Recenzja IPVanish

IPVanish

 • cennik

  Od 4,12 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • Android

  • iOS

ProPrivacy.com Wynik
8.3 z 10

streszczenie

IPVanish to amerykański dostawca VPN z Orlando na Florydzie. Jest to uznana usługa VPN, która jest dobrze znana z zapewniania niezawodności i szybkości VPN doświadczenie. IPVanish VPN jest właścicielem i kontroluje prawie całość, jeśli jest "Poziom 1" sieć serwerów. Jest to zaleta zarówno pod względem wydajności, jak i prywatności - ponieważ oznacza to, że w jej infrastrukturę nie są zaangażowane żadne osoby trzecie. Ogólnie rzecz biorąc, uważamy IPVanish za niezawodną, ​​niedrogą VPN, która jest dobra do odblokowywania dużej ilości treści ograniczonych geograficznie.

Szybkie statystyki

 • Kraje
  60
 • Jednoczesne połączenia
  10
 • Jurysdykcja
  USA
 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  68,72 Mbps

Recenzja wideo

Poświęć chwilę, aby sprawdzić naszą recenzję wideo IPVanish, w której poruszamy kwestie omówione bardziej szczegółowo poniżej:

cechy

Torrenting
Wszystkich serwerów 1140
Kraje 60
Jednoczesne połączenia 10
Obsługa routera
Przekierowanie portów
Wybór portu
Serwery z czystego metalu lub wirtualne Czystego metalu
Obsługiwane routery Większość routerów DD WRT

IPVanish zapewnia wszystkie zaawansowane funkcje VPN, których można oczekiwać od najwyższej klasy usługi VPN. Obejmują one:

 • VPN dla użytkowników Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android i Amazon Fire
 • Limit do 10 jednoczesnych połączeń
 • Łatwy w użyciu interfejs klienta
 • Nieograniczony limit danych i brak ograniczenia przepustowości
 • Wyłącznik awaryjny
 • Ochrona przed wyciekiem DNS
 • Szyfrowanie OpenVPN, L2TP i PPTP
 • Zero dzienników zasad
 • Serwery w 60 krajach
 • Pula ponad 40 000 adresów IP na 1000 serwerach>
 • P2P dozwolone
 • Internetowy serwer proxy SOCKS5
 • XOR zaciemnione serwery
 • Akceptuje PayPal, a także karty kredytowe
 • Siedmiodniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Odblokowuje Netflix US (ale nie BBC iPlayer ani Amazon Prime)
 • Podział tunelowania, aby klienci byli chronieni i nadal mogli korzystać z Netflix, BBC iPlayer lub innych lokalnych usług

IPVanish ma ponad 1000 serwerów zlokalizowanych w 60 krajach na całym świecie. Firma jest wyjątkowo silna w Europie i Stanach Zjednoczonych - ale ma także serwery w przydatnych lokalizacjach, takich jak Australia, Brazylia, Japonia, Azja i Republika Południowej Afryki.

IPVanish nie ma serwerów w Rosji. Jeśli potrzebujesz VPN, aby odblokować rosyjskie usługi (na przykład, aby odblokować VK na Ukrainie) - lub jeśli potrzebujesz rosyjskich serwerów do prywatności - musisz szukać gdzie indziej. Aby być uczciwym na IPVanish, wiele VPN zdecydowało się zaprzestać udostępniania serwerów w Rosji z powodu nowych przepisów, które podważają poziomy prywatności, które mogą być obiecane na serwerach w całym kraju. To jest prawidłowe pominięcie.

SOCKS5 Proxy

SOCKS5 to wszechstronny serwer proxy, który działa z każdym rodzajem ruchu. IPVanish jest jedną z niewielu sieci VPN, która zapewnia serwer proxy SOCKS5 za darmo podczas rejestracji w sieci VPN. IPVanish VPN zapewnia również szereg doskonałych przewodników dotyczących korzystania z SOCKS5 (na przykład z Deluge lub uTorrent). Zaletą serwera proxy SOCK5 jest duża prędkość, ale należy pamiętać, że nie zapewnia on szyfrowania takiego jak klient VPN.

Szybkość i wydajność

Szybkość połączenia IPVanish testujemy trzy razy dziennie przy użyciu unikalnej naukowej metody testowania szybkości opartej na serwerze. Aby uzyskać więcej informacji na temat działania tych testów prędkości, przeczytaj: Testowanie prędkości VPN wykonane poprawnie. Jak zawsze, IPVanish osiąga obecnie doskonałe wyniki. Jest to jedna z najszybszych usług VPN dostępnych na rynku. Dlatego IPVanish jest tak dobry do zadań wymagających dużej ilości danych, takich jak przesyłanie strumieniowe w jakości HD, gry i torrenty.

Jak widać na poniższym wykresie, w ciągu ostatnich kilku miesięcy IPVanish znalazł się wśród jednych z najlepszych VPN na świecie - wszystkie mają ponadprzeciętne prędkości połączeń. Średnia 34 Mb / s (na wszystkich 4 testowanych serwerach) jest naprawdę wyjątkowa i oznacza, że ​​IPVanish doskonale nadaje się do zadań wymagających dużej ilości danych.

Prędkości pobierania IPVanish

Czas wyszukiwania DNS może spowolnić proces pobierania strony z serwera WWW. IPVanish wypadł bardzo dobrze w tym obszarze. Średni czas wyszukiwania wynosi zaledwie 0,41 sekundy - co czyni go jednym z najszybszych VPN na rynku pod względem czasów wyszukiwania!

Czas wyszukiwania IPVanish DNS

Czas połączenia IPVanish stawia go w czołówce VPN. Czasy połączeń VPN nie są lepsze niż to!

Czas połączenia IPVanish VPN

Jak widać, IPVanish osiąga bardzo dobre wyniki w tych testach i jest jedną z niewielu sieci VPN, które mogą twierdzić, że należą do najszybszych na świecie.

Testy szczelności

Wykryto wyciek IPv4?
Wykryto wyciek WebRTC?
Limity danych
Ograniczenia przepustowości
Wykryto wyciek IPv6?
ProPrivacy.com SpeedTest (max / burst) 209,6
ProPrivacy.com SpeedTest (średnia) 68,72

Połączyłem się z jednym z serwerów VPN IPVanish London, aby przetestować szczelność za pomocą ipleak.net. Nie wykryłem żadnych wykrywalnych wycieków IP ani DNS. Mój adres IP pojawił się poprawnie w Londynie, podobnie jak pojedynczy adres DNS. Wycieki WebRTC wykonane w Chrome również wróciły negatywnie do mojego systemu.

Mój dostawca usług internetowych nie używa adresów IPv6, więc nie mogłem przetestować pod kątem wycieków IPv6.

Cena £

24 miesiące

+250 GB SugarSync Cloud Storage

65% zniżki

4,12 USD
na miesiąc

12 miesięcy

6,49 USD
na miesiąc

3 miesiące

7,20 USD
na miesiąc

1 miesiąc

8,00 $
na miesiąc

IPVanish ma tylko jeden plan usług, który można kupić na trzy różne okresy subskrypcji. Konsumenci są nagradzani za zaangażowanie na dłuższy okres. Subskrybenci mają możliwość uzyskania subskrypcji na miesiąc, trzy miesiące lub roczną.

Subskrypcja IPVanish powraca. Jeśli nie anulujesz VPN po zakończeniu okresu subskrypcji - automatycznie naliczona zostanie ta sama opłata za subskrypcję.

Wszyscy subskrybenci otrzymują siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby zmienić zdanie, jeśli chcą. Dotyczy to nawet abonamentu miesięcznego.

Konsumenci mogą płacić za IPVanish na wiele różnych sposobów, co jest niesamowite. Karty kredytowe i PayPal są akceptowane, podobnie jak niektóre inne opcje wirtualne. Jednak IPVanish nie przyjmuje płatności Bitcoin (ani żadnych innych kryptowalut).

Przetwarzanie płatności

Płatności kartą kredytową są przetwarzane w imieniu IPVanish przez podmiot zewnętrzny obsługujący płatności Chase dla większości płatności. WorldPay jest używany w przypadku niektórych rodzajów płatności międzynarodowych. Płatności są również obsługiwane przez Paypal i Apple, jeśli kupujesz za pomocą tych opcji.

Są to renomowane podmioty obsługujące płatności. Co więcej, zarządzanie płatnościami przez stronę trzecią oznacza, że ​​zapisy płatności i zapisy subskrypcji są przechowywane na odległość od siebie - co teoretycznie ma pewne zalety.

Łatwość użycia

Windows
System operacyjny Mac
Android
Linux
iOS
telefon Windows

Niestandardowe aplikacje IPVanish działają dobrze we wszystkich głównych systemach operacyjnych. Oferują sieci VPN dla użytkowników komputerów Mac i Windows, a także obsługują aplikacje mobilne z aplikacjami VPN na Androida i iOS. Komputery Mac OS i wersje iOS późniejsze niż wersja 10 nie mają dostępu do PPTP (co w rzeczywistości jest dobrą wiadomością, ponieważ PPTP jest nieaktualny i niepewny).

Ponadto warto zauważyć, że aplikacja IPVanish na iOS VPN działa na szyfrowaniu IKEv2, a nie na OpenVPN. Jednak każdy, kto chce połączyć się przez OpenVPN, może to zrobić za pomocą oprogramowania OpenVPN Connect, ponieważ IPVanish udostępnia pliki konfiguracyjne .ovpn w obszarze członka.

Szczególnie podobała mi się dostępność niestandardowa aplikacja Amazon Fire TV - jest to naprawdę wyjątkowa funkcja, która wciąż jest rzadkością w branży VPN. Możesz także zainstalować VPN na routerach flashowanych i przystawkach STB, a IPVanish ma instrukcje konfiguracji.

Również doskonałe: IPVanish dodał zaciemnione serwery XOR do swojej usługi (w celu ominięcia zapór ogniowych i ukrycia użycia VPN). Do klientów dodano także podzielone tunelowanie - aby klienci mogli być chronieni i nadal mogli odblokować US Netflix lub oglądać BBC iPlayer poza Wielką Brytanią. IPVanish jest również w stanie odblokować filmy z YouTube'a, które są zablokowane w twoim regionie.

Obsługa klienta

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Całodobowe wsparcie
Czat na żywo
Długość gwarancji zwrotu pieniędzy 7
Bezpłatny okres próbny Nie

Dział wsparcia IPVanish przyzwyczajony nieco zawiedź usługę. Jest to jednak obszar, który IPVanish znacznie poprawił w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie IPVanish zapewnia członkom i osobom niebędącym członkami usługę czatu na żywo przez całą dobę na swojej stronie internetowej. Oznacza to, że możesz zadawać pytania dotyczące obsługi klienta VPN o każdej porze dnia!

Ipvan Live Chat

Jest to naprawdę cenne ulepszenie usługi, które podkreśla, że ​​IPVanish dużo inwestuje w ulepszanie swoich usług dla swoich subskrybentów. Testowałem czat na żywo kilka razy i zawsze otrzymałem odpowiedź od razu. 10/10.

Witryna zapewnia również doskonałą stronę FAQ.

FAQ można przeszukiwać i zawiera instrukcje dotyczące większości problemów. Jest to świetny zasób, który jest przydatny zarówno jako samodzielna funkcja, jak i jako miejsce do obsługi czatu na żywo, aby wysłać subskrybentów, aby pomogli im rozwiązać problemy. Aby uzyskać dostęp do kategorii pomocy technicznej i przydatnych przewodników konfiguracji, przewiń stronę FAQ.

Po subskrypcji usługi możesz zajrzeć do Przewodników instalacji, zwłaszcza jeśli zamierzasz korzystać z natywnej aplikacji Amazon Fire TV IPVanish. Lub jeśli chcesz skonfigurować VPN dla Kodi. Ma nawet instrukcje instalacji dla OpenELEC, co oznacza, że ​​możesz go uruchomić z Kodi na Raspberry Pi, jeśli chcesz.

Jeśli nie możesz znaleźć rozwiązania problemu, możesz również wypełnić formularz kontaktowy, aby zadać pytanie zespołowi wsparcia. Jest to dostępne poprzez link na stronie FAQ, a także w stopce strony.

Odpowiedź na twoje zapytanie otrzymasz drogą mailową. Odpowiedź na tego e-maila pojawi się dość szybko, ponieważ wsparcie jest teraz 24/7. Doskonała obsługa klienta przez cały czas.

Prywatność i ochrona

Obfuscation (podstęp)
Ochrona przed wyciekiem IPv4
Ochrona przed wyciekiem IPv6
Ochrona przed wyciekiem WebRTC
Wyłącznik awaryjny
Samoobsługowy / proxy DNS tak

IPVanish ma niezawodne oprogramowanie, które jest wyposażone w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Niektóre z tych funkcji są szczególnie przydatne na urządzeniach mobilnych - na przykład funkcja blokowania sieci, która chroni przed połączeniami z niebezpiecznymi otwartymi sieciami bez wymagań dotyczących hasła (które czasami są ustawiane w miejscach publicznych przez hakerów). I z którym Twoje urządzenie może się automatycznie połączyć.

Ponadto ma przełącznik kills, ochronę przed wyciekiem DNS, tryb ukryty Xor (szyfrowanie), wybór portu OpenVPN, automatyczne połączenie i uruchomienie podczas uruchamiania. Naprawdę kompletny zestaw funkcji VPN!

Protokoły szyfrowania

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

IPVanish zapewnia trzy różne rodzaje protokołów VPN: OpenVPN, L2TP i PPTP. PPTP to przestarzały protokół szyfrowania, który nie jest już uważany za bezpieczny i nigdy nie powinien być używany do ochrony prywatności. Spośród trzech dostępnych protokołów zalecamy trzymanie się OpenVPN.

IPVanish wdraża Open VPN za pomocą szyfru AES. IPVanish implementuje AES z 256-bitowym kluczem, który jest obecnie najsilniejszym szyfrem używanym do szyfrowania VPN. Uzgadnianie, autoryzacja skrótu, klucze RSA i Perfect Forward Secrecy są również ważnymi składnikami ogólnego standardu szyfrowania. Te też trzeba przeanalizować...

Najsłabszą częścią szyfrowania OpenVPN IPVanish jest uścisk dłoni HMAC SHA1. jednak, to spełnia nasze zalecane standardy dotyczące prywatności. Dlatego wszystkie niezbędne elementy protokołu zarówno w kanałach danych, jak i kanałach sterowania są uważane za bezpieczne. Rzeczywiście dobre wieści.

Podsumowując: IPVanish jest idealne dla bezpieczeństwa danych z punktu widzenia szyfrowania. Implementuje nawet Perfect Forward Secrecy (DHE-2048).

Prywatność

Osiedlenie się w USA wystarczy, aby zniechęcić niektórych ludzi do IPVanish. Wynika to z faktu, że nie ma siedziby w USA "ideał" dla każdej firmy, która świadczy usługę prywatności. Dlaczego? Ponieważ USA są domem dla CIA i NSA - a także są częścią umowy o nadzorze 5 Eyes.

W Stanach Zjednoczonych firmom można doręczać zarówno nakazy, jak i rozkazy, co oznacza, że ​​mogą zostać poproszone o przekazanie danych bez ujawnienia ich opinii publicznej (jest to rozkaz gag). To jest dalekie od ideału. Jednak, aby nadrobić ten fakt, IPVanish wprowadza doskonałą politykę zerowania logów. Oznacza to, że nawet gdyby doręczono mu nakaz, nie miałby on nic do przekazania władzom.

Pomimo tego pozornie wodoszczelnego rozwiązania pytanie dotyczące zamówień na knebel jest nadal znaczące. Dzięki objawieniom Snowdena wiemy, jak inwazyjne są Stany Zjednoczone. To sprawia, że ​​trudno jest zaufać narodowi z danymi obywateli. Prawdą jest jednak również to, że wiele innych narodów ma podobne nakazy gag / tajemnicy - więc nie jest to wyjątkowy problem dla USA.

Jesteśmy przekonani, że dla większości ludzi IPVanish zapewni więcej niż odpowiedni poziom prywatności. Każdy, kto wymaga wyższego poziomu prywatności, prawdopodobnie lepiej trzymałby się Tora (nie VPN).

Narzędzia do śledzenia witryn internetowych

Sprawdziłem stronę IPVanish za pomocą Privacy Badger, aby zobaczyć, ile to śledzi. Wykrył 16 potencjalnych trackerów, w tym Google Analytics, spreedly, upsellit, hotjar i doublebleclick. Nie jest to niczym niezwykłym i tak naprawdę nie stanowi żadnego ryzyka dla samej usługi VPN.

Warto jednak zauważyć, że istnieją sieci VPN, które mają zaledwie jeden moduł śledzący na swojej stronie internetowej, więc 16 można uznać za dużą kwotę.

Końcowe przemyślenia

IPVanish jest jedną z najlepszych dostępnych usług VPN, a jej ceny są wyjątkowo rozsądne. Masz do wyboru ogromną liczbę lokalizacji serwerów i wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, takich jak wyłącznik awaryjny, ochrona przed wyciekiem DNS i blokowanie sieci (by wymienić tylko kilka). IPVanish stworzył doskonałą aplikację, która jest łatwa w użyciu i łatwa w konfiguracji. Nie potrzebujesz żadnej specjalnej wiedzy technicznej, aby korzystać z IPVanish VPN.

Szkoda, że ​​IPVanish zrezygnował z walki o to, by iPlayer był dostępny. Jednak, chyba że jest to podstawowa opieka - IPVanish to znakomita, błyskawicznie szybka sieć VPN, która jest wyjątkowo bezpieczna. I to odblokowuje Netflix US, co jest świetne! Jego usługa zapewnia wyjątkową prywatność przy pobieraniu P2P, aplikacjach telefonii internetowej, grach online oraz dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi na całym świecie. Warto przetestować, korzystając z 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me