Recenzja EarthVPN

EarthVPN

 • cennik

  Od 3,06 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • iOS

  • Android

  • Linux

ProPrivacy.com Wynik
6 z 10

streszczenie

EarthVPN ostatnio robi fale (przepraszam za mieszane metafory!) Dzięki oferowaniu bardzo taniej usługi, która nie prowadzi dzienników i zapewnia kilka bardzo zaawansowanych funkcji. Niektórzy ludzie uważali tę umowę za „zbyt piękną, aby mogła być prawdziwa”, w rzeczywistości oskarżyli ją o bycie „plaster miodu” (zupełnie bez żadnych dowodów!). Oczywiście nie mogliśmy się doczekać, aby przetestować tego ekscytującego nowego dostawcę, a zobaczysz, że podobało nam się jego poświęcenie prywatności, niska cena i zestaw funkcji, ale martwiliśmy się trochę o pewne problemy z wydajnością.

Szybkie statystyki

 • Kraje
  54
 • Jednoczesne połączenia
  3)
 • Jurysdykcja
  Cypr
 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  22,66 Mbps

cechy

Torrenting
Wszystkich serwerów 190
Kraje 54
Jednoczesne połączenia 3)
Obsługa routera
Obsługiwane routery DD-WRT
Serwery z czystego metalu lub wirtualne Połączenie
Przekierowanie portów
Wybór portu

 • Brak dzienników
 • Szyfrowanie AES OpenVPN (dostępne 265 bitów)
 • Dostępne SSTP
 • Akceptuje płatności Bitcoin i ma solidny system, aby zapobiec powiązaniu innych transakcji z użytkownikami
 • Do 3 jednoczesnych urządzeń (za niewielką opłatą)
 • Dobre prędkości SSTP

Prędkości i wydajność

Przetestowaliśmy połączenie VPN przy użyciu naszego 20-megapasmowego łącza internetowego w Wielkiej Brytanii. Testy prędkości obniżyły moje połączenia o ponad połowę do około 9 Mb / s na serwerze w Londynie i 12 Mb / s na serwerze w Szwajcarii. To nie jest strasznie dobre, ale nie najgorsze VPN, jakie kiedykolwiek spotkałem.

Ponieważ byliśmy trochę rozczarowani początkowymi testami OpenVPN, próbowaliśmy połączyć się przy użyciu protokołu UPD (który jest teoretycznie szybszy). Nie miało to jednak większego znaczenia. Wynik SSTP był jednak bardzo dobry, przy prędkościach zbliżonych do 18 Mb / s.

Postanowiliśmy poddać połączenie OpenVPN nieco więcej testom i stwierdziliśmy, że wyniki były bardzo zależne od serwera, a wiele europejskich serwerów okazało się szybszych niż lokalne brytyjskie. Czasami mieliśmy jednak problemy z połączeniem się z niektórymi serwerami (zwłaszcza tymi w Holandii). Jeśli chodzi o niezawodność, podczas naszego okresu testowego nie mieliśmy żadnych rozłączeń. Ostatnim testem, który przeprowadziliśmy, było sprawdzenie wycieków DNS, a EarthVPN przeszedł bezbłędnie.

Testy szczelności

ProPrivacy.com SpeedTest (średnia) 22,66
Limity danych
Ograniczenia przepustowości
Wykryto wyciek IPv4?

Cena £

1 miesiąc

3,06 USD
na miesiąc

Podstawowy pakiet VPN jest dostępny w niezwykle przystępnej cenie 3,99 USD miesięcznie (lub 39,99 USD rocznie), co czyni EarthVPN prawie najtańszą usługą, którą jeszcze sprawdziliśmy. Za tak niską cenę możesz spodziewać się nieco ograniczonego zestawu funkcji, ale nawet najbardziej podstawowy pakiet zapewnia dostęp do funkcji, za które wielu innych dostawców VPN pobiera znacznie więcej za * (lub wcale ich nie oferuje), w tym PPTP / L2TP / SSTP / OpenVPN Protokoły i dostęp do 87 lokalizacji serwerów w 32 krajach (w tym serwerów w Azji, Stanach Zjednoczonych i Europie oraz w Australii, Nowej Zelandii, Afryce Południowej, Panamie, Brazylii i Turcji). Dodatkowe opcje można kupić za 1,99 USD miesięcznie i obejmują:

 • dodanie dodatkowego urządzenia takiego telefonu (do 3 oddzielnych urządzeń można podłączyć z tego samego adresu IP, ale nie z lokalizacji spate bez tej opcji)
 • aktualizacja OpenVPN do 256-bitowego szyfrowania AES
 • posiadający statyczny adres IP
 • Włączono serwer proxy SSH Tunnel / Socks

Chociaż inni dostawcy mogą dostarczać co najmniej niektóre z tych funkcji w ramach swoich podstawowych pakietów, biorąc pod uwagę bardzo niski koszt podstawowej ceny EathVPN, uważamy, że te opcjonalne dodatki stanowią dobry stosunek jakości do ceny dla tych, którzy ich potrzebują (chociaż jeśli chcesz je wszystkie zaczyna być trochę droższe). EarthVPN nie oferuje jako takiego „bezpłatnego okresu próbnego”, ale oferuje 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co jest dość bliskie. EarthVPN obsługuje specjalne serwery offshore „na wszystkich kontynentach”, które są specjalnie zoptymalizowane pod kątem ruchu P2P / torrent, i gdzie „DMCA lub podobny odpowiednik nie ma zastosowania”.

Łatwość użycia

Windows
System operacyjny Mac
iOS
Android
Linux
telefon Windows

Strona internetowa

Strona internetowa jest dobrze zaprojektowana, profesjonalnie wyglądająca (jeśli nie zbyt stylowa) i łatwa w nawigacji. Publiczna witryna internetowa zawiera mapę Google lokalizacji serwerów, instrukcje konfiguracji oraz obszerne i pouczające FAQ, które odpowiedziały na wszystkie nasze zwykłe pytania dotyczące usługi VPN. Strefa klienta (do której można uzyskać dostęp ze strony rejestracji bez faktycznej rejestracji) zawiera bazę wiedzy o umiarkowanym zaludnieniu i bardzo przydatną stronę ze statusem sieci z raportem historii dostępności usługi.

Obsługa klienta

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Długość gwarancji zwrotu pieniędzy 7
Całodobowe wsparcie
Czat na żywo

Dołączona jest również strona testu prędkości, ale wolimy trzymać się speedtest.net, aby uzyskać dokładne wyniki wydajności. Obsługa klienta ma formę zaznaczonego systemu e-mail. Podczas konfiguracji wystąpiły pewne problemy (patrz poniżej), a zespół pomocy technicznej wrócił do nas około ośmiu godzin (do tego czasu nasze problemy same się rozwiązały).

Logować się

Rejestracja nie może być dużo łatwiejsza, ponieważ wystarczy podać imię, adres e-mail i hasło. Po przetworzeniu i opłaceniu zamówienia oraz otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem / powitaniem itp. Możesz przejść do obszaru konfiguracji witryny i postępować zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować usługę.

Klient systemu Windows jest bardzo prostą sprawą, która pozwala na wybranie serwera, z którym chcesz się połączyć, protokołu i portu. Obejmuje to wszystkie podstawy, ale nie zapewnia żadnej wymyślnej ochrony przed wyciekiem DNS, przełącznika zabijania Internetu, statystyk serwera itp. Widocznych na niestandardowych klientach VPN innych dostawców.

Domyślnie klient łączy się przez TCP, chociaż zwykle zalecamy najpierw spróbowanie portu UDP. Na początku mieliśmy trochę problemów z połączeniem, ponieważ klient nie zaakceptował naszego hasła. Po kilku nieudanych próbach jego zresetowania (proces resetowania wymagał najpierw podania starego hasła, które jest po prostu cholernie głupie), sam zaczął działać dobrze.

Po nawiązaniu połączenia w obszarze powiadomień paska zadań pojawi się ikona informująca, że ​​wszystko jest w porządku.

Inne platformy

EarthVPN jest dość obszerny, jeśli chodzi o opcje konfiguracji. Protokoły szyfrowania dla każdej platformy są następujące:

 • W tej chwili ma tylko dedykowane Aplikacja VPN na Windows (z klientami OSX i Linux w drodze), ale ma szczegółową instrukcję ręcznej konfiguracji ze zrzutami ekranu dla systemu Windows, stosowane są następujące protokoły szyfrowania; PPTP, L2TP, OpenVPN, SSTP i SSH / Socks Proxy.
 • The Mac VPN klient OSX PPTP, L2TP, OpenVPN i SSH / Socks Proxy.
 • The Linux VPN klient zastosowania; PPTP i SSH / Socks Proxy. Klient systemu Linux będzie wymagał ręcznej konfiguracji.
 • I Routery DD-WRT (PPTP i OpenVPN).
 • Ich Aplikacja iPhone VPN używa PPTP i L2TP (po drodze OpenVPN)
 • Aplikacja Android VPN używa PPTP, L2TP i OpenVPN są również dobrze obsługiwane).

Prywatność i ochrona

Obfuscation (podstęp)
Wyłącznik awaryjny
Ochrona przed wyciekiem IPv4

Prywatność to obszar, w którym EarthVPN przoduje. Z siedzibą na Cyprze Północnym. Chociaż podlega jurysdykcji Turcji, która ma obowiązkowe przepisy dotyczące zatrzymywania danych, rozumiemy, że Cypr Północny tego nie robi, a EarthVPN twierdzi, że nie rejestruje żadnego użycia ani aktywności użytkownika. Ani my, ani strony trzecie nie są technicznie możliwe, aby dopasować adres IP do konta. ”Ponadto, jak wspomniano powyżej, z przyjemnością pozwala użytkownikom na pobieranie przy użyciu oprogramowania P2P / torrent, o ile korzystają oni z jego specjalnych serwerów (i od ruchu P2P jest zablokowany na innych serwerach, nigdy nie powinno to stanowić problemu). Poziomy szyfrowania również są dobre (chociaż jak zwykle zalecamy unikanie PPTP z uwierzytelnianiem CHAPv2, jeśli to możliwe).

Protokoły szyfrowania

OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
Inne protokoły Tunelowanie SSH, serwer proxy SSL
IKEv2

L2TP / IPsec używa szyfrowania 3DES lub AES z kluczem 256-bitowym, podczas gdy OpenVPN używa 128-bitowego AES z algorytmem mieszającym SHA1 i uwierzytelnianiem klucza RSA 2048. Jak omówiliśmy w sekcji cen, możliwe jest również uaktualnienie OpenVPN do 256-bitowego szyfrowania AES. Użytkownicy systemu Windows Vista SP1 lub nowszego mogą również skorzystać z SSTP, który wykorzystuje port TCP 443 (używany przez standardowe transmisje SSL, co bardzo ułatwia blokowanie) i 2048-bitowe szyfrowanie SSL, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w bardzo restrykcyjnych krajach, takich jak jak Chiny, Iran i Syria.

Wszystko to jest świetne i jest to coś, co rozgrzewa sercówki naszego serca tutaj w ProPrivacy. Użytkownicy mogą płacić anonimowo za pomocą Bitcoinów (jeśli zostaną podjęte niezbędne środki ostrożności) lub za pomocą PayPal, kart kredytowych, Bitcoinów, Alipay, Unionpay i Webmoney. EarthVPN upewnia się, że transakcje nie są powiązane z użytkownikami, generując unikalny klucz dla każdej transakcji, dzięki czemu może zweryfikować dokonanie płatności za konto, a następnie usuwa ten unikalny klucz.

To świetna procedura i chcielibyśmy, aby więcej dostawców VPN wdrożyło ją. Podsumowując, EarthVPN wydaje się przywiązywać dużą wagę do zapewnienia prywatności użytkownika, co robi na nas wrażenie. Przeczytaj jednak naszą notatkę, że koniec artykułu i skorzystaj z podanych linków, zanim zdecydujesz się w pełni zaufać środkom bezpieczeństwa EarthVPN.

Końcowe przemyślenia

Ogólnie jesteśmy pod wrażeniem EarthVPN, chociaż niespójne wyniki speedtest.net przy korzystaniu z OpenVPN (zwykle zalecany sposób połączenia przez VPN) są nieco niepokojące. Jednak EarthVPN zapewnia zaskakująco w pełni funkcjonalną usługę w bardzo rozsądnej cenie i ma najwyższy poziom poświadczenia prywatności.

Kiedy wszystko jest już powiedziane i zrobione, to ten ostatni punkt jest dla nas najlepszy, ponieważ problemy techniczne można naprawić, ale złe podejście mniej. Dlatego zalecamy EarthVPN 9, ale patrz uwaga poniżej), chociaż uważamy, że ważne jest, aby dążyć do poprawy wydajności OpenVPN we wszystkich obszarach.

Ważna uwaga: Na Reddit wybuchło coś sprzecznego w kwestii tego, czy EathVPN ujawnił zarówno swój klucz publiczny, jak i prywatny w pliku .crt OpenVPN. Jeśli to prawda, to jest to niewybaczalny błąd, ale problem ten nie został poruszony nigdzie indziej w Internecie, o którym wiemy, i jest zdecydowanie odrzucony przez EarthVPN. Przyznajemy, że jesteśmy nieco zdezorientowani argumentem i kontrargumentem, dlatego sugerujemy, aby nasi czytelnicy sami sprawdzili dyskusję. Na potrzeby tej recenzji założymy, że wszystko jest w porządku i odpowiednio oceniamy EarthVPN, ale czujemy się zobowiązani do przedstawienia tego sporu uwadze naszych czytelników, a jeśli oskarżenia okażą się prawdziwe, usuniemy nasze zalecenie.

Odpowiednie linki to: http://www.reddit.com/r/VPN/comments/1kuhps/earthvpn_as_a_nonus_alternative_to_pia/ (oryginalny post) http://vpnsecurityreview.tumblr.com/post/59920711273/were-sorry-earthvpn-or -nope-youre -rong-or-how http://www.reddit.com/r/VPN/comments/1lhu16/earthvpn_security_part_2/

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me