Przegląd VPNArea

ZMIENIŁEM, W JAKI SPOSÓB PORÓWNAMY RECENZJE!
Niedawno zaktualizowaliśmy nasz proces oceniania wszystkich recenzji w ProPrivacy.com. Szczegóły naszych nowych kryteriów punktacji można znaleźć tutaj

VPNArea

 • cennik

  Od 2,99 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • Windows

  • Android

  • iOS

  • System operacyjny Mac

  • Linux
 • Odblokowuje:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

ProPrivacy.com Wynik
9.3 z 10

streszczenie

VPNArea jest własnością Offshore Security LTD, firmy zarejestrowanej w Bułgarii, ale której serwery i wiadomości e-mail są przechowywane w Szwajcarii. VPN to usługa zero-logs, która zapewnia dostęp do serwerów na całym świecie. Jest to tani VPN, który ma bardzo dobrą reputację wśród swoich subskrybentów. W tej recenzji VPNArea przyglądamy się, dlaczego są tak lubiani przez swoich klientów.

Szybkie statystyki

 • Kraje
  70
 • Jednoczesne połączenia
  6
 • Jurysdykcja
  Bułgaria
 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  40,59 Mb / s

Recenzja wideo

Masz mało czasu? Sprawdź naszą szybką recenzję wideo VPNArea, aby dowiedzieć się więcej o tej doskonałej sieci VPN.

Przegląd VPNArea | ProPrivacy

Przegląd VPNArea | ProPrivacy

Przegląd VPNArea | ProPrivacy

Cena £

36 miesięcy

2,99 USD
na miesiąc

12 miesięcy

4,92 USD
na miesiąc

1 miesiąc

9,90 USD
na miesiąc

Konsumenci mogą kupić VPNArea za pośrednictwem trzech różnych planów subskrypcji. Koszt jest obniżany, im dłużej subskrybent zobowiązuje się. Oferta jednomiesięczna kosztuje 9,90 USD miesięcznie, co jest drogie, ale normalne w przypadku miesięcznego abonamentu VPN. Koszt zmniejsza się do 4,92 USD za abonament roczny. Jednak subskrypcja na 3 lata obniża koszt do zaledwie 2,99 USD miesięcznie, co jest trudną ceną do pokonania, biorąc pod uwagę to, co dostajesz za swoje pieniądze.

Chociaż VPNArea nie zapewnia bezpłatnego okresu próbnego, ma trzydziestodniową gwarancję zwrotu pieniędzy (14 dni na koncie 1-miesięcznym). Oznacza to, że możesz przetestować usługę przez cały tydzień i uzyskać zwrot pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony.

VPNArea zapewnia wiele różnych opcji płatności. Visa, Mastercard, Discover, American Express, UnionPay, JCB i Maestro są akceptowane. Użytkownicy mogą wybrać płatność za pomocą Bitcoin lub portfeli elektronicznych, takich jak PayPal, Payza i Webmoney.

Obsługiwane platformy płatnicze


Visa / MasterCard


Amex


Kryptowaluta

Odblokuj Netflix?

VPNArea
NordVPN
ExpressVPN

Netflix
iPlayer
Amazon Prime
Hulu

Jeśli chodzi o odblokowywanie treści, VPNArea jest znakomity. Ta usługa jest fanatycznym VPN dla Netflix, ponieważ może odblokować zawartość Netflix z całego świata. VPNArea pozwala oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią. W rzeczywistości jest to jedna z niewielu sieci VPN, która odblokowuje rzadsze usługi, takie jak RTE Ireland, włoski SkyGo i włoski Netflix. W VPNArea podoba nam się to, że słucha subskrybentów i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić odblokowanie usług, jeśli zostaną o to poproszeni..

cechy

Torrenting
Wszystkich serwerów 200
Kraje 70
Jednoczesne połączenia 6
Obsługa routera
Przekierowanie portów
Wybór portu
Obsługiwane routery ASUS GLi DD-WRT
Serwery z czystego metalu lub wirtualne Kombinacja

VPNArea ma pełny zestaw funkcji prywatności i bezpieczeństwa, które zapewniają wszystko, czego mogą potrzebować subskrybenci, w tym:

 • Brak zasad logów

 • Serwery w 70 krajach na całym świecie

 • Szyfrowanie OpenVPN i protokół IKEv2 VPN

 • Znakomita obsługa klienta

 • Doskonałe funkcje bezpieczeństwa (ochrona przed wyciekiem DNS)

 • Killswitch (Windows, Mac OSX, Android)

 • P2P dozwolone

 • Czat na żywo jest czynny całą dobę

 • 6 jednoczesnych połączeń

 • Automatyczne polączenie

 • Automatyczna zmiana adresu IP

 • Stunnel zaciemnia połączenia do omijania zapór ogniowych i ukrywania użycia VPN

 • Dedykowane adresy IP z dodatkiem prywatnego serwera

 • Odblokowuje Netflix US i BBC iPlayer

Szczególnie podobało nam się hojne sześć jednoczesnych połączeń VPNArea - co oznacza, że ​​abonenci mogą chronić wszystkie swoje urządzenia za pomocą tylko jednej subskrypcji. To sprawia, że ​​VPNArea jest idealny do domów rodzinnych, w których do ochrony jest wiele telefonów komórkowych, komputerów stacjonarnych i tabletów.

Co więcej, jest to jedna z niewielu sieci VPN, które zapewniają dedykowane adresy IP. Abonenci mogą płacić zaledwie 15 USD rocznie, aby dodać dedykowany adres IP z prywatnym serwerem do swojej istniejącej subskrypcji. Abonenci mogą uzyskać dedykowane IP w wielu punktach aktywnych, w tym w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Holandii i Australii. Jest to idealne rozwiązanie dla osób grających w pokera i innych wyspecjalizowanych grup (na przykład każdego, kto chce uruchomić serwery poczty lub gier).

Szybkość i wydajność

Testujemy VPNArea trzy razy dziennie przy użyciu naszego naukowego systemu testów prędkości opartego na serwerze. Testujemy serwery znajdujące się w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Hongkongu i Australii pod kątem średnich i najwyższych prędkości (serii).

Okazało się, że wyniki prędkości pobierania VPNArea są znacznie powyżej średniej. Dzięki pobraniu średnio poniżej 30 Mb / s - łatwo zrozumieć, dlaczego ta sieć VPN jest świetna do przesyłania strumieniowego Netflix lub innych ograniczonych strumieni HD.

Prędkości serii 70 Mb / s niekoniecznie są oślepiające - ale dowodzą, że ta sieć VPN ma dużo mocy i zawsze wykona zadanie, jeśli chodzi o zadania wymagające większej ilości danych.

Test prędkości VPNArea

Wycieki IP

Wykryto wyciek IPv4?
Wykryto wyciek WebRTC?
Limity danych
Ograniczenia przepustowości
Wykryto wyciek IPv6?
ProPrivacy.com SpeedTest (średnia) 40,59

Przetestowaliśmy VPNArea pod kątem wycieków na IPv4 i IPv6 za pomocą doskonałego narzędzia do testów szczelności ipleak.org. Z przyjemnością informujemy, że VPNArea nie doświadczył żadnych wycieków IP, DNS ani WebRTC w żadnym z połączeń. Jest to niezwykle imponujące, ponieważ wiele VPN-ów premium ma pewne wycieki na IPv6: VPNArea nie.

Możesz użyć ipleak.net, aby samodzielnie sprawdzić wycieki IP, DNS i WebRTC. Pamiętaj, aby zawsze używać prywatnego okna przeglądarki w przeglądarce, aby uniknąć problemów z pamięcią podręczną!

Podczas łączenia się z VPNArea, żądania DNS są obsługiwane przez zewnętrzne translatory DNS uruchomione przez Cloudflare. Jednak VPNArea zawsze zastępuje te żądania najpierw - co oznacza, że ​​ta sieć VPN jest całkowicie bezpieczna pod względem prywatności.

Być może jedynym minusem korzystania z usług rozpoznawania nazw Cloudflare DNS jest to, że nieznacznie przyspiesza czasy wyszukiwania DNS, co oznacza, że ​​czasy ładowania strony nieznacznie wzrosną, gdy VPNArea jest podłączony.

Prywatność

Obfuscation (podstęp)
Ochrona przed wyciekiem IPv4
Ochrona przed wyciekiem IPv6
Ochrona przed wyciekiem WebRTC
Wyłącznik awaryjny
Samoobsługowy / proxy DNS tak

VPNArea doskonale nadaje się do ochrony prywatności ze względu na swoją bazę w centralnych serwerach w Bułgarii i Szwajcarii. Dzięki temu dane subskrybentów są poza zasięgiem inwazyjnych jurysdykcji, takich jak Wielka Brytania i USA. Dodaj do tego fakt, że jest to VPN z zerowymi logami. Oznacza to, że nie przechowuje żadnych danych o swoich klientach, więc nie mają oni nic do przekazania władzom na żądanie.

Co więcej, VPNArea ma wyłącznik bezpieczeństwa w Mac OS X, Windows i Android, co oznacza, że ​​ta VPN jest idealna dla osób, które chcą bezpiecznie pobierać torrenty. Ponadto VPNArea korzysta z serwerów typu bare-metal, nad którymi ma pełną kontrolę - nawet jeśli zapewnia lokalizacje wirtualne.

Podsumowując, nie mamy wątpliwości, że VPNArea jest wyjątkowo dobry do celów związanych z prywatnością, a możliwość płacenia bitcoinami i bez podawania nazwy stwarza możliwość względnej anonimowości.

Szyfrowanie

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
Inne protokoły Double OpenVPN

VPNArea to VPN, który szczyci się silną i aktualną implementacją szyfrowania. Zapewnia dostęp do protokołów OpenVPN i IKEv2; oba są uważane za szyfrowanie na poziomie wojskowym.

Jeśli chodzi o OpenVPN, nagrodziliśmy VPNArea otrzymała pięć z pięciu za wdrożenie protokołu VPN Awards w Las Vegas.

Oto jak VPNArea implementuje OpenVPN w kanale sterowania:

 • 256-bitowy szyfr AES CBC

 • Uwierzytelnianie HMAC SHA 256

 • Uzgadnianie RSA 4096

 • Perfect Forward Secrecy with RSA + DH-4096

Kanał danych jest chroniony według podobnie wysokich standardów…

 • Szyfrowanie AES-256-CBC

 • Uwierzytelnianie HMAC SHA 256

Jest to wyjątkowo solidna implementacja OpenVPN, co oznacza, że ​​VPN można zaufać w celu zapewnienia silnego bezpieczeństwa.

Co więcej, VPNArea ma nawet nagrodę za błędy na swojej stronie internetowej, zachęcając hakerów White Hat do zarabiania pieniędzy na znajdowaniu luk w zabezpieczeniach u swoich klientów. Jest to doskonałe i pokazuje, że firma jest otwarta na chęć zapewnienia bezpieczeństwa na swojej platformie.

Obsługa klienta

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Całodobowe wsparcie
Czat na żywo
Długość gwarancji zwrotu pieniędzy 7
Bezpłatny okres próbny Nie

Jeśli chodzi o obsługę klienta, istnieje kilka sieci VPN, które kiedykolwiek testowaliśmy, które należą do tej samej ligi co VPNArea. Zarówno subskrybenci, jak i nie subskrybenci mają dostęp do całodobowej pomocy na czacie na żywo, a ich agenci są przyjaźni, kompetentni i pomocni.

Ponadto subskrybenci uzyskują dostęp do systemu biletowego do zadawania pytań za pośrednictwem poczty elektronicznej, przydatnej sekcji FAQ oraz przewodników konfiguracji dla wszystkich systemów operacyjnych oraz routerów DD-WRT i Tomato.

Dokładnie przetestowałem ich czat na żywo i stwierdziłem, że jest bezbłędny. Kiedy miałem bardzo techniczne pytanie dotyczące implementacji szyfrowania, powiedziano mi, że otrzymam odpowiedź za pośrednictwem systemu biletów e-mail. Odpowiedź była uprzejma i dała bezpośrednią odpowiedź na moje pytanie, wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi zarówno dedykowanych adresów IP, jak i funkcji bezpieczeństwa ich usług.

Wreszcie, VPNArea ma również dobrze zarządzane konta społecznościowe na Twitterze (@vpnareacom) i Facebooku (VPN Area - Offshore Security EOOD). Konsumenci mogą również zadawać pytania na tych platformach.

Doświadczenie użytkownika

Windows
Android
iOS
telefon Windows
System operacyjny Mac
Linux

Strona internetowa VPNArea jest dobrze przygotowanym i użytecznym dodatkiem do usługi. Mnóstwo informacji jest dostępnych w sekcji FAQ, a gdy subskrybenci zalogują się do obszaru członka, uzyskają dostęp do przydatnych przewodników konfiguracji i zasobów.

Rejestracja w VPNArea jest niezwykle łatwa, a użytkownicy nie muszą przekazywać żadnych inwazyjnych danych, takich jak nazwiska. Adres e-mail jest potrzebny do korespondencji, jednak możesz zdecydować się na dołączenie przy użyciu adresu e-mail nagrywarki, aby zwiększyć bezpieczeństwo, jeśli chcesz.

Aplikacja Windows

Podobnie jak w przypadku wszystkich aplikacji VPNArea, klient Windows VPN jest po prostu przejrzysty i łatwy w użyciu. Menu ustawień jest łatwe w nawigacji, a użytkownicy mogą szybko zmienić dowolne ustawienia, które chcą włączyć przełącznik kills lub zaciemnianie, na przykład.

Prędkości na kliencie Windows są znakomite, a my mogliśmy przesyłać strumieniowo przez wiele godzin bez przerw. Nigdy nie doświadczyliśmy żadnych awarii ani innych zakłóceń.

Dostępny jest wyłącznik bezpieczeństwa, aby zatrzymać wyciek danych VPN, jeśli połączenie zostanie przerwane, co oznacza, że ​​ta sieć VPN jest idealna do torrentowania z zachowaniem prywatności. Ochrona przed wyciekiem DNS jest również dostępna w kliencie, co jest świetne.

Auto-IP Changer pozwala użytkownikom ustawić czas do zmiany adresu IP. Użytkownicy mogą ustawić VPN tak, aby działał jak tylko system Windows się uruchomi, automatycznie łączył się z ostatnim serwerem, którego używał, sprawdzał dostępność aktualizacji, a także włączał ochronę przed wyciekiem IPv6.

Inne platformy

VPNArea oferuje doskonałe aplikacje Mac OSX, iOS, Android i Linux VPN GUI na kilku dystrybucjach. Wszyscy klienci zapewniają pełny zestaw funkcji. Warto zauważyć, że ich iOS VPN domyślnie implementuje szyfrowanie IKEv2 i nie ma wyłącznika bezpieczeństwa. Z OpenVPN można jednak korzystać, łącząc się za pośrednictwem aplikacji ConnectVPN connect.

Poza tym wszystkie platformy są bardzo podobne i wszystkie zapewniają jednakową wydajność pod względem prędkości i stabilności. Routery, takie jak DD-WRT, oprogramowanie układowe Merlin i Tomato, są również kompatybilne, a instrukcje konfiguracji dotyczące konfiguracji każdej platformy można znaleźć w obszarze tylko dla członków VPNArea. Przetestowaliśmy aplikacje VPN na iOS i Androida z połączeniem IPv4 i stwierdziliśmy, że są łatwe w użyciu; żadna nie doznała wycieków IP. Sprawdziliśmy także klienta Mac VPN zarówno na IPv4, jak i IPv6, ponownie nie wykryto wycieków, co jest doskonałe.

Końcowe przemyślenia

VPNArea to wysoce bezpieczny dostawca VPN z siedzibą w Bułgarii i hostowany w Szwajcarii. Jest to kompleksowa usługa z doskonałymi aplikacjami na wszystkie platformy. Jeśli chodzi o koszt subskrypcji, zasady braku logów, 256-bitowe szyfrowanie AES, wykrywanie wycieków DNS, killswitch - i inne dodatkowe funkcje są naprawdę wyjątkowe.

Obsługa klienta nie mogłaby być lepsza z tym dostawcą i zawsze chętnie pomaga konsumentom w odblokowaniu treści. Co więcej, jest to jedna z niewielu usług, które wciąż odblokowują iPlayer i Netflix US w 2020 roku.

Dostępność dedykowanych adresów IP z prywatnym serwerem jest doskonała i będzie dla niektórych punktem sprzedaży. Podsumowując, ta VPN jest świetnym, wszechstronnym urządzeniem, które zdecydowanie warto przetestować dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Jeśli podoba ci się ta usługa, trzyletnia subskrypcja jest warta swojej ceny.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me