Recenzja AnonymousVPN

Anonimowy VPN

 • cennik

  Od 12,00 $
  / miesiąc

ProPrivacy.com Wynik
5 z 10

streszczenie

Anonimowy VPN to wirtualna prywatna sieć z siedzibą na Seszelach. Anonimowy VPN to jedna z mniejszych, mniej znanych usług na rynku prywatności online, ma kilka dobrych funkcji, które wskazują pozytywną przyszłość dla usługi VPN. Jednak nasze testy wykazały, że VPN nie jest jeszcze w stanie konkurować z najwyższymi segmentami rynku VPN. W tym Anonimowym przeglądzie VPN szczegółowo przyglądamy się aspektom bezpieczeństwa i prywatności tej usługi, a także oferowanym przez nią funkcjom, wartości do ceny i nie tylko, aby dowiedzieć się, czy ta usługa jest warta twoich pieniędzy.

Szybkie statystyki

 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  19,1 Mb / s
 • Jurysdykcja
  Seszele
 • Jednoczesne połączenia
  3)
 • Kraje
  25

cechy

Funkcje pakietu firmy to:

 • Serwery w 25 krajach
 • Brak limitów wykorzystania danych
 • Dozwolone trzy jednoczesne połączenia
 • P2P dozwolone
 • OpenVPN i bezpieczeństwo protokołu informacji (IPSec)
 • Wielojęzyczna strona internetowa
 • Konto próbne po niskiej cenie
 • Wyłącznik awaryjny
 • Niestandardowa aplikacja dla systemów Windows, Mac i Android
 • Aplikacja innej firmy na iOS i Linux

Apple nie zezwala firmom na udostępnianie aplikacji na iPhone'y i iPady bez ich zgody. Ten proces zatwierdzania może potrwać lata. Dlatego nie jest niczym niezwykłym, że stosunkowo nowa firma nie ma niestandardowej aplikacji dostępnej na iOS. Jednak szyfrowanie OpenVPN jest najlepszą dostępną ochroną VPN dla internetowych usług ochrony prywatności i możesz połączyć się z Anonimowym VPN za pomocą zewnętrznego połączenia OpenVPN dla iOS. OpenVPN Connect jest dostępny w sklepie Apple za darmo. Na stronie Anonimowego VPN dostępne są pliki konfiguracyjne, dzięki którym ta aplikacja będzie działać na wszystkich serwerach. Podobne rozwiązanie jest dostępne dla użytkowników systemu Linux. Sieć serwerów zapewnia dostęp do lokalizacji w 25 krajach.

Odwiedź Anonimowy VPN »

Szybkość i wydajność

Testowałem prędkość Anonimowego VPN z testmy.net. Testy te zostały przeprowadzone w Nottingham w Wielkiej Brytanii, przy użyciu mieszkaniowego serwisu internetowego Virgin Media. Testowałem wydajność trzech anonimowych serwerów VPN. Były to serwery w Wielkiej Brytanii i Irlandii, które przetestowałem na połączeniu z Londynem w Wielkiej Brytanii oraz serwer Anonymous VPN US, który przetestowałem na połączeniu z Miami.

Bloki na wykresie przedstawiają maksymalne, minimalne i średnie prędkości w ciągu pięciu przebiegów testowych. Zobaczysz również rekordy dla testów w Londynie i Miami bez włączonej sieci VPN. Daje to wyobrażenie o wpływie sieci VPN na szybkość podstawowej usługi internetowej. Użyłem IPLocation.net do wykrycia rzeczywistych lokalizacji każdego serwera VPN. Serwer w Wielkiej Brytanii znajdował się w Londynie, serwer w Irlandii w Dublinie, a serwer w USA w Manassas w stanie Wirginia.

Anonimowy test prędkości VPN

Wykresy pokazują najwyższe, najniższe i średnie prędkości dla każdego serwera i lokalizacji. Zobacz nasze wyjaśnienie testu pełnej prędkości, aby uzyskać więcej szczegółów. Każdy serwer z grubsza zmniejszył o połowę prędkość połączenia internetowego, co wcale nie jest świetne. Na szczęście szybkość mojej podstawowej usługi internetowej była tak dobra, że ​​sieć VPN nie uszkodziła odtwarzania strumieniowego wideo. Jednak każdy, kto ma wolniejszy dostęp do Internetu, może bardzo ucierpieć.

Przeprowadziłem więcej testów z ipleak.net podczas połączenia z serwerem Anonymous VPN US. W tych testach sprawdzono, czy połączenia z serwerami systemu nazw domen (DNS) ujawniają moją lokalizację. Za każdym razem, gdy przeglądarka pobiera stronę, musi ona najpierw odwoływać się do adresu internetowego dla danego adresu internetowego. Odbywa się to poprzez dostęp do serwera DNS.

Twoja sieć VPN musi zarządzać tymi połączeniami, ponieważ można je obserwować podczas korzystania z Internetu. Jeśli Twoja przeglądarka wybierze serwer DNS, który jest nielogicznie oddalony od jego lokalizacji, szpiedzy mogą stwierdzić, że tak naprawdę nie jesteś tam, gdzie się wydajesz. Test ipleak.net pokazał moją lokalizację jako Wirginii.

Wszystkie połączenia DNS były kierowane do jednego serwera DNS, również w Wirginii. Drugie ryzyko wycieku wynika z systemu o nazwie Web Real-Time Communication (WebRTC). Jest to magazyn danych w przeglądarce, który pomaga przyspieszyć interaktywne aplikacje. Sprawdzanie tych informacji nie ujawniło mojej prawdziwej lokalizacji.

Ponownie sprawdziłem współczynniki wycieku IP na innej stronie testowej, doileak.net. Wyniki tych testów potwierdzają wyniki ipleak.net. Anonimowy VPN skutecznie ukrył moją prawdziwą lokalizację. Jedynym błędem było to, że ustawienia strefy czasowej mojego systemu operacyjnego były inne niż strefa czasowa mojej zgłoszonej lokalizacji. Mój ISP nie używa adresów IPv6, więc nie mogłem testować pod kątem wycieków IPv6.

Ceny i plany

1 miesiąc

12,00 $
na miesiąc

Anonimowy VPN ma jeden pakiet usług. Oferuje trzy okresy subskrypcji dla tego planu. Nie ma bezpłatnego okresu próbnego, ale możesz odzyskać pieniądze, jeśli zarejestrujesz się w miesięcznych lub rocznych planach subskrypcji. Musisz tylko poprosić o anulowanie konta w ciągu 14 dni od subskrypcji.

Anonimowe ceny VPN

Za jedyne 2 USD możesz mieć pełny dostęp do usługi przez trzy dni. Jest to doskonały sposób na wypróbowanie VPN i upewnienie się, że jest on odpowiedni dla Ciebie, zanim zdecydujesz się na dłuższy okres. Wiele usług VPN oferuje szeroki zakres opcji płatności. Możesz jednak płacić tylko za Anonimowy VPN kartą kredytową. Szkoda, ponieważ wielu klientów VPN lubi płacić Bitcoinem lub PayPal.

Prywatność i ochrona

Anonimowa aplikacja VPN pozwala wybrać, czy chcesz używać OpenVPN, czy IPSec. OpenVPN to najlepszy system dla VPN. Jednak IPSec jest również bardzo ceniony. Cisco Systems to stworzył. Cisco jest największym na świecie producentem routerów internetowych i oprogramowania. Obie implementacje obejmują szyfrowanie Advanced Encryption Standard (AES) za pomocą 256-bitowego klucza. To najlepsza ochrona obecnie dostępna na rynku VPN.

Anonimowy VPN używa uzgadniania RSA z kluczem 2048-bitowym. Jest to standardowa długość klucza w branży VPN. Jednak najlepsze VPN wykorzystują 4096-bitowe klucze dla dodatkowego bezpieczeństwa. Niestabilne sieci VPN używają 1024-bitowych kluczy. W związku z tym implementacja Anonimowego VPN zapewnia najbardziej powszechny poziom ochrony - nie najlepszy - ale na pewno nie najgorszy. Jest wystarczająco bezpieczny, aby zachować prywatność danych. Właściciele iPhone'ów i iPadów (łączących się za pomocą połączenia OpenVPN) otrzymują pełną ochronę OpenVPN podczas korzystania z Anonimowego VPN. Jednak brakuje im drobnych dodatków, które firma wbudowała w swoją niestandardową aplikację.

Kluczową funkcją bezpieczeństwa, którą otrzymują właściciele urządzeń z systemami Windows, Mac i Android, jest wyłącznik awaryjny. Prawdopodobnie wystąpiła sytuacja, w której nie można połączyć się z Internetem. Po nawiązaniu połączenia wszystkie aplikacje będą próbowały się połączyć ponownie. Jest to problem bezpieczeństwa, ponieważ nie można dyktować kolejności, w jakiej się łączą. Jeśli VPN nie jest pierwszą aplikacją, która ponownie ustanowi swoją usługę, te aplikacje, które zaczną najpierw wysyłać wiadomości internetowe, ujawnią Twoją prawdziwą tożsamość. Dlatego przełącznik zabicia jest tak ważny. Zapewnia to, że żadna aplikacja nie będzie mogła się ponownie połączyć, zanim nie zostanie utworzone bezpieczne łącze VPN.

Prywatność

Seszele to dobra lokalizacja dla usługi VPN. Jest to poza zasięgiem zastraszania tajnych służb głównych mocarstw. To także daleko, daleko od głównych centrów prawnych w Los Angeles, Nowym Jorku i Londynie. Właściciele praw autorskich mogą wszcząć postępowanie przeciwko osobom, które pobierają swoją własność za pośrednictwem sieci P2P. Jednak nie są skłonni do wysiłku i kosztów lotu na Seszele. Anonimowy VPN nie prowadzi dzienników aktywności, co jest dobrym znakiem, że będzie chronić twoją prywatność. Ponadto firma otwarcie oświadcza, że ​​zezwala na pobieranie P2P w swojej sieci.

Na wypadek, gdyby policja lub prawnicy otrzymali orzeczenia sądowe zmuszające firmę do przekazania akt, chcesz się upewnić, że nie ma w aktach niczego, co mogłoby zmapować twoją prawdziwą tożsamość na fałszywy adres, który przypisuje ci VPN . Niestety, Anonimowy VPN prowadzi dzienniki połączeń. Te zapisy określają, z którymi serwerami się łączyłeś i kiedy.

Rejestrują również ilość pobranych danych. Analiza ruchu (atak e2e na czas) oznacza, że ​​te informacje są wszystkim, czego potrzebują prawnicy zajmujący się egzekwowaniem prawa lub prawami autorskimi, aby przebić się przez prywatność, jaką ma zapewnić VPN. Co gorsza, firma nie podaje okresu, przez który przechowuje te dzienniki w aktach. Warto również zauważyć, że Anonimowy VPN nie czyni cię całkowicie anonimowym. Sieci VPN zapewniają prywatność, a nie anonimowość. Niestety z powodu dzienników połączeń przechowywanych przez tę sieć VPN - prywatność nie jest tak dobra, jak mogłaby być.

Łatwość użycia

Logować się

Gdy będziesz gotowy do subskrypcji AnonymousVPN, przejdź do sekcji cenowej na stronie głównej i kliknij "Kup Teraz" przycisk pod wybranym okresem subskrypcji. Witryna przeniesie Cię do strony koszyka. Kliknij przycisk Kasa, aby kontynuować. Twoim kolejnym zadaniem jest zarejestrowanie konta. Na koniec musisz wprowadzić dane karty kredytowej, aby kupić subskrypcję.

Otrzymasz dwa e-maile od Anonimowego VPN. Pierwszy z nich potwierdza twoje członkostwo danymi do logowania, które skonfigurowałeś na stronie rejestracji. To są twoje dane uwierzytelniające w obszarze klienta. Nazwa użytkownika i hasło do aplikacji znajdują się w drugim otrzymanym e-mailu. Ten e-mail zawiera również łącza do pobierania plików dla aplikacji. Kliknij link do swojego systemu operacyjnego, aby pobrać instalator. Aplikacja zainstaluje się sama. Właściciele urządzeń z iOS i komputerów z systemem Linux muszą przejść do bazy wiedzy, aby uzyskać instrukcje instalacji.

Klient anonimowego VPN dla Windows VPN

Instalator tworzy skrót do aplikacji.

Po otwarciu aplikacji musisz podać nazwę użytkownika i hasło. Hasło jest inne niż hasło dla obszaru klienta witryny. Przed zalogowaniem kliknij symbol suwaka w prawym dolnym rogu interfejsu. Spowoduje to otwarcie strony ustawień aplikacji.

Sprawdź "Zapamiętaj nazwę użytkownika i hasło" abyś nie musiał wpisywać swoich danych logowania przy każdym otwarciu aplikacji. Możesz kliknąć ikonę suwaków, aby w dowolnym momencie powrócić do strony Ustawienia. Ta strona umożliwia włączenie przełącznika „zabicia”, który zapewnia, że ​​VPN zawsze chroni cię podczas uzyskiwania dostępu do Internetu. Możesz także wybrać tutaj, czy połączenie z VPN ma działać przez protokół UDP (User Datagram Protocol), czy protokół TCP (Transmission Control Protocol).

Ogólnie lepiej jest z UDP. Jest znacznie szybszy niż TCP i jest przydatny w aplikacjach interaktywnych, takich jak czat i telefonia IP. Jest także lepszy do przesyłania strumieniowego. Możesz wybrać system VPN używany przez aplikację. Dostępne opcje to IPSec lub OpenVPN. Oba używają silnego szyfrowania, ale Open VPN jest najlepszy. Kliknij ikonę suwaka, aby zamknąć panel Ustawienia.

Domyślnym wyborem serwera dla aplikacji jest automatyczny przydział. Jeśli jednak chcesz, aby pojawiał się w określonym miejscu, ustaw ten atrybut na nazwany kraj. Kliknij strzałkę w dół na końcu pola Region, aby uzyskać listę serwerów, a następnie kraj, w którym chcesz uzyskać dostęp do stron internetowych.

Kliknij przycisk Połącz, aby aktywować VPN. Ten przycisk Połącz zmieni się na Rozłącz po ustanowieniu połączenia VPN.

Kłódka przy przycisku Połącz / Rozłącz zmienia kolor na zielony, gdy VPN działa.

Usługi przesyłania strumieniowego

Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii połączyłem się z serwerem Anonymous VPN w Stanach Zjednoczonych, aby móc oglądać telewizję z Ameryki. Mam konto Netflix i był w stanie oglądać tam filmy z amerykańskiej biblioteki. Systemy wykrywania Netflix VPN są trudne. Przemysł VPN wykorzystuje je jako kamień milowy. Niewiele VPN może dostać się do Netflix z zagranicy, więc był to doskonały wynik.

Uzyskałem także dostęp do stron ABC i NBC po połączeniu z serwerem w USA. Kontrola dostępu ABC jest w rzeczywistości bardziej wszechstronna niż kontrola Netflix. NBC nie próbuje bardzo mocno blokować dostępu zagranicznego i prawie każda usługa VPN może się do niego dostać. ABC zauważył VPN i zablokował odtwarzanie filmów. NBC pozwól mi obejrzeć. Z Hiszpanii próbowałem uzyskać dostęp do brytyjskich witryn wideo. Niestety VPN nie mógł mnie wprowadzić do BBC iPlayer. Mógłbym oglądać filmy na stronach Channel 4 i ITV.

Inne platformy

Anonimowa aplikacja VPN jest dostępna dla systemów operacyjnych Windows, Android, Mac OS X i macOS. Na stronie znajdują się instrukcje dotyczące pobierania bezpłatnego interfejsu dla OpenVPN, a następnie dostosowywania go za pomocą plików z anonimowego VPN. Te instrukcje są skierowane do użytkowników urządzeń z systemami iOS i Linux. Jednak oprogramowanie OpenVPN Connect jest również dostępne dla systemów Windows i Mac. Pliki konfiguracyjne udostępniane przez Anonimowy VPN nie są specyficzne dla systemu operacyjnego. Zapewnia to kolejną opcję dla użytkowników systemów Windows, Mac i Android.

Końcowe przemyślenia

Bardzo podobało mi się korzystanie z aplikacji Anonymous VPN. Projektanci ustawili sterowanie na odpowiednim poziomie, aby zadowolić wszystkich. Ci, którzy nie wiedzą dużo o technologii sieciowej, muszą tylko wybrać lokalizację i nacisnąć przycisk Połącz, aby korzystać z VPN. Usługa jest przeznaczona również dla tych, którzy chcą wybrać opcję połączenia przez UDP lub TCP i korzystania z OpenVPN lub IPSec.

Problem z dostaniem się do BBC iPlayer oznacza, że ​​brytyjscy emigranci i podróżnicy raczej nie wybiorą tej sieci VPN. Usługa jest dość droga, ale nie może konkurować z najlepszymi usługami w podobnym przedziale cenowym. Mimo to ogólnie jestem przekonany, że polecam Anonimowy VPN (o ile nie jesteś Brytyjczykiem za granicą). Jednak dzięki lepszym wyborom za podobną cenę naprawdę lepiej jest dostać coś innego.

Odwiedź Anonimowy VPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me