Recenzja SlickVPN

SlickVPN

 • cennik

  Od 4,00 USD
  / miesiąc

ProPrivacy.com Wynik
8.5 z 10

streszczenie

SlickVPN oferuje świetny, wszechstronny pakiet, z dużą ilością lokalizacji serwerów, potężnym klientem i wysokim bezpieczeństwem.

Szybkie statystyki

 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  15 Mbps
 • Jurysdykcja
  NAS
 • Jednoczesne połączenia
  5
 • Kraje
  46

cechy

SlickVPN oferuje serwery VPN w 142 miastach w 46 krajach na całym świecie. Prowadzą złożoną strukturę biznesową z wieloma zagranicznymi spółkami holdingowymi, spółkami zależnymi i spółkami operacyjnymi. W celach marketingowych mają siedzibę w USA, ale ich jednostka operacyjna opiera się na wyspie Nevis, części niezależnej federacji wysp w Indiach Zachodnich. Warto jednak zauważyć, że wszelkie dane osobowe, które podajesz SlickVPN, są przetwarzane przez systemy w Stanach Zjednoczonych i podlegają jego przepisom.

Jako klient SlickVPN możesz jednocześnie korzystać z maksymalnie pięciu jednoczesnych połączeń z VPN z maksymalnie dwóch różnych adresów IP. Oznacza to, że możesz połączyć, powiedzmy, domowy komputer i tablet, a także sieć danych telefonu komórkowego w tym samym czasie, jeśli potrzebujesz.

Prędkości i wydajność

Serwery SlickVPN wypadły dobrze w naszych testach. Od czasu do czasu mieliśmy problem z połączeniem się z jednym lub dwoma serwerami i zauważyliśmy, że klient staje się powolny i nie reaguje, gdy wystąpi błąd. Ogólnie jednak połączenia odbywały się szybko i bez incydentów, a my cieszyliśmy się wysokimi średnimi prędkościami bez dużej utraty prędkości: testowane serwery w USA były szczególnie dobre, z konsekwentnie dużymi prędkościami i prawie bez przerw w porównaniu do naszego podstawowego połączenia testowego.

slickvpn_download
slickvpn_upload.
Wykresy pokazują najwyższe, najniższe i średnie prędkości dla każdego serwera i lokalizacji. Zobacz nasze wyjaśnienie testu pełnej prędkości, aby uzyskać więcej szczegółów.

Kontrole DNS i IP były w porządku, a jak wspomniano powyżej, klient dobrze ostrzega, czy możesz być podatny na wyciek i wskazuje ci właściwy kierunek, aby go naprawić. Miło jest także widzieć wbudowaną ochronę WebRTC.

Ceny i plany

SlickVPN oferuje pojedynczy pakiet VPN z opcją płatności w odstępach co jeden, trzy, sześć lub dwanaście miesięcy, przy coraz lepszej wartości miesięcznie. Płacenie rocznie jest najtańsze i kosztuje około 4 USD miesięcznie, podczas gdy płacenie miesięcznie podnosi tę kwotę nawet do 10 USD: ceny te są niższe od tego, co często naliczają dostawcy VPN i reprezentują całkiem dobry stosunek jakości do ceny.

Płatności można dokonać za pomocą BitCoin, PayPal lub karty kredytowej, przy czym SlickVPN z szacunkiem prosi o adres e-mail i hasło do tego pierwszego. Korzystanie z karty kredytowej wymaga jedynie przekazania karty: typ, numer, data ważności, numer weryfikacyjny - nie jest wymagana nazwa ani adres rozliczeniowy. SlickVPN oferuje możliwość żądania zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od dokonania zakupu.

Bezpieczeństwo i prywatność

SlickVPN oferuje 256-bitowe połączenia OpenVPN w standardzie przy użyciu szyfru AES, który jest bardzo bezpieczny; Dostępne są również 128-bitowe połączenia IPSec i PPTP, ale SlickVPN słusznie zaleca użytkownikom trzymanie się OpenVPN, jeśli to możliwe. Uwierzytelnianie mieszania jest obsługiwane przez SHA-1, a uzgadnianie przez 2048-bitową RSA; to doskonały poziom bezpieczeństwa.

Ostatnia aktualizacja zawiera Hydrę, bramę „multi-hop” prowadzącą przez serwery w Waszyngtonie - lub w innych obszarach portalu - która następnie kieruje twoje połączenie do innego portalu, z którego jest stale kierowany przed połączeniem z Internetem, dodatkowo zaciemniając twój adres IP . Ta funkcja dodatkowo szyfruje twoje połączenie do tego stopnia, że ​​zbliża się ono do niemożliwego do rozszyfrowania (chociaż wystarczająco silny przeciwnik rządowy, równie dobrze mógłby to zrobić).

Dokładna sytuacja prawna usług SlickVPN jest niejasna ze względu na podział operacji na różne spółki zależne, offshore i spółki operacyjne. Znaczna część ich działalności wydaje się jednak podlegać prawu i jurysdykcji USA. Aby rozwiać wszelkie obawy użytkowników o wynikający z nich potencjał ingerencji rządu USA, SlickVPN stosuje zarówno surową politykę bez logów, jak i - imponująco - utrzymuje stronę Warrant Canary. Aktualizowany co 14 dni i podpisany przez PGP, umożliwia firmie wysyłanie ostrzeżeń o ingerencji rządu w użytkowników, nawet w przypadku otrzymania federalnego polecenia kneblowania. Nie tylko uspokaja ich utrzymanie tej funkcji, ale wspaniale jest też wiedzieć, że poważnie podchodzą do problemu.

Nie ma żadnych ograniczeń w ruchu peer-to-peer lub udostępnianiu plików na żadnym z ich serwerów, chociaż jak w przypadku wielu dostawców VPN, nie będziesz mógł wysyłać wiadomości e-mail za pomocą SMTP, gdy jesteś połączony.

Strona internetowa

Witryna SlickVPN wygląda dobrze i jest łatwa w nawigacji. Wiele przydatnych informacji jest dostępnych w ciągu kilku kliknięć; szczególnie ucieszyliśmy się z widocznego linku wyjaśniającego, jakie protokoły, szyfry i mocne strony są używane przez VPN, a także strony z listą wszystkich lokalizacji serwerów VPN. Warunki użytkowania i polityka prywatności są obecne i poprawne, a strona zawiera wyjaśnienie warunków zwrotu pieniędzy.

slickvpn_homepage_600

Znajdziesz także blog z wiadomościami o usłudze, prezentami i konkursami oraz okazjonalną funkcją korzystania z VPN w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Naszym jedynym niewielkim problemem jest to, że pasek nawigacyjny, na którym blog, a także inne ważne strony, takie jak Kontakty i linki do konta, są łatwe do przeoczenia i znikają, gdy tylko użytkownik przewinie stronę..

Wsparcie

SlickVPN oferuje wsparcie 24/7, choć z rozczarowaniem stwierdziliśmy, że jest to tylko bilet i jest dostępny tylko w obszarze konta po zalogowaniu. Jednak po wysłaniu biletu nie będziesz musiał czekać zbyt długo dla odpowiedzi. Okazało się, że pracownicy wsparcia są uprzejmi, pomocni i kompetentni i nigdy nie uważaliśmy, że zadawanie im pytań jest ciężarem. Byłoby jeszcze lepiej, gdyby ten poziom usług mógł zostać rozszerzony na funkcję czatu na żywo i udostępniony zainteresowanym odwiedzającym, którzy mogą zadawać przypadkowe pytania przed zarejestrowaniem się..

slickvpn_support_600

Jeśli chodzi o zasoby internetowe, SlickVPN oferuje kilka świetnych przewodników konfiguracji, ale nie ma wiele innych materiałów referencyjnych dla klientów z problemami lub pytaniami.

Oprogramowanie

Logować się

Założenie konta w SlickVPN jest proste. Po wybraniu planu cenowego i metody płatności zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail konta, na którym chcesz się zarejestrować, oraz hasła do logowania - i, o ile płacisz za pomocą BitCoin lub PayPal, to wszystko.

Po zarejestrowaniu się, SlickVPN wyśle ​​ci powitalną wiadomość e-mail, w tym dane logowania, których użyjesz do ich usługi VPN, a także linki, które pomogą Ci zacząć od pobrania klienta, przeglądania niektórych samouczków lub wysyłania opinii na temat usługi . Warto zauważyć, że wysłane hasło nie jest w żaden sposób zaciemnione, więc możesz je zmienić po rejestracji.

Klient Windows VPN

SlickVPN zapewnia potężnego, bogatego w funkcje klienta dla systemu Windows opartego na OpenVPN. Połączenie z VPN jest proste, a opcje są łatwe do znalezienia i dobrze wyjaśnione w samouczku internetowym. Ciekawostką jest to, że serwery muszą zostać dodane do profilu „grupowego”, zanim będzie można się z nimi połączyć. Ma to tę zaletę, że przyspiesza proces wyboru serwerów, jeśli na przykład nie obchodzi Cię lokalizacja geograficzna, z którą się łączysz, ale po prostu chcesz najszybszych serwerów lub jeśli nie przeszkadza Ci, gdzie w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych kończysz tak długo, jak można oglądać US Netflix. W połączeniu z funkcją automatycznego grupowania i funkcją równoważenia znajdującą się w preferencjach, pozwala to również automatycznie wybrać najbliższy lub najmniej obciążony serwer, z którym można się połączyć w dowolnym kraju, bez dodatkowego wysiłku. Minusem jest to, że dodaje dodatkową warstwę komplikacji, jeśli użytkownik chce połączyć się z określonym serwerem w określonej lokalizacji. Ogólnie jednak podoba nam się ta funkcja.

slickvpn_client_connected

Szybkie przeglądanie preferencji ujawnia szereg przydatnych funkcji. Istnieje możliwość uruchomienia klienta i, jeśli chcesz, także połączenia VPN z Windows. Oprócz opcji ochrony przed wyciekiem DNS i IP na karcie preferencji „Sieć” klient wyświetli ostrzeżenie, jeśli konfiguracja systemu Windows użytkownika może spowodować wyciek DNS, wraz z kilkoma podstawowymi instrukcjami, jak rozwiązać problem: to świetnie , ale byłoby jeszcze lepiej, gdyby wbudowana ochrona przed wyciekiem DNS była wystarczająco silna, aby uczynić ją niepotrzebną.

Tutaj możesz również wybrać, czy połączyć się przez TCP lub UDP, a także wybrać numer portu. Jest to przydatne, aby VPN działał w różnych konfiguracjach sieciowych - na przykład w publicznym hotspocie WiFi. Istnieje również opcja zwiększenia bezpieczeństwa i anonimowości o kolejny poziom poprzez automatyczną zmianę adresu IP w określonych odstępach czasu. Wreszcie, naprawdę zaawansowani użytkownicy mogą również określić niestandardowe parametry OpenVPN, co jest przyjemną cechą do zobaczenia - szczególnie w połączeniu z dziennikiem połączeń wyświetlanym na karcie głównej. Gdybyśmy mieli problem, klient mógłby być powolny w określonych momentach, ale ogólnie uważaliśmy, że to dobre oprogramowanie, które sprawia, że ​​łączenie się ze SlickVPN jest łatwe i bezbolesne.

Inne platformy

SlickVPN zapewnia klienta na zamówienie dla systemów Windows i Mac OSX. Oprócz tego istnieją instrukcje instalacji dla kilku głównych platform, w tym routerów iOS, Android, Ubuntu i Tomato / DD-WRT. Istnieją również przewodniki dotyczące ręcznego konfigurowania sieci VPN w systemach Windows i OSX, jeśli masz na to ochotę. Przewodniki są bogato ilustrowane i łatwe do naśladowania, i zawsze miło jest widzieć różnorodne protokoły.

Końcowe przemyślenia

SlickVPN to bogata w funkcje usługa VPN z dużą ilością do zaoferowania. Oprócz mnóstwa serwerów na całym świecie, świetnego klienta i dobrych prędkości, ma on dodatkowe zalety, oferując wysoki poziom anonimowości i bezpieczeństwa użytkowników - szczególnie cieszymy się, gdy utrzymują tę stronę Warrant Canary. Przy niskich cenach i 30-dniowej polisie zwrotu pieniędzy, być może SlickVPN jest usługą VPN, której szukałeś. Kliknij poniższy link, aby ich odwiedzić.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me