znaczniki czasu klientów VPN Unlimited. ”

Szyfrowanie

VPN Unlimited to jedna z niewielu sieci VPN, która zapewnia OpenVPN na wszystkich czterech popularnych platformach. OpenVPN jest dostępny natywnie na iOS, Android, Windows i Mac OS X. Jest to świetne i oznacza, że ​​możesz bezpiecznie korzystać z VPN na dowolnym urządzeniu (o ile podłączysz wspomniane przecieki).

Podoba nam się również, że VPN Unlimited nie zapewnia szyfrowania PPTP na żadnej ze swoich platform. Zarówno L2TP / IPSec, jak i IKEv2 (inne protokoły, które zapewnia) są znane z bezpieczeństwa, co jest dobrą wiadomością. Oto jak zaimplementowano szyfrowanie OpenVPN:

 • AES-256-CBC / GCM, SHA1 do uwierzytelniania HMAC i uzgadnianie RSA-2048.

 • Diffie-Hellman (DH) z kluczem 4096-bitowym zapewnia idealną tajemnicę przekazywania.

Uwierzytelnianie SHA1 jest najsłabszą częścią tego protokołu, ale nadal jest uważane za wystarczająco bezpieczne, aby zapewnić cyfrową prywatność w przewidywalnej przyszłości. Podsumowując, implementacja protokołu OpenVPN przez VPN Unlimited jest uważana za bezpieczną.

Obsługa klienta

VPN bez ograniczeń
NordVPN
ExpressVPN

Całodobowe wsparcie
Czat na żywo
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Długość gwarancji zwrotu pieniędzy 7 30 30

VPN Unlimited ma do wyboru całodobową obsługę czatu na żywo lub system biletów do zadawania pytań przez e-mail. Okazało się, że pracownicy VPN Unlimited są niezwykle kompetentni. Ponadto zespół był w stanie szybko skontaktować się z dodatkowymi pracownikami pomocy technicznej (i podczas rozmowy), aby przekazać nam bardziej szczegółowe informacje.

VPN Unlimited ma również stronę informacyjną na swojej stronie internetowej, w tym blog, sekcję FAQ i instrukcje konfiguracji, umożliwiające uruchomienie VPN na różnych platformach. Te zasoby są doskonałym dodatkiem do usługi, która zdecydowanie otrzymuje od nas 5/5 za obsługę klienta.

Doświadczenie użytkownika

VPN Unlimited ma łatwą w nawigacji stronę internetową, która zawiera wiele przydatnych informacji. Szczegółowe informacje na temat tego, jak implementuje szyfrowanie, można znaleźć na stronie internetowej (choć przez przypadek te szczegóły są nieco mylące). Subskrypcja VPN jest również łatwa, a oprogramowanie jest łatwo dostępne i instalowane bez żadnych problemów.

Jedną z rzeczy, które zauważyliśmy, jest to, że VPN Unlimited ma pięć trackerów na swojej stronie, w tym facebook.net, yandex.ru i google-analytics. Nie idealny, ale w dzisiejszych czasach całkiem normalny.

Aplikacja Windows

Klient Windows VPN to doskonała aplikacja, która jest w pełni wyposażona w przełącznik Killswitch i szyfrowanie OpenVPN. Ponadto użytkownicy mogą łączyć się przy użyciu zastrzeżonego protokołu VPN zaciemniania KeepSolid Wise (TCP lub UDP). Mówi się, że ten protokół jest wyjątkowo bezpieczny, ale tylko „umiarkowany” pod względem wydajności.

Fakt, że KeepSolid Wise jest dostarczany z UDP lub TCP, oznacza, że ​​tak naprawdę jest to OpenVPN. Postanowiliśmy więc nacisnąć agenta wsparcia, który potwierdził, że jest to OpenVPN przez port 443, aby ukryć użycie VPN jako HTTPS. Oto, co powiedział nam agent:

„Dzięki użyciu portów TCP 443 i UDP 443 oraz dzięki protokołowi OpenVPN stanowiącemu szkielet, jest on znacznie bardziej szyfrowany i niezwykle trudny do wykrycia i zablokowania”.

Co jest mylące w tym, że zaciemniony OpenVPN jest tak naprawdę tylko TCP przez port 443 (nie UDP przez port 443 - który wystaje jak obolały kciuk, jeśli analizowany jest ruch). Dlatego nie możemy zrozumieć, dlaczego VPNUnlimited ma nawet UDP jako opcję protokołu KeepWise. Powinny naprawdę mieć tylko TCP i UDP jako opcję na zwykłym OpenVPN. Dlatego jeśli zamierzasz korzystać z funkcji zaciemniania KeepSolid Wise - trzymaj się TCP!

Na koniec warto zauważyć, że OpenVPN TCP przez port 443 nie jest wysokiej klasy metodą zaciemniania (np. Stunnel, Xor lub Obfsproxy). Dlatego wydaje się niezwykle mylące, że VPN Unlimited nadaje OpenVPN TCP przez port 443 zastrzeżoną nazwę „KeepSolid Wise” - nie ma w tym nic zastrzeżonego.

Ogólnie rzecz biorąc, okazało się, że jest to klient, który działa dobrze i ma wszystkie ważne funkcje niezbędne do uzyskania prywatności cyfrowej. Dlatego możemy polecić tę VPN systemu Windows do wykonywania zadań takich jak torrentowanie przez P2P. Warto jednak pamiętać, że VPN Unlimited pozwala na torrentowanie tylko na pięciu serwerach: USA-Kalifornia 1, Kanada-Ontario, Rumunia, Luksemburg i Francja.

Aplikacja Mac OS X.

Aplikacja Mac VPN nie różni się znacząco od swojego odpowiednika dla systemu Windows. Szyfrowanie OpenVPN jest dostępne, a użytkownicy mogą zdecydować się na użycie OpenVPN TCP przez port 443 (protokół KeepSolid Wise) do ukrywania ruchu VPN jako zwykłego HTTPS. IKEv2 jest również dostępny z poziomu klienta.

W kliencie dostępny jest przełącznik killswitch, co oznacza, że ​​ta sieć VPN nadaje się do pobierania przez BitTorrent. Jednak, podobnie jak w przypadku systemu Windows, torrentowanie jest dozwolone tylko na pięciu lokalizacjach serwerów.

Podobał nam się fakt, że aplikacja pokazywała nam procent obciążenia na każdym serwerze; co pozwala nam wybrać serwer, który cierpi z powodu mniejszych zatorów.

Niestety, kiedy testowaliśmy tę sieć VPN na połączeniu IPv6, mieliśmy proste wycieki IPv6 IP, a także wycieki IPR6 WebRTC. Jest to okropne i oznacza, że ​​musisz całkowicie wyłączyć IPv6, aby ta VPN działała bezpiecznie na macOS.

Aplikacja na Androida

Aplikacja Android VPN jest łatwa w użyciu i daje użytkownikom opcję połączenia za pomocą protokołów IKEv2, OpenVPN i KeepSolid Wise (OpenVPN TCP przez port 443). Ponadto na tej platformie dostępny jest Killswitch.

Funkcja automatycznego łączenia przez Wi-Fi pozwala ludziom zachować bezpieczeństwo podczas poruszania się i korzystania z publicznej sieci Wi-Fi; zapobiega to przypadkowemu podłączeniu do niezaufanego (i niechronionego) hotspotu Wi-Fi (takiego jak zły bliźniaczy hotspot należący do przestępcy).

Funkcja Zaufane sieci jest dostępna w wersjach mobilnych, co pozwala użytkownikom na umieszczenie na białej liście sieci znanych użytkownikowi. To imponująca lista funkcji aplikacji mobilnej VPN.

Aplikacja na iOS

Aplikacja iOS VPN umożliwia użytkownikom wybór protokołów IKEv2, OpenVPN i KeepSolid Wise (TCP i UDP). To dobrze, a włączenie OpenVPN na iOS jest doskonałe; ponieważ jest to dość rzadkie.

Użytkownicy otrzymują także funkcję o nazwie Connect on Demand, która jest w zasadzie killswitch (ale działa tylko wtedy, gdy jest połączony przez protokół IKEv2). Aby włączyć, wykonaj następujące kroki:

 • Przejdź do ekranu głównego iOS > Ustawienia > VPN > Stuknij niebieską ikonę informacyjną profilu VPN Unlimited > włącz Connect On Demand.

Końcowe przemyślenia

KeepSolid VPN Unlimited to VPN, który jest dobrym wszechstronnym urządzeniem. Każdy, kto szuka solidnego VPN pod względem szyfrowania, nie pomyli się z VPN Unlimited i można śmiało powiedzieć, że jest to usługa o dobrej cenie, której nie można uznać za kosztowną. Jednak wycieki IPv6 VPN są niepokojące i oznaczają, że użytkownicy komputerów Mac prawdopodobnie powinni wyglądać inaczej.

Ta sieć VPN przechowuje niektóre ograniczone dzienniki połączeń, w tym dzienniki wykorzystania przepustowości. Te dzienniki są jednak wyjątkowo minimalne i nie zawierają adresów IP obok znaczników czasu. Oznacza to, że VPN jest tak blisko VPN bez dzienników, jak to możliwe, i ogólnie uważamy usługę za bezpieczną pod względem prywatności. Z drugiej strony ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, co w zależności od modelu zagrożenia może wystarczyć, aby zniechęcić Cię do korzystania z usługi.

Jeśli chodzi o szybkość połączenia, ta sieć VPN nie jest niczym, do czego można zadzwonić. Średnia liczba pobrań w okresie sześciu miesięcy pokazuje, że jest to VPN, który nie będzie miał problemów z przesyłaniem strumieniowym w jakości HD, co jest dobre. Bardzo podoba nam się również fakt, że ta VPN ma dostęp do większości popularnych usług przesyłania strumieniowego. Jednak prawdą jest również, że prędkości ostatnio spadały, co może stać się problemem, jeśli będzie się utrzymywał.

Wreszcie, jeśli subskrybujesz przez trzy lata, ta sieć VPN stanie się wyjątkowo tania, co może odpowiadać ludziom z ograniczonym budżetem. Interesujące są także dożywotnie plany subskrypcji - nawet jeśli sieć VPN pozostanie w branży jeszcze tylko 5 lat; skończyłbyś oszczędzaniem pieniędzy. Prawdopodobnie jednak odradzamy angażowanie się przez tak długi czas, ponieważ są lepsze usługi w podobnej cenie - i fajnie jest mieć możliwość rezygnacji z usługi, jeśli zacznie się pogubić.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me