Recenzja SwitchVPN

SwitchVPN

 • cennik

  Od 9,95 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • Android

  • iOS
 • Odblokowuje:


  • Netflix

  • Hulu

  • iPlayer

ProPrivacy.com Wynik
7.5 z 10

streszczenie

SwitchVPN to usługa VPN, która twierdzi, że zapewnia Ponad 145 szybkich serwerów w 35 różnych globalnych lokalizacjach. Ponadto SwitchVPN oferuje również przystępne ceny, nieograniczoną przepustowość i szereg różnych protokołów szyfrowania.

Szybkie statystyki

 • Kraje
  24
 • Jednoczesne połączenia
  5
 • Jurysdykcja
  Stany Zjednoczone

Plan cenowy

SwitchVPN oferuje dwie różne opcje subskrypcji. Chociaż w przeszłości firma oferowała więcej opcji, dwie pozostałe opcje są nadal uczciwie wycenione:

 • 12 miesięcy VPN - 79,95 USD (6,66 USD / m)
 • 1 miesiąc VPN - 9,95 USD

Dwie opcje subskrypcji obejmują wszystkie funkcje SwitchVPN i pełną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oprócz tego SwitchVPN oferuje również jednodniowy bezpłatny okres próbny. Chociaż nie jest to idealne pod względem testowania niezawodności, możesz przynajmniej przetestować wydajność VPN.

Trochę trudny jest też jednodniowy bezpłatny okres próbny. W ProPrivacy.com staramy się, aby ci było trochę łatwiej - wypróbuj SwitchVPN przez 1 dzień
.

Ponadto SwitchVPN oferuje również różnorodne opcje płatności, w tym większość kart kredytowych, PayPal i Bitcoin.

Funkcje SwitchVPN

SwitchVPN twierdzi, że został zbudowany na sieci ponad 145 szybkich serwerów w 35 różnych globalnych lokalizacjach. Lokalizacje serwerów obejmują zakres od Ameryki Północnej i Południowej po Europę i Azję / Pacyfik. Ponadto SwitchVPN może pochwalić się technologią DNS o wysokim poziomie bezpieczeństwa, która sięga nawet Chin.

SwitchVPN twierdzi również, że oferuje prędkości wielu gigabitów, które są idealne do grania i przesyłania strumieniowego, a także możliwość podłączenia pięciu urządzeń jednocześnie. Co więcej, usługa oferuje bezpłatny dostęp do wszystkich protokołów VPN i nieograniczoną przepustowość.

Połącz wszystkie powyższe z roszczeniem SwitchVPN, aby odblokować treści ograniczone geograficznie z dowolnego miejsca na świecie, a masz coś, co brzmi jak całkiem niezły dostawca VPN.

Obsługa klienta SwitchVPN

Obsługa klienta SwitchVPN jest doskonała. Na początek dostępnych jest wiele szczegółowych instrukcji konfiguracji bezpośrednio ze strony głównej. W przyszłości SwitchVPN oferuje wsparcie 24/7/365 na wiele różnych sposobów, w tym czat na żywo, do którego można uzyskać dostęp bez rejestracji.

Podczas testowania czasu reakcji byłem mile zaskoczony, jak szybko odpowiedziała mi obsługa klienta czatu na żywo - mniej więcej od jednej do dwóch minut. Ponadto informacje, które mi podali, były niezwykle przydatne i odpowiadały na większość moich pytań (jeśli nie wszystkie).

Po obsłudze klienta na czacie na żywo pojawia się bank informacji SwitchVPN. Zawiera instrukcje rozwiązywania problemów, informacje prawne i szczegółowe FAQ. Wreszcie, oprócz czatu na żywo i banku informacji, SwitchVPN oferuje również opcję obsługi klienta opartą na biletach.

Prywatność SwitchVPN & Bezpieczeństwo

SwitchVPN oferuje różnorodne opcje szyfrowania; w tym do 256-bitowego szyfrowania dla protokołu OpenVPN. Domyślnie OpenVPN to 128-bitowa Blowfish do szyfrowania strumienia danych i RSA-1024 (z 2048-bitowym kluczem statycznym) do uzgadniania.

Oprócz OpenVPN, niestandardowy klient SwitchVPN oferuje również L2TP / IPsec. Ponadto, jeśli znajdujesz się w Chinach, masz również dostęp do SSTP - protokołu, który jest idealny dla krajów blokujących technologię VPN.

Przechodząc dalej, SwitchVPN oferuje również wirtualną zaporę ogniową i wewnętrzny system DNS. W ostatnich latach SwitchVPN zarejestrował również swoją firmę w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że nie podlegają już złożonemu połączeniu praw i przepisów Indii.

Zamiast tego SwitchVPN oficjalnie oferuje VPN, który nie przechowuje absolutnie żadnych dzienników - nie ma połączenia, nie ma przepustowości, nic! To jest wyjątkowo idealne; czyniąc SwitchVPN fantastycznym wyborem dla dostawcy VPN. Ponadto SwitchVPN oferuje również obsługę P2P.

Witryna SwitchVPN

Chociaż witryna SwitchVPN jest atrakcyjna wizualnie i łatwa w nawigacji, wolimy ich starszą, bardziej elegancką wersję. Odsuwając to na bok, strona główna SwitchVPN pokazuje ogólny cel firmy polegający na „utrzymaniu wolnego internetu” od samego początku. Poniżej możesz kliknąć „Dowiedz się więcej” lub „Wypróbuj SwitchVPN”.

Przewijając w dół, możesz wyświetlić opcje cenowe i informacje o całej usłudze. Na dole strony dostępnych jest wiele linków. Zawierają link do sprawdzenia twojego adresu IP, a także linki do oficjalnego i regularnie aktualizowanego bloga SwitchVPN i ich profili w mediach społecznościowych.

Naszą jedyną skargą na stronie SwitchVPN jest to, jak trudno jest znaleźć ich jednodniowy bezpłatny okres próbny. Chociaż możesz go łatwo znaleźć w Googlingu, byłoby pomocne, gdyby reklamowali go bardziej swobodnie na swojej stronie internetowej.

Korzystanie z SwitchVPN w systemie operacyjnym Windows

Rejestracja bezpłatnego jednodniowego konta próbnego SwitchVPN jest dość prosta. Po kliknięciu linku do bezpłatnej wersji próbnej podajesz swój adres e-mail i hasło. Link aktywacyjny zawierający ogromny przycisk Potwierdź konto jest wysyłany na podany adres e-mail. Po kliknięciu przycisku następuje przekierowanie do strony zawierającej nazwę użytkownika i hasło do konta testowego.

Jeśli chodzi o rejestrację po wygaśnięciu okresu próbnego, SwitchVPN jest bardzo anonimowy; wymagające tylko adresu e-mail (i hasła). Jeśli chcesz, możesz również podać swoje imię i nazwisko, kraj i nazwę firmy. Po rejestracji SwitchVPN wysyła wiadomość e-mail z danymi do logowania i pomocnymi wskazówkami na temat rozpoczęcia korzystania z usługi.

Korzystanie z SwitchVPN

Po przejściu na stronę konta testowego SwitchVPN możesz rozpocząć bardzo łatwą konfigurację klienta Windows SwitchVPN.

 1. Pobieranie & zainstaluj klienta Windows SwitchVPN
 2. Pojawi się interfejs SwitchVPN
 3. Wpisz nazwę użytkownika & hasło ze strony konta próbnego
 4. Hit Login
 5. SwitchVPN wyświetli twój aktualny adres IP
 6. Naciśnij gigantyczny przycisk zasilania
 7. Twój aktualny adres IP będzie odzwierciedlał zmianę
 8. Użyj SwitchVPN, aby bezpiecznie przeglądać!

Ogólnie rzecz biorąc, niestandardowy klient Windows SwitchVPN jest przyjazny dla użytkownika i atrakcyjny dla oka. Istnieje kilka różnych ustawień konfiguracji, w tym różne opcje protokołu. W ProPrivacy.com zalecamy korzystanie z OpenVPN.

Inne przydatne opcje SwitchVPN, o których warto wspomnieć, to przełącznik „zabicia”, funkcja automatycznego ponownego łączenia oraz lista wyjątków witryny.

Wydajność SwitchVPN (test prędkości / wycieków)

W poprzednich testach prędkości pobierania / wysyłania SwitchVPN okazały się szybkie i niezawodne (patrz zdjęcie powyżej). Podczas moich ostatnich testów cieszyłem się, że SwitchVPN nadąża za wysokimi prędkościami i niezawodnością.

Używając zalecanego serwera amerykańskiego podczas połączenia, prędkość pobierania mojego SwitchVPN wyniosła 33,90 Mb / s. Przesyłanie również robiło wrażenie przy prędkości 5,53 Mb / s. Na szczęście prędkość ta pozostała prawdziwa podczas przesyłania strumieniowego, pobierania i przeglądania.

Jeśli chodzi o testowanie szczelności, cieszyłem się również, że nie było wycieków. Aby przetestować własny SwitchVPN pod kątem wycieków, odwiedź strony internetowe takie jak ipleak.net, test-ipv6.com i / lub doileak.net.

Dostępność urządzenia SwitchVPN

SwitchVPN jest dostępny dla użytkowników systemów Windows, Mac, iOS i Android.

SwitchVPN na iOS

Aplikacja SwitchVPN na iOS jest prawie identyczna z aplikacją Windows zarówno pod względem wyglądu, jak i użytkowania. Aby korzystać z aplikacji iOS na koncie testowym, pobierz aplikację i wprowadź login i hasło próbne. Aby połączyć się z serwerem, wybierz lokalizację.

Twój telefon poprosi o pozwolenie na dodanie konfiguracji VPN - wystarczy, że klikniesz tak, a następnie wybierz gigantyczny przycisk zasilania. Bam! Jesteś gotowy do pracy!

Recenzja SwitchVPN: Podsumowanie

Lubiliśmy

 • Oferowane wiele protokołów
 • Duża różnorodność przewodników konfiguracji
 • Wysokie prędkości
 • Szeroki zakres opcji serwera
 • Brak przechowywanych dzienników

Nie byliśmy tak pewni

 • Zaktualizowana strona internetowa jest rozczarowująca w porównaniu do starej

Nienawidziliśmy

 • Nic

SwitchVPN to świetna opcja VPN z szeroką gamą serwerów i niezawodnymi, szybkimi prędkościami. Ponadto obsługa klienta jest doskonała, a protokoły bezpieczeństwa są dobre. Oprócz niechlujnej, zaktualizowanej strony internetowej, SwitchVPN jest zdecydowanie warty sprawdzenia i zdecydowanie niedrogi. Jeśli zdecydujesz się wypróbować SwitchVPN, pamiętaj o pozostawieniu wrażeń użytkownika w sekcji komentarzy poniżej!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me