Recenzja VikingVPN

VikingVPN

  • cennik

    Od 9,99 USD
    / miesiąc

ProPrivacy.com Wynik
6.7 z 10

streszczenie

Z wyjątkowo bezpiecznym Szyfrowanie bitów AES 256 CBC i szybkie połączenia Gigabit (1 Gbps), VikingVPN to dobry wybór, jeśli szukasz VPN, który koncentruje się przede wszystkim na wydajności. VikingVPN ma dobry początek w 2018 roku nowe lokalizacje serwerów i dodatkowe Środki bezpieczeństwa.

Aby uzyskać więcej informacji na temat VikingVPN, czytaj dalej naszą recenzję VikingVPN 2018 poniżej.

cechy

VikingVPN jest dostępny dla następujących urządzeń: Windows PC, Mac, Android, iOS i / lub Ubuntu Linux. Dodatkowo możesz używać VikingVPN z DD-WRT i routerami do pomidorów. Niestety, wersja VikingVPN dla systemu Windows nieco brakuje funkcjonalności, ale ogólnie jest wydajna.

Jeśli chodzi o opcje serwerów, VikingVPN oferuje serwery klastrowe. Dostępne lokalizacje serwerów - z ostatnio dodanymi opcjami - są następujące: US Chicago, US Los Angeles, US Dallas, US New York City, US Seattle, US Miami, Amsterdam Holandia i Bukareszt Rumunia.

Zostaniesz automatycznie umieszczony na serwerze z najlepsza pierwotna przepustowość w momencie połączenia. Ponadto VikingVPN używa tylko serwery bez systemu operacyjnego. Oznacza to, że wirtualne serwery i maszyny wirtualne są zabronione, dając ci „100% zasobów”.

Idąc dalej, VikingVPN jest dobrze znany ze swoich dużych prędkości. Każdy serwer jest biorąc pod uwagę własne połączenie 1 Gb / s. Wreszcie, VikingVPN oferuje w pełni zoptymalizowane ustawienia OpenVPN ze stałymi aktualizacjami wydajności. Właśnie dlatego podczas korzystania z VikingVPN nadal doświadczamy jednych z najlepszych prędkości.

Odwiedź VikingVPN »

Szybkość i wydajność

Ważne jest przetestowanie sieci VPN pod kątem szybkości i wycieków. Jak widać z poniższych testów pobierania, VikingVPN jest trochę mieszaną torbą. Europejskie serwery działały całkiem dobrze i prawdopodobnie pozwoliłyby na przesyłanie strumieniowe HD. Jednak serwer nowojorski działał wolno, z prędkością zaledwie kilku megabajtów na sekundę.

Prędkości pobierania VikingVPN

Na szczęście podczas moich testów nie wykryto wycieków adresów IP, DNS ani WebRTC. Oznacza to, że VPN działa dobrze pod względem prywatności.

Cena i plany

VikingVPN oferuje trzy różne opcje subskrypcji. Ceny zależą od okresu subskrypcji, który chcesz kupić (jeden miesiąc, sześć miesięcy, 12 miesięcy). Ceny są następujące:

  • 14,95 USD miesięcznie przy płatności miesięcznej
  • 11,95 USD miesięcznie lub 71,70 USD przy płatności co sześć miesięcy
  • 9,99 USD miesięcznie lub 119,88 USD przy płatnościach rocznych

Chociaż VikingVPN jest dość kosztowny, są wierni swojemu słowu oferując wysokie prędkości i nieograniczone wykorzystanie. Możesz połączyć do pięciu urządzeń jednocześnie z jednym kontem. Jako dodatkowy bonus VikingVPN przekazuje również 1 USD z każdego planu subskrypcji na Electronic Frontier Foundation.

Ponadto VikingVPN również oferuje Bitcoin i Dash jako opcje płatności (a także głównych firm obsługujących karty kredytowe). Chociaż VikingVPN nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego, oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli prędkość lub połączenie nie są optymalne.

Prywatność i ochrona

VikingVPN oferuje jedne z najlepszych zabezpieczeń, jeśli chodzi o wirtualne sieci prywatne. Z super bezpieczne szyfrowanie bitów AES 256 CBC i uzgadnianie 4096 bitów RSA, Tunel VikingVPN jest niemożliwy do penetracji, przechwycenia, modyfikacji, a nawet obserwacji.

Ponadto VikingVPN zapewnia również zwykły anonimowy adres IP, jednocześnie regularnie tworząc fałszywy ruch, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo w Internecie. Co więcej, VikingVPN ostatnio dodał swoje zaawansowana 2048 bitowa zapora ogniowa HMAC aby zapobiec nieznanym połączeniom.

Ta dodatkowa warstwa bezpieczeństwa w połączeniu z Zasady VikingVPN dotyczące braku dzienników, tylko dalej dowodzi, że VikingVPN to świetny wybór VPN, jeśli szukasz prywatności i bezpieczeństwa.

Kanarek Warrant VikingVPN

Ponieważ VikingVPN ma siedzibę w USA, są oni zmuszeni do przestrzegania jurysdykcji USA. Oznacza to, że VikingVPN jest przedmiotem postępowania sądowego zawierającego nakaz kneblowania, zostaniemy powiadomieni za pośrednictwem ich kanarka nakazu.

Zgodnie z prawem VikingVPN nie może mówić o żadnych podjętych działaniach. W rzeczywistości nie mogą przyznać, że program lub działania prawne w ogóle istnieją. Na szczęście przychodzi tu kanarek nakazu. Jeśli VikingVPN zostanie kiedykolwiek narażony na szwank, kolor logo na stronie głównej zmieni się w „bardzo oczywisty sposób”.

Ponadto warto wiedzieć, że VikingVPN rejestruje dane serwera tylko w celach konserwacyjnych. Jeśli chodzi o P2P, nie jest reklamowany otwarcie, ale nie jest też sprzeczny z polityką VikingVPN. Innymi słowy: postępuj ostrożnie.

Łatwość użycia

Strona internetowa dla VikingVPN jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika z dostępnymi informacjami i linkami bezpośrednio ze strony głównej. Ponadto VikingVPN jest bardzo przejrzysty w swojej ofercie. Obejmuje to blog, który aktywnie udostępnia porady i wiadomości dotyczące świata cyberbezpieczeństwa.

Dodatkową rzeczą, którą VikingVPN zapewnia na swojej stronie głównej, jest link do recenzji klientów. Szczególnie podoba mi się to, ponieważ pozwala zobaczyć, jak inni użytkownicy myślą o usługach, zanim samodzielnie wydadzą na nie pieniądze.

VikingVPN & Obsługa klienta

Na początek VikingVPN oferuje FAQ z bardzo przydatnymi informacjami na temat swoich usług i innych tematów. Jest to wygodne, ponieważ jedyną rzeczą, której VikingVPN nie oferuje, jest obsługa czatu na żywo. Zamiast tego oferują wsparcie oparte na biletach. VikingVPN może wziąć do 24 godzin dać odpowiedź na twoje pytanie.

To powiedziawszy, ich zespół obsługi klienta jest nadal niezwykle pomocny i ogranicza tylko czat na żywo w celu zapewnić klientom najlepsze możliwe wsparcie. Ponadto ich strona internetowa oferuje również szczegółowe instrukcje konfiguracji dla różnych platform, na których ich usługa jest dostępna. Wreszcie, VikingVPN ma również konto Google+, które jest aktywnie aktualizowane z nowościami, aktualizacjami i innymi istotnymi informacjami.

VikingVPN dla Windows

Rejestracja w VikingVPN była szybka i bezbolesna, trwała około 2 minut. Instalacja trwała nieco dłużej, około 3-5 minut. Sam proces wymagał minimalnych szczegółów: nazwy użytkownika, hasła i informacji o płatności.

Korzystanie z klienta Windows VikingVPN

Korzystanie z VikingVPN jest niezwykle proste. To tak proste, jak wybranie jednego z serwerów na stosie i wybranie przycisku Połącz. Połączenie z serwerem VikingVPN jest proste i szybkie, podobnie jak rozłączanie - wystarczy wybrać przycisk rozłączania!

Ta przyjazna dla użytkownika usługa VPN jest zdecydowanie na mojej liście polecanych VPN - szczególnie jeśli chodzi o szybkość i ogólną wydajność. W ProPrivacy.com chcemy, abyś znalazł VPN, która najbardziej Ci odpowiada. Jeśli potrzebujesz niezawodnej i bezpiecznej sieci VPN, która umożliwia przeglądanie, pobieranie i przesyłanie strumieniowe - czasem jednocześnie - nie szukaj dalej! VikingVPN to świetny mecz.

Dostępność platformy VikingVPN

Chociaż niestandardowy klient VikingVPN jest dostępny tylko dla systemu Windows, nadal możesz osiągnąć ten sam wynik, postępując zgodnie z jednym z dostarczonych przewodników konfiguracji VikingVPN dla innych urządzeń. Jest to jedynie instalacja OpenVPN na twoim urządzeniu i konfigurowanie go za pomocą VikingVPN. Mamy nadzieję, że VikingVPN rozważy dodanie w przyszłości dodatkowych klientów dla innych platform.

Końcowe przemyślenia

VikingVPN ma niskie lokalizacje serwerów i wysokie ceny, ale pomimo tych negatywnych aspektów są nadal doskonałym wyborem dla usługi VPN. Bezpieczeństwo i prędkości oferowane przez VikingVPN są doskonałe i wciąż rosną wraz z upływem lat.

Jeżeli wydajna usługa VPN jest tym, czego szukasz, nie szukaj dalej! VikingVPN jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Jeśli zdecydujesz się zaryzykować na VikingVPN, podziel się swoim doświadczeniem w sekcji komentarzy poniżej!

Odwiedź VikingVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me