Recenzja ZoogVPN

ZMIENIŁEM, W JAKI SPOSÓB PORÓWNAMY RECENZJE!
Niedawno zaktualizowaliśmy nasz proces oceniania wszystkich recenzji w ProPrivacy.com. Szczegóły naszych nowych kryteriów punktacji można znaleźć tutaj

ZoogVPN

 • cennik

  Od 1,75 USD
  / miesiąc

 • Dostępne na:


  • Windows

  • System operacyjny Mac

  • Android

  • iOS
 • Odblokowuje:


  • Netflix

  • iPlayer

ProPrivacy.com Wynik
7.8 z 10

streszczenie

ZoogVPN jest dostawcą z siedzibą w Grecji, kraju UE, który ma historię wdrażania dyrektyw dotyczących zatrzymywania danych. Nie uważa się jednak, że dotyczy to usług VPN mających wpływ na dany kraj lub ma na nie wpływ. ZoogVPN był pierwotnie znany jako „ZoogTV” - usługa ukierunkowana głównie na odblokowywanie treści za pośrednictwem Smart DNS. Obecnie Zoog rozszerzył swoją usługę na pełnoprawną usługę VPN. Zapewnia wybór protokołów, w tym OpenVPN, i ma wodoszczelną politykę zerowych dzienników. Prędkości są również dość szybkie - co oznacza, że ​​ta sieć VPN nadaje się do przesyłania strumieniowego.

Szybkie statystyki

 • Jednoczesne połączenia
  5
 • Jurysdykcja
  Grecja
 • Kraje
  25
 • ProPrivacy.com SpeedTest (średnia)
  57,35 Mbps

Cena £

24 miesiące

1,75 USD
na miesiąc

12 miesięcy

2,99 USD
na miesiąc

1 miesiąc

7,99 USD
na miesiąc

ZoogVPN oferuje dwa różne plany - bezpłatny i płatny. Płatny plan to w pełni funkcjonalny VPN premium, podczas gdy darmowy plan nie ma wielu funkcji i ma słabe szyfrowanie.

Płatny abonament ZoogVPN można kupić w różnych okresach subskrypcji: dwa lata, rok, sześć miesięcy i miesięcznie. Dwuletnia opcja oferuje spory rabat, który kosztuje zaledwie 29,99 USD. To równowartość zaledwie 1,25 miesięcznie. Jest to niezaprzeczalnie wyjątkowo tania oferta. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ma odblokować wiele usług przesyłania strumieniowego.

Co dziwne, roczna subskrypcja kosztuje więcej niż dwuletnia subskrypcja 35,88 rocznie; więc równie dobrze możesz całkowicie zapomnieć o tym planie.

Jeden miesiąc spowoduje cofnięcie 6,99 USD, podczas gdy plan sześciomiesięczny będzie kosztował 19,99 USD (równowartość 3,33 USD miesięcznie). Ogólnie dwuletni plan to okazja, więc jeśli zamierzasz wykupić subskrypcję, zalecamy trzymanie się tego.

ZoogVPN oferuje następujące metody płatności: Visa, MasterCard, PayPal, Bitcoin i Paymentwall. ZoogVPN oferuje również 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli więc z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z płatnego abonamentu, możesz zmienić zdanie.

Obsługiwane platformy płatnicze


Visa / MasterCard


Amex


Kryptowaluta

cechy

 • Ponad 40 serwerów w ponad 25 krajach
 • Wsparcie P2P
 • Brak dzienników
 • Nieograniczona przepustowość i wykorzystanie
 • 5 jednoczesnych urządzeń
 • Aplikacje przyjazne dla użytkownika
 • Killswitch w Mac OS X i Windows (bez killswitch iOS lub Android)
 • Serwer proxy SOCKS5
 • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Protokoły OpenVPN UDP 1194 / TCP 443, IKEv2, PPTP i L2TP / IPsec
 • Obsługa klienta 24/7
 • Bezpłatny abonament (3 serwery, limit pobierania 2 GB, 128-bitowe szyfrowanie)
 • Obfuscation na Androida (funkcja ZoogShadowing)

Jak widać z powyższej listy, Zoog VPN jest odpowiednio wyposażony w większość ważnych ustawień, których prawdopodobnie będziesz potrzebować.

Torrenting
Jednoczesne połączenia 5
Obsługa routera
Przekierowanie portów
Wybór portu
Obsługiwane routery Router Vilfo wstępnie zainstalowany z ZoogVPN DD-WRT Tomato
Serwery z czystego metalu lub wirtualne Kombinacja
Wszystkich serwerów 40
Kraje 25

Odblokuj Netflix?

ZoogVPN to usługa zapewniająca dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak US Netflix, BBC iPlayer i ITV Hub w bardzo rozsądnej cenie. Chociaż nie jest to najszybsza sieć VPN na rynku, działa ona ściśle z innymi sprawdzonymi sieciami VPN premium. Dlatego zdecydowanie powinien być wystarczająco szybki, aby większość ludzi mogła cieszyć się streamingiem bez buforowania.

Co więcej, ZoogVPN zrobił wszystko, aby znacznie zwiększyć pulę adresów IP dostępnych do przesyłania strumieniowego, co oznacza, że ​​powinieneś uzyskać o wiele mniej zatłoczenia i szybsze prędkości.

W rzeczywistości ZoogVPN zapewnił nas, że z powodzeniem odblokowuje libabryty Netflix w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Indiach. To niezwykle bogata oferta opcji NEtflix.

Uzyskaj najlepszą usługę Netflix VPN

Zdobądź najlepszą VPN dla BBC iPlayer

Netflix
iPlayer

Szybkość i wydajność

Tutaj w ProPrivacy.com testujemy prędkości VPN 3 razy dziennie za pomocą naukowego systemu testów prędkości opartego na serwerze. Testujemy serwery znajdujące się w Australii, Hongkongu, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii pod kątem średnich i lokalnych średnich i prędkości rozerwania. Na poniższym wykresie można zobaczyć wyniki tych testów w ciągu miesiąca w lecie 2020 r. Jak widać, VPN zapewnia doskonałą średnią prędkość pobierania wynoszącą około 43 Mb / s, przy maksymalnej "rozerwanie" prędkości około 259 Mb / s na sekundę. Są to bardzo dobre prędkości, które sprawiają, że ta VPN jest świetna do przesyłania strumieniowego filmów HD lub pobierania plików.

Test prędkości ZoogVPN

Wycieki IP, DNS i WebRTC

Przetestowaliśmy tę VPN pod kątem wycieków za pomocą IPLeak.net i nie wykryliśmy żadnych wycieków IP lub DNS na Macu lub Windowsie. Odkryliśmy jednak wyciek WebRTC w systemie Windows, co oznacza, że ​​musisz albo wyłączyć WebRTC, albo użyć rozszerzenia blokującego WebRTC w przeglądarce. Ogólnie rzecz biorąc, jest to stosunkowo niewielki problem (pod warunkiem, że włączysz wyciek na jeden z tych dwóch sposobów i sprawdzisz, czy wyciek nie jest już trwały).

Prywatność i ochrona

Obfuscation (podstęp)
Ochrona przed wyciekiem IPv4
Ochrona przed wyciekiem WebRTC
Wyłącznik awaryjny
Samoobsługowy / proxy DNS tak

ZoogVPN ma siedzibę w Grecji. Nadzór nie jest uważany za problem i ogólnie jest to dobre miejsce dla dostawcy VPN. Oczywiście każdy kraj UE, który wdraża dyrektywy w sprawie zatrzymywania danych, może być słusznie podejrzany.

Dobrą wiadomością jest to, że ZoogVPN przechowuje dzienniki zerowe - żadnych dzienników użytkowania ani dzienników połączeń. Oznacza to, że VPN teoretycznie nie powinien mieć nic do przekazania, nawet jeśli władze pukają do jego drzwi.

ZoogVPN oferuje doskonałe szyfrowanie OpenVPN z płatnym planem za pomocą 256-bitowego szyfru AES (zarówno dla kanałów sterowania, jak i danych) i HMAC SHA1 (kanał danych) / HMAC SHA256 (kanał sterowania) do uwierzytelnienia. Zoog używa również uzgadniania RSA-2048 i DHE-2048 PFS lub Perfect Forward Secrecy. To sprawia, że ​​jest to bardzo dobra usługa pod względem prywatności.

Warto jednak zauważyć, że w darmowym planie OpenVPN jest chroniony słabszym 128-bitowym szyfrem, który choć nie jest tak silny, wciąż jest całkiem dobry za darmo. Powiedziawszy to, możliwe jest, że inne części darmowego szyfrowania (uwierzytelnianie, uzgadnianie, PFS) są również słabsze; dlatego odradzamy korzystanie z bezpłatnej wersji w celu zachowania prywatności.

Niestety Zoog nie zapewnia wyłącznika bezpieczeństwa w żadnej ze swoich aplikacji mobilnych.

Doświadczenie użytkownika

Strona internetowa i klienci Zoog VPN są niezwykle łatwi w użyciu. Mając to na uwadze, zdecydowanie poleciłbym tę VPN początkującym użytkownikom bez technologii VPN.

Jest to również VPN, który zapewnia wiele doskonałych funkcji. Użytkownicy mogą przełączać się między różnymi protokołami szyfrowania Dostępność proxy SOCKS5 dla wszystkich użytkowników premium jest zaletą.

Ja też bardzo to lubię "Ręczne rozwiązywanie interfejsu API" funkcja. Ta funkcja umożliwia omijanie zapór VPN w krajach takich jak ZEA, Katar, Rosja, Turcja i Chiny. To pozwala im zalogować się do VPN, nawet jeśli domena VPN znajduje się na czarnej liście ich dostawców usług internetowych.

Mac OS X

Ta sieć VPN najlepiej nadaje się dla użytkowników komputerów Mac. Klient Mac jest w pełni wyposażony w ochronę przed wyciekiem DNS i przełącznik zabicia. To sprawia, że ​​Zoog jest idealny dla użytkowników komputerów Mac, którzy chcą mieć możliwość pobierania za pośrednictwem P2P. Zarówno OpenVPN, jak i IKEv2 są dostępne w kliencie; co czyni go jedynym klientem ZoogVPN, w którym użytkownicy mogą przełączać się między protokołami. Użytkownicy systemu Mac OS X mają również dostęp do "Ręczne rozwiązywanie interfejsu API" funkcja logowania się do sieci VPN w krajach, w których zapory są adresami URL VPN.

Windows

Klient systemu Windows zapewnia dostęp do ręcznego rozwiązywania interfejsów API i ochrony przed wyciekiem DNS. Klient systemu Windows jest wyposażony w przełącznik kills, co oznacza, że ​​VPN można bezpiecznie pobrać za pośrednictwem P2P do torrentowania. W systemie Windows użytkownicy mają wybór OpenVPN UDP i TCP, a także IKEv2.

Android

Klient systemu Android jest łatwy w obsłudze i doskonale nadaje się do odblokowywania platform przesyłania strumieniowego lub omijania cenzury. Klient Androida implementuje szyfrowanie OpenVPN (UDP i TCP). Nie ma wyłącznika bezpieczeństwa, ale z pewnością jest wystarczająco dobry, aby chronić prywatność większości ludzi zarówno w domu, jak i w publicznej sieci Wi-Fi. Aplikacja na Androida ma również funkcję zaciemniania VPN o nazwie ZoogShadowing. Pomoże to użytkownikom ominąć zapory ogniowe i bloki VPN w krajach, w których dostawcy usług internetowych blokują korzystanie z VPN.

iOS

Klient iOS domyślnie implementuje IKEv2. Dlatego każdy, kto chce połączyć się za pośrednictwem OpenVPN, będzie musiał to zrobić za pomocą aplikacji zewnętrznej OpenVPN Connect. Jednak IKEv2 jest szybkim i bezpiecznym protokołem, który jest idealny dla większości osób w celu odblokowania. Brak wyłącznika bezpieczeństwa nie czyni z tej sieci VPN idealnej wodoszczelności. Jednak do odblokowywania strumieni ta iOS VPN jest dobra.

Obsługa klienta

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Całodobowe wsparcie
Długość gwarancji zwrotu pieniędzy 7
Czat na żywo
Bezpłatny okres próbny Tak - za darmo na zawsze

ZoogVPN ma całodobową obsługę klienta na czacie na żywo, internetowe FAQ i blog. Są to wspaniałe sposoby dla konsumentów na znalezienie rozwiązań problemów, z którymi mogą się spotkać. Jeśli chodzi o obsługę czatu na żywo, ta sieć VPN wyróżnia się; z łatwością udzielając szybkich odpowiedzi technicznych na pytania. Jeden z najlepszych zespołów obsługi klienta, z którymi się spotkałem.

Ogólny

ZoogVPN to usługa, która zaznacza wiele pól, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Lokalizacja w Grecji jest bardzo dobra dla prywatności, a ponieważ utrzymuje zerowe dzienniki, VPN można zaufać. Jest to wyjątkowe, biorąc pod uwagę fakt, że ZoogVPN jest sprzedawany przede wszystkim konsumentom, którzy chcą odblokować strumienie.

Mając na uwadze prywatność, warto zauważyć, że brak wyłącznika bezpieczeństwa w Androidzie i iOS jest nieco rozczarowujący - ale dla większości ludzi nie stanowi przełomu.

Z drugiej strony ta sieć VPN ma wyłącznik bezpieczeństwa dla systemów Mac OS X i Windows, więc ta sieć VPN nadaje się do torrentowania na komputerach stacjonarnych. Zarówno na komputerach Mac, jak i Windows ta sieć VPN jest wyjątkowo dobrze zaokrąglona i można ją łatwo uznać za niesamowitą opcję w cenie.

Podoba nam się, że ta VPN ma serwery dedykowane do odblokowywania usług transmisji strumieniowej telewizji, a kosztem zaledwie 29,99 USD za dwa lata nie można zaprzeczyć, że ociera podłogę wieloma podobnymi usługami. Co więcej, z całego serca możemy ręczyć za zespół obsługi klienta.

Jeśli chcesz spróbować przed zakupem, możesz skorzystać z bezpłatnej wersji ZoogVPN. Warto jednak zauważyć, że serwery przesyłania strumieniowego nie są dostępne za darmo. Dobrą wiadomością jest to, że możesz przetestować VPN do przesyłania strumieniowego Netflix za pomocą jego 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy! Doskonała sieć VPN, która jest prawdopodobnie doskonałym wyborem dla dużych grup ludności.

Odwiedź ZoogVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me