Przegląd VPNht

VPNht

 • cennik

  Od 3,34 USD
  / miesiąc

ProPrivacy.com Wynik
6.9 z 10

streszczenie

VPN.ht to dostawca wirtualnej sieci prywatnej (VPN), który koncentruje się przede wszystkim na pomaganiu użytkownikom w uzyskiwaniu dostępu do witryn zablokowanych w ich krajach. VPN.ht twierdzi, że zapewnia dostęp do stron takich jak Netflix, Spotify, Gmail, Skype, a nawet Google. W tak przystępnej cenie VPN.ht może być najlepszym rozwiązaniem, jeśli ich roszczenia okażą się prawdziwe. Biorąc pod uwagę, że VPN.ht był automatycznie dołączany do widelca PT.io klienta Popcorn Time (nie jest już dostępny), można jedynie założyć, że w jego słowach jest prawda. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czytaj dalej naszą szczegółową recenzję na VPN.ht poniżej!

Szybkie statystyki

 • Jurysdykcja
  Hongkong
 • Jednoczesne połączenia
  3)
 • Kraje
  24
 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  0 Mb / s

cechy

Jednoczesne połączenia 3)
Kraje 24

VPN.ht oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak:

 • 128 serwerów w 24 krajach
 • Nieograniczone dane & pasmo
 • 100% anonimowa rejestracja
 • Wsparcie P2P
 • Do 3 jednoczesnych połączeń
 • Nieograniczone prędkości
 • Nieograniczone przełączanie serwerów

Przy liczbie serwerów oferowanych przez VPN.ht nie powinieneś mieć trudności z dostępem do treści kraju, do którego chcesz uzyskać dostęp. Ponadto dzięki nieograniczonemu przełączaniu serwerów możesz swobodnie sprawdzać, które serwery najlepiej pasują do Twoich potrzeb.

Jeśli chodzi o protokoły, VPN.ht oferuje standardowe protokoły TCP i UDP za pośrednictwem OpenVPN, a także PPTP i L2TP.

Inteligentny DNS

Inteligentny DNS służy głównie do odblokowywania treści ograniczonych geograficznie - pomyśl o witrynach takich jak Netflix i Hulu. Chociaż Smart DNS nie oferuje funkcji bezpieczeństwa ani prywatności, może być niezwykle przydatny w połączeniu z VPN.

W związku z tym VPN.ht jest jednym z niewielu dostawców VPN, który obejmuje bezpłatny Smart DNS przy zakupie jednego z ich planów. Jest to niezwykle przydatne, ponieważ VPN.ht jest już jednym z tańszych VPN. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług Smart DNS, odwiedź naszą stronę internetową poświęconą całkowicie temu tematowi, klikając tutaj.

Odwiedź VPN.ht »

Szybkość i wydajność

Ważną częścią wyboru najlepszej sieci VPN jest testowanie jej wydajności pod kątem prędkości i wycieków. Aby zobaczyć wyniki VPN.ht w tej części recenzji, czytaj dalej poniżej!

Testowanie prędkości

W naszych recenzjach umieściliśmy naukowy i obiektywny sposób pomiaru prędkości różnych sieci VPN. Chociaż VPN.ht został przetestowany dopiero w marcu, jego dotychczasowe wyniki są dość dobre. VPN.ht uzyskał średnią prędkość pobierania 25,6 Mbps i maksymalną prędkość pobierania 97,3 Mbps. Więcej porównań prędkości już wkrótce.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wykonywania tych testów prędkości, odwiedź tutaj.

Testy szczelności

ProPrivacy.com SpeedTest (max / burst) Nie dotyczy
ProPrivacy.com SpeedTest (średnia) Nie dotyczy

Korzystając ze strony ipleak.net, przetestowałem VPN.ht pod kątem wycieków - w tym wycieków IP, DNS i WebRTC. Na szczęście VPN.ht wrócił negatywnie dla wszystkich wycieków. Aby uzyskać więcej informacji na temat wycieków IP, zobacz nasz Kompletny przewodnik po wyciekach IP.

Cena £

1 miesiąc

3,34 USD
na miesiąc

VPN.ht jest oferowany w tak niskiej cenie, że nawet brak bezpłatnego okresu próbnego nie jest nawet warty kłótni. Możesz wybrać jedną z dwóch różnych opcji płatności (miesięcznie & roczny). Dostępne są następujące opcje:

 • Co miesiąc - 1,00 USD za pierwszy miesiąc & następnie 4,99 USD / miesiąc
 • Rocznie - 39,99 USD rocznie

Oprócz niskich cen VPN.ht oferuje również 100% gwarancję zwrotu pieniędzy przez pierwsze 30 dni usługi. Jest to szczególnie przydatne, jeśli wybierzesz opcję roczną, ponieważ możesz odpocząć, jeśli nie polubisz usługi.

VPN.ht oferuje asortyment różnych metod płatności, w tym Bitcoin! Powinieneś jednak pamiętać, że używanie Bitcoin nie jest całkowicie anonimowe; dostawca VPN nadal będzie miał twój adres IP. Metody płatności oferowane przez VPN.ht obejmują:

 • Główne karty kredytowe (Visa, MasterCard, Amex, Discover)
 • PayPal
 • kryptowaluty
 • PaymentWall
 • ideał
 • I więcej!

Łatwość użycia

Witryna VPN.ht jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika i łatwa w nawigacji, chociaż tak twierdzi "całkowicie anonimowy" jest fałszywe (żadna sieć VPN nie jest całkowicie anonimowa). Wszystkie główne linki są dostępne u góry każdej strony, a strona główna zawiera istotne i przydatne informacje. Ponadto można uzyskać dostęp do Warrant Canary i warunków korzystania u dostawcy na dole każdej strony - a także przydatne narzędzia i artykuły na blogu.

Kolejną niesamowitą funkcją witryny VPN.ht jest możliwość zmiany języka tekstu witryny. Możesz wybierać między angielskim, holenderskim, francuskim i niemieckim.

VPN.ht Obsługa klienta

VPN.ht nie oferuje czatu na żywo, ale jego system wsparcia oparty na biletach oferuje szybki czas reakcji dzięki przydatnym rozwiązaniom. Oprócz tego VPN.ht oferuje także wiele różnych artykułów pomocy i przewodników konfiguracji.

Proces

Rejestracja w VPN.ht jest nie tylko niezwykle łatwa, ale wymaga tylko adresu e-mail i hasła. Ponadto VPN.ht nie wymaga adresu rozliczeniowego, a tytułem faktury jest „Klient anonimowy”. Jest to wyjątkowo idealne, jeśli nie chcesz, aby twoja VPN miała twoje pełne imię i nazwisko.

Klient systemu Windows

Konfiguracja VPN.ht jest niezwykle łatwa, a korzystanie z niej jeszcze łatwiejsze. Omówię szczegółowo, jak korzystać z VPN.ht z systemem operacyjnym Windows poniżej.

 1. Pobierz odpowiedni plik dla swojego systemu operacyjnego
 2. Postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji
 3. Pojawi się interfejs VPN.ht
 4. Pod Zaloguj sie, Zaloguj się
 5. Wybierz Połącz się z VPN połączyć
 6. Pod Serwery, wybierz żądany serwer
 7. Wybierz Preferencje
 8. Pod Szyfrowanie, wybierz menu rozwijane
 9. Wybierz żądane szyfrowanie (zalecane 256-bitowe AES)
 10. Pod Generał, możesz sprawdzić lub odznaczyć różne ustawienia

Otóż ​​to! Oficjalnie korzystasz z VPN.ht.

Proszę zanotować: Klient pulpitu VPN.ht jest obecnie w fazie testowej i może być niestabilny.

Inne platformy

VPN.ht jest dostępny dla systemów Windows, Mac OSX, Android i iOS.

Android & iOS

Gdy próbowałem pobrać aplikację VPN.ht na moje urządzenie iOS, w sklepie z aplikacjami pozostała mi niekończąca się ikona ładowania. Nie jestem pewien, czy jest to problem na moim urządzeniu, czy w ogóle szerszy problem. Jest to jednak nieco oczekiwane, ponieważ aplikacje są nadal w fazie testowania.

Prywatność i ochrona

VPN.ht ma siedzibę w Hongkongu, co oczywiście oznacza, że ​​nie podlegają one przepisom takim jak US Patriot Act. Co więcej, w Hongkongu znajdują się również jedne z najlepszych na świecie środków przeciw cenzurze. Hongkong nie tylko odwraca się od cenzury, ale zapewnia swoim obywatelom głównie otwarty i bezpłatny dostęp do Internetu. Władze Hongkongu i urzędnicy państwowi przyznają obywatelom ich prawo do wolności słowa (i prasy). Co więcej, nie wymagają również VPN z Hongkongu do przechowywania logów.

I chociaż Hongkong kryminalizuje działania internetowe obejmujące materiały chronione prawem autorskim lub dystrybucję nieprzyzwoitych obrazów, kraj nie jest rzadkością, gdy przestrzega kryminalizacji naruszeń praw autorskich, a dystrybucja nieprzyzwoitych zdjęć jest silnie skoncentrowana na pornografii dziecięcej. Podsumowując, Hongkong jest nadal idealnym miejscem dla VPN.ht, szczególnie dla użytkowników zainteresowanych prywatnością.

Śledzenie strony internetowej

VPN.ht śledzi Cię za pomocą kilku różnych usług Google (takich jak Double Click). Jeśli chcesz uniknąć śledzenia przez inne witryny, przeczytaj o rozszerzeniu Privacy Badger tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zatrzymać śledzenie cię przez strony internetowe, kliknij tutaj.

Procesor płatności

Po kilku próbach zidentyfikowania procesora płatności VPN.ht przestałem obsługiwać wiadomości. Z jakiegokolwiek powodu VPN.ht nie chce odpowiedzieć na pytanie. Jeśli otrzymam jakieś wiadomości dotyczące procesora płatności za ich usługę, zaktualizuję je tutaj.

Protokoły szyfrowania

VPN.ht oferuje 64-bitowe szyfrowanie Blowfish, 128-bitowe szyfrowanie AES i 256-bitowe szyfrowanie AES za to szyfr kanału sterującego. Najlepszym i najbezpieczniejszym wyborem jest 256-bitowy AES, ponieważ po połączeniu z szyfrowaniem oferuje wojskowe szyfrowanie 256-bitowy szyfr kanału danych AES. Zapewnia również RSA-2048 dla kluczy i HMAC SHA1 (160-bit) dla uwierzytelniania skrótu SHA.

Oprócz swoich silnych funkcji bezpieczeństwa VPN.ht oferuje również testowanie szczelności DNS za pośrednictwem swojej strony internetowej, bezpłatny serwer proxy oraz funkcję „Jakie jest moje IP” również dostępną za pośrednictwem ich strony internetowej.

Końcowe przemyślenia

Po przejściu ze zintegrowanej sieci Popcorn Time VPN do własnej usługi VPN, VPN.ht zdecydowanie osiąga najlepsze wyniki w zakresie VPN. Mimo to jego aplikacje są w fazie testów, co oznacza, że ​​usługa VPN może nie być tak bezpieczna i prywatna, jak sobie tego życzysz..

Podsumowując, VPN.ht jest zdecydowanie wart uwagi, gdy odnawiają i aktualizują swoją usługę VPN i funkcje. Przynajmniej ich twierdzenia są prawdziwe: możesz łatwo uzyskać dostęp do zablokowanych treści.

Wypróbuj usługę dla siebie, klikając poniższy przycisk!

Wejdź na VPN.ht

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me