Recenzja ProxySH

ProxySH


 • cennik

  Od 3,33 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • iOS

  • Android

  • Linux

ProPrivacy.com Wynik
8.8 z 10

streszczenie

Proxy.sh to kompetentna usługa VPN, której można używać do uzyskiwania dostępu do witryn w wielu krajach. Lub możesz wybrać wersję dyskontową z ograniczonym dostępem do serwera. Ta usługa VPN jest prowadzona przez niekomercyjną firmę z siedzibą na Seszelach. Pracownicy firmy VPN są rozmieszczeni na całym świecie, co zapewnia obsługę przez całą dobę.

Szybkie statystyki

 • Kraje
  57
 • Jednoczesne połączenia
  3)
 • Jurysdykcja
  Seszele
 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  0 Mb / s

cechy

Torrenting
Wszystkich serwerów 300
Kraje 57
Jednoczesne połączenia 3)
Obsługa routera
Obsługiwane routery DD-WRT, Pomidor, SH VPN, AsusWRT
Serwery z czystego metalu lub wirtualne Połączenie

Funkcje pakietu firmy to:

 • Możliwe zwroty
 • Dopuszczalne trzy jednoczesne połączenia
 • Protokoły OpenVPN, L2TP i PPTP
 • Niestandardowa aplikacja dla OpenVPN
 • Brak dzienników
 • Anonimowe opcje płatności
 • Brak ograniczeń przepustowości danych
 • P2P dozwolone
 • Wielojęzyczna strona internetowa i aplikacja
 • Działa w systemach Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android i Linux
 • Można zainstalować na routerach i przystawkach STB
 • Może połączyć się z Torem

Warunki usługi na stronie Proxy.sh wyraźnie zabraniają pobierania materiałów chronionych prawem autorskim bez zgody właściciela praw autorskich. Ten zakaz skutecznie wyklucza możliwość korzystania z VPN do ochrony tożsamości podczas udostępniania plików za pomocą protokołu BitTorrent. Baza wiedzy zawiera jednak artykuły zawierające porady dotyczące korzystania z sieci VPN z uTorrent, Vuze i BitTorrent. Na głównych stronach witryny nie ma wyraźnego oświadczenia stwierdzającego, czy udostępnianie plików jest dozwolone.

Abonenci pakietów Solid i Pro mają dostęp do całej sieci serwerów usługi w 57 krajach. Pakiet Basic zapewnia serwery w USA i Holandii, a pakiet Basic zapewnia serwery w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i Niemczech.

Odwiedź Proxy.sh »

Prędkości i wydajność

Strona VPN Speed ​​Testing Done Right zawiera pełne wyjaśnienie naszego nowego naukowego systemu testów prędkości.

Czasy wyszukiwania DNS mogą zmniejszyć prędkość ładowania strony internetowej. Dzieje się tak, ponieważ każdy adres internetowy wpisany w przeglądarce musi zostać przetłumaczony na adres internetowy przez serwer DNS, zanim komputer będzie mógł przejść i pobrać stronę.

Prędkości ProxySH

Proxy.sh wypadł bardzo dobrze w porównaniu z trzema głównymi graczami w branży: ExpressVPN, Buffered i IPVanish. W pokazanym powyżej zestawie danych Proxy.sh konkuruje z ExpressVPN, aby być najszybszym i często wygrywa.

Jednak spojrzenie na wykres czasu potrzebnego każdej usłudze VPN do nawiązania połączenia pokazuje, że Proxy.sh miał pewne problemy w tym dziale.

Prędkości przesyłania ProxySH

Najnowsze dane pokazane na wykresie wskazują, że firma mogła rozwiązać problemy z ustanowieniem połączenia, ponieważ w ostatnim dniu badania pojawiło się tylko nieco wolniej niż IPVanish i szybciej niż ExpressVPN i buforowane.

Połączyłem się z Proxy.sh United Kingdom Hub. Odkryłem prawdziwą lokalizację serwera za pomocą IPLocation.net. Ta strona zawiera wyniki z pięciu różnych baz danych lokalizacji. Wszystkie te raporty lokalizowały serwer w Londynie.

Testy szczelności

Limity danych
Wykryto wyciek WebRTC?
Ograniczenia przepustowości
Wykryto wyciek IPv4?
ProPrivacy.com SpeedTest (max / burst) Nie dotyczy
ProPrivacy.com SpeedTest (średnia) Nie dotyczy

Witryny testowe ipleak.net i doileak.com zgłosiły wykryty adres IP mojego połączenia i serwery DNS, do których system uzyskał dostęp. IPLeak widział moją lokalizację jako w Londynie, ale odnotował połączenia na 60 adresów serwerów DNS, wszystkie w Belgii. DoILeak zlokalizował mnie również w Londynie, ale zauważył, że wszystkie serwery DNS, do których mój komputer ma dostęp, znajdują się w Holandii. Jest to typowa sytuacja z serwerami DNS raportującymi IPLeak w Belgii, a DoILeak wykrywa serwery DNS w Holandii. Jednak żaden z tych testów nie zgłosił mojej prawdziwej lokalizacji, która była na Dominikanie.

Mój dostawca usług internetowych nie używa adresów IPv6, więc nie mogłem przetestować pod kątem wycieków IPv6.

Ceny i plany

1 miesiąc

3,33 USD
na miesiąc

Główny pakiet oferowany przez Proxy.sh zapewnia dostęp do sieci o prędkości do 1 Gb / s. Możesz także zapłacić za droższy pakiet Pro, który ma niektóre węzły działające z prędkością 50 Gb / s. Jeśli nie potrzebujesz dostępu do wszystkich 57 krajów lokalizacji serwerów oferowanych przez pakiet Solid, możesz uzyskać tańszą wersję usługi, która zawiera tylko kilka lokalizacji. Pakiet podstawowy zapewnia dostęp do serwerów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i Niemczech. Jeszcze tańszą opcją jest pakiet Quick, który ma dostęp tylko do serwerów w dwóch krajach - Stanach Zjednoczonych i Holandii.

Ceny ProxySH

Każdy pakiet ma pewne opcje okresu subskrypcji. Pakiet Pro można wykupić na abonament miesięczny na abonament roczny. Dzięki pakietom Solid i Basic masz możliwość rejestracji w systemie miesięcznym, rocznym lub dwuletnim. Szybki pakiet jest dostępny tylko przez 72 godziny (trzy dni).

Jeśli wyjmiesz pakiet Solid, możesz zapłacić dodatkowo za szybsze połączenia na niektórych trasach, a także uzyskać opcję przekazania połączenia przez dwa serwery, nazywa się to "podwójny skok" - dodatkowo zaciemnia rzeczywistą lokalizację użytkownika. Te opcje są zawarte w pakiecie Pro.

Proxy.sh akceptuje wiele rodzajów płatności, z których niektóre zapewniają anonimowość. Możesz także zdecydować się na zakup "tokeny" które są kredytami, które można obdarować, wymienić lub wykorzystać. W przypadku tokenów nie podajesz żadnych danych osobowych podczas tworzenia konta VPN. Proxy.sh nie przechowuje żadnych informacji o kupujących tokenach, więc nie ma żadnych informacji o tych klientach. Jednak ta anonimowość powoduje utratę prawa do obsługi klienta. Ta sieć VPN akceptuje wiele różnych kryptowalut, w tym Bitcoin, Litecoin, Ether i Dogecoin.

Prywatność i ochrona

Obfuscation (podstęp)
Wyłącznik awaryjny
Ochrona przed wyciekiem WebRTC
Ochrona przed wyciekiem IPv4
Samoobsługowy / proxy DNS tak

Proxy.sh włożył wiele pracy w dostosowanie swoich procedur do prywatności. Firma poprosiła o ekspertyzę Electronic Frontier Foundation i Harvard's Berkman Centre, aby poprawić swoją politykę prywatności.

Polityka prywatności firmy dotyczy bardziej danych gromadzonych na odwiedzających witrynę niż informacji przechowywanych na połączeniach użytkowników. Firma oświadcza, że ​​zapisuje swoje zapisy użytkowania na identyfikatorze utworzonym przez konto e-mail użytkownika i typ płatności. Oznacza to, że ci, którzy tworzą "palnik" konta poczty internetowej lub te, które płacą tokenami, są niewykrywalne. Firma nie przechowuje dzienników w odniesieniu do adresu IP klienta. To bardzo dobre wiadomości. Jeśli grasz mądrze, płacisz anonimowym rodzajem płatności i używasz niewykrywalnego konta e-mail, teoretycznie nie możesz być śledzony.

Szkoda, że ​​firma nie zezwala na udostępnianie plików. Biorąc jednak pod uwagę, że firma twierdzi, że nie śledzi działań użytkowników, trudno jest ustalić, skąd wiedziałby, kiedy klienci pobierają pliki za pomocą systemu BitTorrent. Wydaje się prawdopodobne, że tego nie robią i że istnieje tylko warunek, aby legalnie zakryć plecy.

Przełącznik zabijania chroni twoją tożsamość, ponieważ blokuje dostęp do Internetu na twoim urządzeniu, jeśli VPN nie działa. Brzmi to jak niedogodność, ale w rzeczywistości wpłynie to na dostęp do Internetu tylko przez kilka minut. Ta funkcja jest szczególnie potrzebna, jeśli połączenie internetowe zostanie zerwane, a następnie szybko wróci. Ta przerwa w usłudze może wystarczyć do odłączenia sieci VPN. Jednak wszystkie aplikacje komunikujące się w Internecie będą nadal działać. Jeśli VPN nie jest na miejscu, transmisje te zostaną wysłane z Twoim prawdziwym adresem internetowym, a nie z fałszywym adresem przypisanym Ci przez VPN. Tak więc przełącznik „zabicia” przechowuje wszystkie te wiadomości, dopóki nie można ich wysłać ponownie ustanowionym tunelem do serwera VPN. Więc nawet jeśli możesz wyłączyć aplikację Safejumper i użyć interfejsu OpenVPN, nie jest to dobry pomysł, aby to zrobić.

Protokoły szyfrowania

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
Inne protokoły ECC, Wąż

Usługa Proxy.sh ma wiele opcji zabezpieczeń, w tym protokoły PPTP i L2TP VPN, które można skonfigurować ręcznie na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Najlepszą opcją szyfrowania oferowaną przez firmę jest OpenVPN. Jest to najlepsze szyfrowanie VPN na rynku i nasz zalecany protokół ProPrivacy.com.

Proxy.sh ma własną aplikację o nazwie Safejumper. Wymaga to jednak instalacji standardowego interfejsu OpenVPN, który jest produkowany przez organizację zarządzającą standardem OpenVPN. Możesz uzyskać dostęp do VPN za pośrednictwem tego interfejsu i nie zawracać sobie głowy aplikacją Safejumper. Jednak ominięcie Safejumper uniemożliwia dostęp do ważnego dodatkowego środka bezpieczeństwa, który Proxy.sh wbudował w swoją niestandardową aplikację - przełącznik zabicia.

Szyfrowanie stosowane w implementacji OpenVPN Proxy.sh jest bardzo silne. Standard OpenVPN oferuje wiele opcji szyfrowania, a Proxy.sh wybrał to, co najlepsze. AES został zamówiony przez rząd USA, który musiał znaleźć sposób ochrony poufnej komunikacji. Niektóre osoby są podejrzane o AES, ponieważ zakładają, że szpiedzy tajnych służb nakazaliby, aby backdoor był wbudowany w metodologię. Jeśli masz wątpliwości, powinieneś skorzystać z usługi L2TP. Ten protokół VPN jest dostępny tylko do ręcznej konfiguracji. Innym systemem oferowanym przez Proxy.sh jest PPTP. Jest to stara metodologia VPN, która nie jest już uważana za bezpieczną.

Łatwość użycia

Windows
System operacyjny Mac
iOS
Android
Linux

Strona główna witryny Proxy.sh jest uderzająca, ale krótka. Nie otrzymasz wielu informacji z tej strony, ponieważ jest to witryna sklepu. Witryna Proxy.sh nie utrzymuje spójnego układu. Strona główna ma krótkie menu, które nie jest ustalone w oknie, więc gubisz je podczas przewijania strony. Istnieją linki do znacznie większej liczby stron, do których można uzyskać dostęp, klikając pozycję Więcej w menu głównym.

Podczas gdy menu główne jest może trochę za krótkie, to dodatkowe menu jest prawdopodobnie zbyt szczegółowe. Strony „Jak to działa”, „Ceny” i „O nas” zawsze wyświetlają górne menu. Te strony mają również bardzo dużą sekcję stopki. We wszystkich stopkach dostępna jest opcja zmiany języka witryny. Zmiana języka wykorzystuje tłumaczenie Google - więc prawdopodobnie nie jest to świetne.

Dostęp do opcji menu Strefa klienta mają tylko osoby, które subskrybują usługę. Dostęp do obiektów w obszarze klienta można jednak uzyskać z menu Więcej lub ze stopki na tylnych stronach - wszystkie z wyjątkiem "Moje konto" strona. Jednym z udogodnień Strefy klienta, do którego każdy może uzyskać dostęp, jest blog firmowy. Ta funkcja wiadomości jest aktualizowana sporadycznie o wyjaśnienia dotyczące awarii i rozszerzeń usług.

Wsparcie

Całodobowe wsparcie
Czat na żywo
Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jedną ze stron obszaru klienta, do której każdy może uzyskać dostęp za pomocą stopki lub menu Więcej, jest Baza wiedzy witryny.

Baza wiedzy zawiera sekcję FAQ, która zawiera krótkie odpowiedzi na wiele typowych problemów. Są też dłuższe artykuły ze szczegółowymi instrukcjami, jak skonfigurować VPN i zmusić aplikacje do prawidłowego korzystania z niej.

Formularz kontaktowy jest prosty i jest to jedyny kanał, który musisz uzyskać wsparcie. Centrum pomocy nie reaguje bardzo szybko i może być konieczne poczekanie jednego dnia, zanim otrzymasz odpowiedź.

Proces

Logować się

Gdy będziesz gotowy do zarejestrowania się w usłudze, przejdź do strony Ceny i kliknij "Wybierz pakiet" przycisk poniżej planu, który Cię interesuje. Spowoduje to przejście do kasy. Na pierwszym ekranie kasy musisz wybrać cykl rozliczeniowy.

Zobaczysz podsumowanie swojego wyboru. Jeśli podsumowanie zamówienia wygląda OK, naciśnij przycisk Kasa, aby kupić paczkę. Najpierw musisz założyć konto lub uzyskać dostęp do istniejącego konta. Następnie musisz wybrać typ płatności. Po naciśnięciu przycisku Zakończ proces zamówienia musisz podać szczegóły płatności. Potwierdzenie zamówienia zostanie dostarczone e-mailem. Po aktywowaniu konta możesz przejść do strony pobierania, aby uzyskać dostęp do instalatora aplikacji.

Klient Proxy.sh dla Windows VPN

Dostajesz opcje pobrania interfejsu OpenVPN lub aplikacji Proxy.sh, która nazywa się Safejumper. Wybierz Safejumper, jak omówiono powyżej. Instalator utworzy skrót do aplikacji na pulpicie.

Musisz zalogować się do systemu przy pierwszym otwarciu aplikacji. Dane logowania do VPN są takie same, jak dane do strefy klienta w witrynie Proxy.sh. Twój adres e-mail to nazwa użytkownika, a hasło to hasło wskazane podczas konfigurowania konta.

Upewnij się, że "Zapamiętaj mnie" pole jest zaznaczone, więc nie musisz ponownie wprowadzać tych danych. Aplikacja jest niewielka i zawiera tylko kilka pól informacji. Aby zmienić wartość w jednym z tych pól, musisz ją kliknąć. Po kliknięciu pola lokalizacji serwera nastąpi przejście do tylnego ekranu, na którym można dostosować większość ustawień na ekranie głównym. Jedynym polem ekranu głównego, którego nie można zmienić tutaj, jest system szyfrowania. Jeśli klikniesz na to, przejdziesz do ekranu Ustawienia.

Na głównym ekranie dostosowań zobaczysz mapę świata z zaznaczoną na niej bieżącą lokalizacją serwera. Pierwsza lista wyboru na tym ekranie umożliwia wybranie portu na serwerze, do którego będą kierowane połączenia, i którego protokołu transportu należy użyć - TCP lub UDP.

Lepiej wybrać port UDP dla tego ustawienia. Inną funkcją, którą musisz ustawić na tym ekranie, jest lokalizacja serwera. Po wybraniu nowej lokalizacji na liście serwerów znacznik na mapie zmieni się, aby pokazać, gdzie na świecie jest to miejsce. Aby wrócić do głównego ekranu aplikacji, kliknij kolorowe logo koła. Kliknij przycisk Ustawienia, aby wyświetlić więcej opcji. Jedną z opcji na tym ekranie jest przełącznik „zabicia”, który uniemożliwi aplikacjom na twoim komputerze łączenie się z Internetem bez VPN. Inną opcją na tym ekranie jest możliwość wyboru standardu szyfrowania sesji.

Co ciekawe, nie można wybrać rodzaju szyfrowania danych w połączeniu VPN, tylko dla kanału kontrolnego, który utrzymuje połączenie. Chociaż na tej liście jest kilka interesujących opcji, takich jak Tor, lepiej pozostawić to ustawienie jako "RSA 4096-bit."

Kliknij logo Safejumper, aby wrócić do ekranu głównego. Wystarczy nacisnąć przycisk Połącz, aby aktywować VPN. Obejrzyj komunikaty o stanie w górnej części aplikacji, aby zobaczyć, kiedy VPN jest podłączony. Przycisk Połącz zastąpiono przyciskiem Anuluj, który należy nacisnąć, aby przerwać połączenie VPN.

Przycisk Skok w aplikacji jest unikalnym narzędziem Safejumper i jest charakterystyczną cechą aplikacji. Połączy Cię to z losowo wybranym serwerem. Jednak jest mało prawdopodobne, abyś naprawdę skorzystał z tej funkcji. Większość ludzi potrzebuje VPN, aby wyglądać na znajdującego się w określonym miejscu, a dzięki opcji Jump możesz stracić kontrolę nad tym, gdzie VPN się połączy.

Jeśli klikniesz na "X" w prawym górnym rogu aplikacji program się nie wyłącza. Zamiast tego przełącza się w tryb zminimalizowany. Spójrz na zasobniku systemowym na ikonę Safejumper. Może być konieczne kliknięcie strzałki w górę, aby ją znaleźć. Dwukrotne kliknięcie ikony powoduje ponowne otwarcie aplikacji. Jeśli raz klikniesz ikonę, pojawi się zminimalizowane menu.

Pierwsze menu, które zobaczysz, daje dostęp do VPN za pomocą ustawień domyślnych. Możesz także uzyskać dostęp do ekranu Ustawienia aplikacji tutaj. Jeśli najedziesz wskaźnikiem myszy "Połącz z," otrzymasz długą listę lokalizacji serwerów. Aplikacja pokazuje tylko każdą lokalizację jako "centrum." Jednak w menu trybu zminimalizowanego można przejść o krok dalej, aby wybrać pojedynczy serwer. Kliknięcie jednego z tych serwerów rozpoczyna proces połączenia. Symbol połączenia pojawia się obok aktywnego serwera po nawiązaniu połączenia.

Usługi przesyłania strumieniowego

Przetestowałem możliwości usługi Proxy.sh, aby sprawdzić, czy połączenie z jej serwerem w Wielkiej Brytanii skłoniłoby mnie do korzystania z brytyjskich usług przesyłania strumieniowego wideo. VPN nie mógł ominąć systemów wykrywania serwerów proxy Netflix i BBC. Byłem jednak w stanie oglądać filmy dostarczane ze stron internetowych Channel 4 i ITV.

Testowałem wydajność Proxy.sh z amerykańskimi usługami przesyłania strumieniowego wideo, łącząc się z Illinois Hub. Netflix USA zauważył VPN, podobnie jak strona ABC, więc nie byłem w stanie oglądać filmów z tych dwóch stron. Miałem jednak więcej szczęścia na stronach NBC i CBS. Obie strony myślały, że jestem w Stanach Zjednoczonych i nie wykryły VPN.

Zapoznaj się z naszymi przewodnikami poniżej, aby odblokować powyższe usługi przesyłania strumieniowego

 • Najlepsza sieć VPN dla BBC iPlayer 2018
 • VPN współpracujący z Netflix
 • Najlepsza sieć VPN dla Hulu

Inne platformy

Usługi PPTP i L2TP można skonfigurować w prawie każdym systemie operacyjnym. Jednak PPTP nie jest dostępny w systemie macOS lub iOS w wersji wyższej niż 10, ponieważ obsługa operacyjna nie jest dostępna w tych systemach.

--System operacyjny ProxySh--

Aplikacja Safejumper jest dostępna dla systemów Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android i Linux. Powyższa grafika pokazuje, że można również używać interfejsu GUI OpenVPN w systemach Windows i Linux. Istnieje również aplikacja dla komputerów Mac o nazwie Tunnelblick, która jest ogólnym interfejsem OpenVPN. Firma nie wspomina o tym, ale możesz również uzyskać dostęp do OpenVPN na urządzeniach iOS za pomocą aplikacji o nazwie OpenVPN Connect. Użytkownicy Androida mogą pobrać OpenVPN na Androida od Arne Schwabe z Google Play.

OpenVPN, PPTP i L2TP mogą być również instalowane na routerach flashowanych.

Końcowe przemyślenia

Proxy.sh ma doskonałe funkcje prywatności, a firma, która prowadzi tę usługę, wydaje się bardziej zaangażowana w wolność Internetu niż w własną korzyść, ponieważ jest organizacją non-profit.

Usługa Proxy.sh jest dobrze przemyślana. Posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz od VPN. Cena pakietu głównego, planu Solid, jest przystępna cenowo, biorąc pod uwagę cechy usługi.

Odwiedź Proxy.sh »

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − 14 =

map