Recenzja SmartDNSProxy

SmartDNSProxy

 • cennik

  Od 2,08 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • iOS

  • Android
 • Odblokowuje:


  • Amazon Prime

  • Hulu

  • Netflix

  • iPlayer

Smart DNS Proxy to usługa, która teraz obejmuje usługę VPN w ramach kosztu subskrypcji. Oznacza to, że usługa jest odpowiednia zarówno do odblokowywania ogromnych ilości treści, jak i do uzyskiwania prywatności i bezpieczeństwa podczas publicznego Wi-Fi. Usługa jest dostępna dla wszystkich popularnych platform, z aplikacjami dostępnymi dla systemów Windows, Mac, iOS i Android.

ProPrivacy.com Wynik
5.5 z 10

streszczenie

Smart DNS Proxy jest jedną z najlepszych usług SmartDNS, które przetestowaliśmy i jest absolutnie fantastyczny do przesyłania strumieniowego! Pamiętaj, że będąc usługą SmartDNS, nie zapewnia ona żadnych zabezpieczeń, takich jak VPN (tutaj możesz przeczytać o różnicy między tymi dwoma typami usług). Dlatego musisz subskrybować usługę VPN, aby uzyskać bezpieczeństwo i prywatność.

Szybkie statystyki

 • Jurysdykcja
  Seszele
 • Jednoczesne połączenia
  5
 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  17 Mbps
 • Kraje
  37

Uwaga: Niedawno uruchomiliśmy całą stronę internetową o SmartDNS. Sprawdź to, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje o usługach SmartDNS.

Ceny i plany

Inteligentny serwer proxy DNS, podobnie jak 90% dostawców VPN i SmartDNS, ma jeden ustalony plan z rabatami, które rosną w zależności od czasu rejestracji. 24-miesięczny plan, który kosztuje zaledwie 2,08 USD miesięcznie, jest wyjątkowo tanią opcją, która konkuruje z niektórymi z najtańszych sieci VPN na rynku. To naprawdę świetna cena za połączenie SmartDNS i VPN.

SmartDNSProxy_Pricing

Smart DNS Proxy zapewnia również fantastyczny 14-dniowy bezpłatny okres próbny, który nie wymaga podawania żadnych poufnych informacji / płatności. Roczne subskrypcje są również objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz przetestować usługę bez ryzyka. Jedyne, na co należy uważać, to to, że po wygaśnięciu rocznej subskrypcji zmieni się ona w cykliczny abonament miesięczny.

cechy

Smart DNS Proxy to marka Global Stealth Inc z siedzibą na Seszelach w celu ochrony swoich klientów. Global Stealth Inc jest częścią Cakinberk Telekom, który wcześniej prowadził BoxPN, a także jest właścicielem GetFlix - co oznacza, że ​​mają duże doświadczenie w prowadzeniu sieci VPN i DNS.

Smart DNS Proxy zapewnia odblokowanie wielu popularnych stron internetowych, w tym Facebook, Twitter, Vevo i YouTube. Oprócz tego zapewniają dostęp do 133 usług przesyłania strumieniowego wideo i muzyki w 32 krajach - w tym oczywiście do Netflix, Hulu i BBC iPlayer.

Aby móc osiągnąć to wspaniałe odblokowanie, mają 400 serwerów na całym świecie z 4 adresami DNS, które równoważą obciążenie. Serwery pomagają również w nadmiarowości oraz w utrzymaniu niezawodności prędkości i dostępności usługi

Możesz używać SmartDNS z dowolną liczbą urządzeń, o ile masz ten sam adres IP (podłączony do tej samej sieci), ale jeśli chcesz go używać w wielu lokalizacjach jednocześnie, musisz kupić inne konto.

W przeciwieństwie do usługi SmartDNS, usługa VPN nie jest zablokowana na twoim adresie IP, co oznacza, że ​​możesz jej używać do łączenia się z publiczną siecią Wi-Fi lub z dowolnego innego wybranego miejsca. VPN może być używany na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie, a torrentowanie jest dozwolone dla tych, którzy chcą pobierać przez P2P.

Odwiedź Smart DNS Proxy »

Bezpieczeństwo i prywatność

Usługa Smart DNS nie zapewnia żadnego szyfrowania, więc musisz użyć pełnej sieci VPN, aby uzyskać prywatność od swojego dostawcy usług internetowych i odwiedzanych witryn.

Zarówno polityka prywatności, jak i warunki korzystania są dobrze określone i dają dużą jasność na temat działalności firmy. W nim firma wyraźnie podkreśla gromadzone informacje i dlaczego. Jedną z rzeczy, o których warto pamiętać, jest fakt, że firma rejestruje Twój adres IP po dołączeniu w celu zablokowania usługi Smart DNS dla tej rezydencji.

Aby Cię śledzić, zawsze musisz sprawdzić swój adres IP podczas łączenia. Te dzienniki połączeń mogą umożliwić organom przeprowadzenie ataku korelacji czasowej na usługę, który zniszczyłby Twoją prywatność. Chociaż jest to wyjątkowo ukierunkowany atak, który zostałby przeprowadzony tylko przez władze w trakcie dochodzenia w sprawie przestępstwa, w zależności od modelu zagrożenia może wystarczyć, aby zniechęcić cię do służby.

Interesujące jest również to, że jego kancelaria ma siedzibę w Kanadzie i tam rozstrzygane będą wszelkie spory. Oznacza to, że pomimo rejestracji na papier na Seszelach, w rzeczywistości zabrakło mu Kanady. Ponownie może to zniechęcać niektóre osoby do korzystania z kanadyjskich przepisów dotyczących inwazyjnego nadzoru.

Szyfrowanie

Usługa VPN Smart DNS Proxy zapewnia dostęp do wielu różnych protokołów szyfrowania; PPTP, L2TP / IPSec, SSTP, IKEv2 i OpenVPN. Zarówno Mac, jak i iOS zapewniają natywny dostęp do IKEv2 i L2TP / IPSec, co oznacza, że ​​do połączenia przez OpenVPN będziesz musiał użyć klienta innej firmy.

Zarówno Windows, jak i Android zapewniają dostęp do szyfrowania OpenVPN z poziomu niestandardowych klientów, a użytkownicy mogą wybierać pomiędzy UDP i TCP. Użytkownicy mogą również zdecydować się na przejście na TCP przez port 443, aby ukryć korzystanie z VPN jako zwykłego ruchu HTTPS.

Te opcje szyfrowania są silne, a dostępność plików .ovpn oznacza, że ​​każdy może połączyć się z jego serwerami za pomocą OpenVPN, jeśli sobie tego życzy. OpenVPN jest implementowany ze standardowymi ustawieniami domyślnymi, co oznacza, że ​​jest odpowiedni do celów prywatności i bezpieczeństwa, ale nie jest tak bezpieczny, jak inne sieci VPN na rynku. Te ustawienia to:

Kanał danych: Blowfish-128 z HHAC SHA1 hash auth
Kanał kontrolny: Blowfish-128 z uzgadnianiem RSA-2048 i autoryzacją mieszania HMAC SHA1. Brak doskonałej tajemnicy do przodu.

Strona internetowa

Witryna Smart DNS Proxy jest naprawdę dobrze zaprojektowana - nie tylko jest łatwa w nawigacji, ale także łatwo znaleźć wiele przydatnych informacji o usłudze. Dbają również o to, aby ich sieci społecznościowe były na bieżąco z przydatnymi informacjami o usłudze, a także z wiadomościami przesyłanymi strumieniowo i serialami.

SmartDNSProxy_HomePage

Sekcja Blog pozwala czytać artykuły zebrane ze wszystkich stron w Internecie, a przydatne przewodniki pozwalają skonfigurować usługę Smart DNS lub VPN na wielu urządzeniach.

Wsparcie

Smart DNS Proxy ma 2 rodzaje wsparcia: czat na żywo i bilet / e-mail.

Czat na żywo jest bardzo szybki i bardzo pomocny, jednak mniej wiedzą na temat technicznych aspektów firmy i służą głównie ogólnym pytaniom. Obsługa zgłoszeń wypełnia tę lukę dzięki wielopoziomowemu systemowi wsparcia i jest równie pomocna i wspierająca.

SmartDNSProxy_Support

Proces

Logować się

Rejestracja w Smart DNS Proxy wymaga Twojej pełnej nazwy, adresu e-mail i hasła. W przypadku 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego nie musisz wprowadzać żadnych informacji o płatności, ale później musisz to zrobić. Bitcoin nie jest akceptowany, więc będziesz musiał zapłacić albo Paypal, albo kartą debetową lub kredytową.

Klient Windows VPN

W przeciwieństwie do niektórych innych dostawców SmartDNS, Smart DNS Proxy nie ma własnego klienta fałszowania DNS. Jest to dobre, ponieważ oznacza, że ​​komputer nie jest zapychany niepotrzebnym oprogramowaniem, ale źle, ponieważ jeśli zmieni się twój adres IP (częstotliwość zależy od twojego dostawcy usług internetowych), musisz odwiedzić jego stronę internetową. Aby rozwiązać ten ostatni problem, mają stronę internetową, którą możesz dodać do zakładek, która automatycznie zaktualizuje twoje IP.

Świetną funkcją Smart DNS Proxy, której nie widzieliśmy nigdzie indziej, jest to, że po połączeniu się z wybranym serwerem możesz oglądać dowolne usługi przesyłania strumieniowego bez konieczności zmiany jakichkolwiek ustawień. Jak wspomniano, mają wiele serwerów na całym świecie, aby zapewnić najlepszą prędkość.

SmartDNSProxy_Setup

Jeśli chodzi o usługę VPN, dostępny jest niestandardowy klient Windows i, pomimo tego, co napisano na jego stronie internetowej, nie jest już w fazie beta.

Klient pozwala użytkownikom łatwo przełączać się między protokołami szyfrowania i łączyć się z serwerami w 37 krajach. Ponadto aplikacja jest wyposażona w przełącznik kills, aby zatrzymać wyciekanie jakichkolwiek danych do dostawcy usług internetowych w przypadku przypadkowego zerwania połączenia VPN. Ochrona przed wyciekiem DNS jest domyślnie włączona, a użytkownicy mogą łączyć się przez TCP za pośrednictwem portu 443, aby ukryć użycie VPN jako HTTPS i ominąć zapory ogniowe ISP zaprojektowane do blokowania VPN.

Inne platformy

Smart DNS Proxy ma aplikacje dla systemów macOS, iOS i Android. Klient Androida zapewnia pełny dostęp do szyfrowania OpenVPN i umożliwia zmianę protokołów i portów. Użytkownicy komputerów Mac i iOS będą musieli korzystać z zewnętrznego klienta OpenVPN (TunnelBlick lub OpenVPN Connect), aby móc korzystać z OpenVPN. Natywni klienci Apple zapewniają tylko l2TP i IKEv2.

Wydajność (test prędkości, DNS i IP)

Podczas korzystania z funkcji Smart DNS usługa nie zapewnia prywatności. W ten sposób zobaczyliśmy własny adres IP podczas testowania wycieków za pomocą ipleak.net. Jesteśmy jednak bardzo zadowoleni z testu szczelności DNS, ponieważ w przeciwieństwie do niektórych innych dostawców jedynym wynikiem był adres DNS podany nam przez usługę.

Ponieważ nie ma szyfrowania w usłudze Smart DNS, nie było zaskoczeniem, że w systemie praktycznie nie spadła prędkość i pozostało to spójne bez względu na to, jakiego urządzenia lub usługi przesyłania strumieniowego używaliśmy.

SmartDNSProxy_PureSpeed SmartDNSProxy_SmartDNS_Speed
Szybkość natywna Szybkość SmartDNS

Jeśli chodzi o prędkości VPN, konsumenci zwykle skarżą się, że usługa jest powolna. Z tego powodu, jeśli chcesz VPN, który zapewnia błyskawiczne prędkości połączenia, zalecamy szukanie gdzie indziej. Na rynku dostępne są znacznie szybsze sieci VPN o podobnym koszcie.

Inteligentny DNS dla wszystkich urządzeń

Dużą zaletą SmartDNS nad VPN jest to, że jest on w stanie obsłużyć większą gamę urządzeń, ponieważ jest to codzienne wspólne użytkowanie. Smart DNS Proxy w pełni wykorzystuje ten fakt, dlatego przygotował przewodniki dla szerokiej gamy urządzeń, w tym routerów, komputerów, dekoderów, konsol do gier, a nawet telewizorów Smart.

Przetestowaliśmy go zarówno na naszym SmartTV, jak i routerze, które były łatwe do skonfigurowania, i zgodnie z oczekiwaniami nie spowodowało absolutnie żadnych problemów i nie zauważyliśmy różnicy w szybkości Internetu lub jakości przesyłania strumieniowego.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, Smart DNS Proxy jest prawdopodobnie najlepszą firmą SmartDNS, którą przetestowaliśmy ze względu na niskie ceny, łatwość użycia i świetne wsparcie. Chociaż niektórzy ludzie mogą być zniechęceni brakiem oprogramowania / aplikacji w odniesieniu do SmartDNS (szczególnie sposób, w jaki go zaimplementowali), uważamy, że jest to świetne.

Co więcej, dodanie pełnej usługi VPN w ramach tego samego kosztu subskrypcji jest ogromnym dobrodziejstwem dla tej usługi, dzięki czemu jest idealna dla każdego, kto potrzebuje VPN do uzyskania prywatności i bezpieczeństwa podczas publicznej sieci Wi-Fi. Chociaż potencjalna baza firmy w Kanadzie może zniechęcić niektórych ludzi, w rzeczywistości ta sieć VPN prawdopodobnie zapewni odpowiednią prywatność większości ludzi.

Jednak dzienniki połączeń przechowywane obok adresów IP mogą zniechęcać niektóre osoby w zależności od ich modelu zagrożenia. Ogólnie rzecz biorąc, możemy polecić tę usługę każdemu, kto chce odblokować wiele treści z 37 krajów, w których ma serwery.

Być może jedyną wadą tej usługi jest niska prędkość połączenia zgłaszana w sieci VPN. Jeśli jednak główną koniecznością jest tanie odblokowywanie treści za pomocą Smart DNS i prawdopodobnie będziesz używać sieci VPN tylko do uzyskania bezpieczeństwa w publicznej sieci Wi-Fi, warto rozważyć tę usługę.

Odwiedź Smart DNS Proxy »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me